0:0
Írán byl v tomto utkání o něco lepším celkem a zaslouženě tak vítězí. Euforie je veliká, celek z afrického kontinentu je blízko čtvrtfinále.
25:16
Konec utkání.
25:16
Egypťané jsou smutní, i tento míč jim nevyšel, a tak z tohoto utkání odcházejí jako poražení!
24:16
Osm mečbolů pro Írán! Povede se jim využít hned ten první?
23:16
Třiadvacátý bod v tomto setu připadá hráčům Íránu, jež dělí dva úspěchy od výhry v tomto utkání.
22:16
Tři íránské body do konce utkání. To už si tito borci nemohou nechat ujít.
21:16
Egypští jsou opravdu frustrovaní a snaží se ještě něco udělat, ale nedaří se jim. Stále je to o pět bodů.
21:15
Dlouhá výměna byla nakonec ukončena povedeným blokem Íránu u sítě!
20:15
Pouze pět bodů chybí Íránu k tomu, aby toto utkání ukončili nejrychleji, jak to jde.
19:15
Egypt přidává pouze po jednom bodu, což jim nemůže stačit. Samotní hráči to musejí vědět.
19:14
Írán je ale zpět do megalomanského vedení. Uvidíme, pokud se jim povede toto utkání ukončit v podobném náskoku.
18:14
Dlouho se spekulovalo o bodu, který ale nakonec získávají Egypťané. Je sníženo.
18:13
Třetí set patří Íránu, který tento set nemůže snad pokazit. Vede o pět bodů a vše jim nahrává do karet.
17:13
Ajéje, to není pro Egypt vůbec dobré. Trenér si bere timeout a snaží se hráče nahecovat a předat jim cenné rady.
16:13
Anebo ještě lépe, navýšit jej. To se povedlo nyní, a tak jsou Íránci ve skvělé pozici.
15:13
Írán si ale stále drží to dvoubodové vedení, které bude důležité udržet co nejdéle.
14:13
Nepovedlo. Obrana se nedohodla a míč poslat zbytečně mimo.
14:12
Chytrým padáčkem ovšem Írán přidává již čtrnáctý bod v tomto setu. Povede se jim hned přidat i patnáctý?
13:12
Zlom by mohl přijít nyní, kdy se Egypťané přibližují na rozdíl jediného bodíku.
13:11
Pokud podobné tempo Írán udrží, utkání vyhraje. Egyptští musejí něco změnit.
13:10
Což potvrzuje další povedený bod borců v červené sadě.
12:10
Egypt se ale snaží, to ano. Na kvalitu Íránu v tomto utkání ale přecijen nemají.
12:9
Egypt sice hned snížil, ale další povedený bod znamená tříbodové vedení.
11:8
A to se aktuálně moc nedaří! Írán jde do tříbodového vedení, Egypt si bere timeout a vše podstatné hraje pro vedoucí tým utkání.
10:8
Které aktuálně navyšuje o dva bodíky. Egypt musí zabrat, pokud nechce být poražen ve třech setech.
9:8
Další úspěšná smeč u sítě doprostřed hřiště. Írán jde do vedení.
8:8
Egypťané ale dokážou bleskově odpovědět, po osmi.
8:7
Skvěle si ovšem vyskočil Gholami, jenž přesně mezi bránící hráče poslal míč a vybojoval osmý bod.
7:7
Dva úspěšné body Egyptu znamenají, že je opět vyrovnáno. Nyní 7:7!
7:5
Írán se dostal následně opět do vedení, které po úspěšném podání zdvojnásobil!
5:5
To se ale zatím nepovede. Egypt srovnává na 5:5.
5:4
Ale nyní je to pro Írán opět lepší, protože jde do vedení, které bude chtít co nejdříve zdvojnásobit.
4:4
A opět. To bude hodně zdlouhavý set. Írán i Egypt si připsal po sobě čtvrtý bod v tomto setu.
3:3
Oba celky se pravidelně střídají ve sbírání bodů. Je tedy opět vyrovnáno.
2:2
Írán opět vyrovnává, nejspíše uvidíme další vyrovnaný set.
1:2
Následně si berou zpět své vedení borci z Egypta, jenž musejí přidat a tento set vyhrát.
1:1
Írán se ale nenechal zahanbit, a tak vyrovnává.
0:1
Na začátku setu jdou do vedení Egypťané.
0:0
Začal třetí set.
25:22
Druhý set skončil.
25:22
Ghoulami se následně postaral o to, že Írán vede o dva sety a je blízko k výhře v tomto utkání!
24:22
Byli blízko, ale nakonec íránská obrana vše zachránila a následně přidala důležitý bod!
23:22
To budou ještě nervy pro oba celky. Uvidíme, jestli se následně Egyptu povede vyrovnat.
23:21
Írán ale následně sítě uspěl, a tak má podání a šanci dostat se k prvními setbolu tohoto setu.
22:21
Ano! Timeout nejspíše nabudil a nyní je stav utkání pouze o jeden bod!
22:20
Chyba Íránu u sítě znamená bod pro Egypt. Povede se borcům od pyramidy zdramatizovat?
22:19
Ale nedaří se. Írán přidává dvaadvacátý úspěch v této sadě, a tak je kouč Egyptu nucen vzít si timeout.
21:19
Aktivně zakončující Moneim ale vybojoval devatenáctý bod pro Egypt. Ti se budou pokoušet vybojovat ještě jeden bod v řadě.
21:18
Bylo nejspíše důležité dostat se do vedení o tři body. Nyní se toho volejbalisté v červené sadě pevně drží.
20:18
Egypt ale chce, chce se držet v blízkosti Íránu a snaží se vybojovat druhý set. Írán je ale dnes o něco lepší.
20:17
A dokonce je to o tři bodíky! Skvěle zafungovala hra Íránu u sítě.
19:17
Po bodu na každé straně. Pomalu a jistě se blížíme ke konci druhého setu a aktuálně to vypadá na bod pro Írán.
18:16
Egyptští se ale dostávají do hry šestnáctým bodem. Ztráta o čtyři body by byla hodně kritická.
18:15
Poprvé vidíme vedení o tři body! Nejdříve jeden z Íránců zablokoval míč hlavou a následně přidal bod.
17:15
Salah to zkoušel z podání, ale místo rozehry trefil jen síť a zařídil tak další bod pro soupeře.
16:15
Po odehrání míče spadl k zemi Yousef, který nejspíše špatně dopadl na nohu a bude nejspíše nucen střídat.
16:15
Prozatím ne. Egyptu se povedlo opětovně snížit a útočí na vyrovnání druhého setu.
16:14
Dva výborné bloky u sítě znamenají opět dvoubodové vedení pro Írán. Dočkáme se konečně tohoto tříbodového?
14:14
Následně také čtrnáctý, je vyrovnáno a jde na to od začátku. Toto se v utkání stává neustále.
14:13
Opět se ale nepovedlo utéct do tříbodového vedení. Sledovali jsme tedy třináctý bod Egypta.
14:12
A vedení je již dvoubodové. Egypt se po té delší výměně lehce sesypal, což vycítil kouč a vzal si timeout.
13:12
Dlouze se nyní hrálo a nakonec je vítězem toho všeho Írán, jenž krásnou bombou na lajnu jde do vedení.
12:12
Íránská obrana je ovšem pozorná, a také přidává body. Toto bude ještě hodně dlouhé.
11:12
Egyptu se ale ve vedení spíše líbí, a tak to zkoušejí aktivně čím dál tím více.
11:11
Žádné vzrušení. Íránu se povedlo celkem klidně vyrovnat, a tak je opět srovnáno.
10:11
Tvrdou bombou u sítě se prezentoval Ghaemi, jenž snižuje na rozdíl jediného bodu a bude podávat.
9:11
Což se jim následně povedlo ještě dvakrát, a tak jsou v zajímavém vedení, které jsme v tomto setu od nich ještě neviděli!
9:9
Jenže toto utkání je naprosto vyrovnané a opět přidávají bodík volejbalisté Egyptu.
9:8
Dokonalá bomba u pravé části sítě nemohla být nikým zachycena. Írán jde do vedení 9:8.
8:8
Blok Íránu ale v tomto setu není úplně dokonalý. Nyní byl opět prolomen egyptskými borci.
8:7
Následuje obrat. Írán si bere své vedení zpět a v posledních minutkách je o něco lepším celkem.
7:7
Mahmoudi ale následně chytře trefil ruku bránícího hráče tak, aby získal bod pro svůj celek.
6:7
Nyní ale dochází ke změně. Egyptu se povedlo zabojovat a také vybojovat sedmý bod.
6:6
A už nám tu začíná pohádka z minulého setu o tom, že se oba celky pravidelně střídají v bodech.
6:5
Do vedení se v tomto setu ještě ale nedostali. Íránu se povedlo vybojovat další bod.
5:5
Opět nezafungovala obrana Íránu úplně na jedničku. Egypští jí prostřelili a vybojovali pátý bod.
5:4
Nepovedený blok jednoho z íránských volejbalistů skončil až v zámezí. Je opět sníženo.
5:3
Což ale nic nemění. Vítěz prvního setu jde opět do dvoubodového vedení.
4:3
Následné podání bylo ale spíše na obtíž. Jeden z borců v červeném napálil jen síť.
4:2
Dva rychlé body Íránů ale vrací africkému celku vedení o dva body.
2:2
Další úspěšný blok egyptského celku znamená průběžný výsledek 2:2.
2:1
Zakončující Íránský hráč se nejspíše lekl zdi před ním a míč poslal jen mimo hřiště.
2:0
Egyptu se nepovedlo vyřešit ani míč mířící na jejich půlku. Jeden z hráčů odvracel jen do sítě.
1:0
Na začátek setu dlouhá výměna, jejiž vítězem jsou volejbalisté Íránu.
0:0
Začal druhý set.
28:26
První set skončil.
28:26
První set je u konce! Írán odvrátil těžký míč a následně udeřil. Je tu vedení pro Írán 1:0!
27:26
Dlouhá výměna, ve které byly oba celky blízko k bodu. Nakonec byly šťastnější Íránci!
26:26
Blok u sítě byl sice povedená, ale míč nakonec skončil jen mimo vyhrazenou část hřiště. Opět je srovnáno.
26:25
Drama pokračuje další setbolem pro Írán. Budou nyní úspěšní?
25:25
Írán byl blízko! Jeden z hráčů zakončoval po čáře, ale míč nakonec skončil jen těsně v zámezí.
25:24
Následně si Íránci vzali bod zpět a mají druhý setbol v tomto utkání. Vyjde to?
24:24
Jenže utkání je opravdu vyrovnané. Egypt si počkal a zakončil chytře.
24:23
První setbol utkání! Íráncům se povedlo vybojovat bod, a tak uvidíme první pokus o ukončení.
23:23
Íránská obrana se pokoušela zachytit míč ještě na ploše, ale to se nakonec nepovedlo. Máme opět srovnáno.
23:22
Dlouhá výměna zakončená výzvou trenéra Íránu, který viděl milimetrovou teč. Jeho prosba byla vyslyšena, a tak jeho svěřenci vedou!
22:22
Vzápětí přichází také dvaadvacátý bod pro Írán.
21:22
Abdelhay i přes to, že se bouchl do sítě, vybojoval bod pro svůj celek. To je panečku srdcař.
21:21
Oba celky rychle udeřily po svých podáních. Je tedy srovnáno a my uvidíme podání íranského celku.
20:20
Ale drama je stále na pořádku dne, dnes nejspíše uvidíme hodně dlouhé utkání. 20:20!
19:20
Po dalším podání ovšem udeřil Yousef, jenž vybojoval dvacátý bod pro celek ze země pyramid.
19:19
Delší výměna byla ukončena krásnou smečí íránského Mousaviho. Je tedy opět srovnáno.
18:19
Výborně hrající Hassan následně vybojoval další obrat ve skóre. To je opravdu zajímavé utkání. Timeout pro Írán.
18:18
Ano! Egypt po úspěšné kombinaci vyrovnává toto nesmírně zajímavé utkání.
18:17
Egypt se ale vždy dokáže dotáhnout, což dělá i nyní. Povede se jim opět vyrovnat?
18:16
Následoval úspěšný blok u sítě. Írán jde tak do dvoubodového vedení, již poněkolikáté v tomto střetnutí.
17:16
Íránu se povedlo ale dvakrát propálit ruce doskakujících hráčů a bere si tak své vydřené vedení zpět.
15:16
Bomba Hassana, jenž se otřela o ruku jednoho z Íránců a skončila mimo hřiště znamená šestnáctý bod pro Egypt.
15:15
Vyrovnáno je kvůli chybě v obraně celku Íránu. Ti se moc nedomluvili, kdo zakončí následující balon.
15:14
Írán ale nedovolil nějaké pochyby a jde opět do těsného vedení.
14:14
A je vyrovnáno. Egyptští si promluvili do duše a hrají o něco disciplinovaněji.
14:13
Egypt se ale snaží být v co nejlepším kontaktu. Daří se jim držet se bod od Íránu.
14:12
Následně si ale berou Iránci dvoubodové vedení zpět, a to po chybě egyptských hráčů u sítě.
13:12
Povedené zakonečení egyptského Salaha a Egypt se tak přibližuje opět na jeden bod od svého soupeře.
13:11
Mahmoudimu se povedlo u sítě vybojovat i další bod, a tak jeho země vede 13:11.
12:11
Následně se po efektivní smeči dostávají opět do vedení Íránci.
11:11
Omlouváme se výpadek přenosu. Zatím je utkání vyrovnané a oba celky se přetahují o každý bodík.
0:0
0:0

Írán: Mahmoudi, Ebadipour Ghara, Marouflakrani (C), Ghaemi, Mousavi Eraghi, Zarini, Gholami, Ghafour, Mirzajanpour, Mahdavi, Sharifat, Marandi.

Egypt: Abouelhassan (C), Abdalla, Thakil, Afifi, Moneim, Hassan, Abou, Abdelrehim, Masoud, Abdelhay, El Kotb, Abdelaal.

Rozhodčí: Zenovič, Espicalsky.
0:0
Íránu a Egyptu se povedlo porazit outsidera celé skupiny, Kubu 3:0 na sety. Írán má na svém kontě ale o jeden bod více za pětisetový zápas s Polskem. Bude to tedy souboj o čtvrté místo ve skupině.
0:0
Krásný den. V rámci čtvrtého kola skupiny B se v olympijském volejbalovém turnaji proti sobě postaví týmy Íránu a Egypta. Půjde o utkání, které by mohlo rozhodnout o čtvrtém postupujícím ze skupiny.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.