25:20
Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dnešního dne.
25:20
Po Rusku jsou druhým semifinalistou hráči Kanady, kteří si stejně jako Rusku, poradili se svým soupeřem ve třech setech!
25:20
Konec utkání.
25:20
Je konec! USA se povedlo uhrát pětadvacátý bod, hráči Polska schovávají obličeje v dresech a někteří neudrželi slzy. Na druhé straně je obrovský radost!
24:20
Čtyři mečboly pro USA, které podává na vítězství a postup do semifinále!
23:20
Polsko se po dvou úspěšných míčích dostávají na rozdíl tří bodů. Bude závěr tohoto střetnutí ještě napínavý?
23:18
Vítězem dlouhé výměny jsou nakonec Američané, kteří jsou neskutečně blízko k postupu do semifinále!
22:18
Opět jsme viděli po bodu na obou stranách. Uvidíme tedy, jestli to tak půjde i dále. USA je blízko.
21:17
Nyní se v obraně honili, ale nepovedlo se jim míč odehrát. Bod jde tedy na stranu Polska.
21:16
Pětibodové vedení pro hráče Ameriky. Uvidíme, zda se jim toto povede dovést do vítězného konce.
20:16
Následovaly body na obou stranách. Stále je to tedy o čtyři body.
19:15
Jeden by tu byl. I tak je stále ztráta pro polského volejbalisty propastná.
19:14
Polsko přidává čtrnáctý bod, ale to nyní nehraje moc velkou roli. Takových bodů musí přijít ještě alespoň pět.
19:13
USA je blízko! Vědí to hráči i fanoušci, jenž se radují. Šest míčů dělí Američany od postupu!
18:13
Zblokovaný míč letěl až k lavičkám Polska, kde jej prostě bránící hráči nedokázali poslat zpět do hry.
17:13
Zakončené bodem pro Polsko. Ti poslali míč do rukou blokujících hráčů. Míč následně doletěl do autu.
17:12
Následné podání skončilo pouze v síti. Následovat bude podání na druhé straně hřiště.
16:12
Polsko ale snižuje. V tomto setu zatím tahají za kratší konec.
16:11
Už to opět vypadá špatně pro červenobílé. Jeden z hráčů poslal míč do zámezí, a tak jsou hráči USA ve skvělém vedení.
15:11
Třetí set je plný dlouhých výměn! Nyní byli o něco šťastnější volejbalisté z Ameriky!
14:11
Každopádně je evropský celek blíže, než tomu bylo před minutou.
14:10
Polsko se nyní dočkalo úspěšného bodu po smeči. Důvod k radosti zatím ale moc nemají.
14:9
Delší výměna zakončena dalším bodem pro Ameriku. Polský zakončující hráč poslal míč jen mimo hrací plochu. Pětibodové vedení pro USA!
13:9
USA přidalo třináctý bod, ve snaze zastavit míč se dokonce zranil polský Kubiak, jeden z nejlepších hráčů.
12:9
Po dlouhé výměně přichází ovšem dvanáctý bod Američanů. Ti vedou o tři body.
11:9
Těm ale stačí být ve vedení o dva body ještě nějakou dobu.
10:9
Polsko se ale stále drží v těsném rozdílu za americkými volejbalisty.
10:8
Úspěšný doskok u sítě a neméně úspěšná smeč znamená opět dvoubodové vedení.
9:8
A důležitý je i ten další. To bude ještě veliké drama, hlavně pro polské fanoušky.
9:7
Polsko po svém timeoutu přidává bod, který byl nesmírně důležitý.
9:6
Ale teď se to povedlo! Za stavu 2:0 na sety jdou Američané do tříbodového vedení. Nejlepší vyhlídky k postupu do semifinále.
8:6
Amerika by ráda navýšila své vedení, ale to není úplně nejlehčí záležitostí.
7:6
Je to přetahovaná. Oba týmy jsou vyrovnané a rozhodují pouze individuální chyby.
7:5
Američané si každopádně berou své vedení zpět.
6:5
Ale dostává se na důležitý dostřel. To muselo vyjít, jinak by to nebylo z pohledu evropského celku dobré.
6:4
Ti jdou aktuálně do dvoubodového vedení! Polsko to bude mít obtížné.
5:4
Následně se bíločerveným nepovedlo podání, a tak získávají zadarmo bod hráči USA.
4:4
Kubiak přidává také čtvrtý bod Polska, a tak je opět vyrovnáno.
4:3
A následně se Amerika dostává do vedení 4:3! To jsou výborné zvraty, deset sekund před tím to mohlo být 4:2 pro Polsko.
3:3
Po velice dlouhé výměně, která byla zakončena trenérskou výzvou, je stav vyrovnaný!
2:3
Což pokračuje i pátý bodem v této sadě, vedou Poláci.
2:2
Oba celky se zatím střídají v pravidelném sbírání bodů.
1:2
Polsko ale opět přidává další bod, tento set bude nejspíše hodně vyrovnaný, rozhodne psychika.
1:1
Američané ale vyrovnávají po úspěšné smeči jednoho z hráčů.
0:1
Lépe začínají ve třetím setu Poláci. Daří se jim tedy to, co na začátku setu druhého.
25:22
Začal třetí set.
25:22
Druhý set skončil.
25:22
Hotovo! Američané uspěli se svou trenérskou výzvou a po velkém obratu je dělí jeden set od olympijského semifinále!
24:22
Ano! Dva setboly čeká na Ameriku, toto je opravdu neskutečné!
23:22
Po smeči u sítě jej získávají volejbalisté z kontinentu Amerika. Povede se jim přidat i další bodík?
22:22
Úspěšný blok u sítě a průběžné skóre 22:22. Další bod bude nesmírně důležitý.
22:21
Nic nebude lehké pro ani jednoho soupeře. Počkejme si, jak toto drama nakonec skončí.
22:20
A to se daří! To je neskutečný obrat!
21:20
Američané přidávají vedoucí bod. Svůj náskok budou chtít následně zvýšit.
20:20
Polsko ale vyrovnalo. Závěr tohoto setu bude hodně důležitý pro vývoj utkání.
20:19
Neuvěřitelné. Američané se vrací luxusním stylem do utkání, nyní vedou a vše je pro ně výborně rozehrané!
18:19
Výborný blok znamená přiblížení se Američanů na rozdíl jediného bodu. Polsko je nyní pod tlakem, Amerika zase v rauši.
17:19
Jenže Amerika bojuje a chce. Další výborná hra u sítě od jednoho z amerických mladíků.
16:19
Polsko se ale nedá, tento výborně rozehraný set přeci nemohou prohrát!
16:18
To ovšem nastává již nyní. Amerika hraje odhodlaně a dostává se na rozdíl pouhých dvou bodů!
15:18
Že bychom viděli návrat USA do utkání? Je to o tři body a dva další úspěchy by mohli znamenat drama.
14:18
A další snížení od amerického týmu.
13:18
Opět výborný míč na posledního hráče, který jej vůbec nemusel hrát. Ovšem udělal to a zařídil nevybráním míče bod pro Polsko.
13:17
USA ale bojuje, bude to ovšem stačit?
12:17
Další smeč hráči Ameriky neumístili na hřiště, a tak je tu zpátky pětibodové vedení pro Poláky.
12:16
Američané se pochopitelně pokusí i o vyrovnání, ale budou to mít hrozně těžké.
11:16
A s Američany to vypadá bledě. Prohrávají již o pět bodů a tato sada není pro ně úplně vydařená.
11:15
Polsku se ovšem daří. Kubiak si naskočil na míč a tvrdým pokusem jej skvěle umístil na vyhrazené území!
11:14
Uvidíme, zda timeout hráče USA probudí. Začali zajímavě.
10:14
Čtyřbodové vedení je zpět! Poláci famózně odehráli míč a následně krásnou smečí udeřili!
10:13
USA se nepovedlo podání, a tak nabídlo Polsku zadarmo bodík. Takovéto chyby by se neměly stávat.
10:12
Tento set bude ještě hodně zajímavý. Desátý bod pro USA v této sadě.
9:12
Anderson nyní rukami sáhl až na polovinu polského celku, což znamená automaticky bod pro Polsko.
9:11
Proti následné smeči byli ovšem Poláci krátcí.
8:11
Po polském timeoutu ovšem přichází druhý bod v řadě, a tak naši sousedé vedou opět o tři body!
8:10
Na vyrovnání USA sice ještě nedošlo, ale i tak musejí Poláci dávat pozor.
8:9
Už je tomu blízko. Tvrdý míč Poláci honili po hřišti, ale nakonec jej ztratili.
7:9
USA ale po timeoutu o něco agresivnější a přesnější. Uvidíme, zdali se jim povede vyrovnat.
6:9
Následně ale Polsko ví, že získalo důležitý bod. Je to zase o tři hry.
6:8
A po neúspěšném bloku přidávají šestý bod. Rázem je to o dva míče.
5:8
Chytrým zakončením ovšem zámorští borci snižují.
4:8
Nyní je tu timeout USA. Američané musejí s tímto setem něco udělat, již na začátku prohrávají o čtyři body.
4:7
Polsko si ovšem bude chtít toto snové vedení udržet. Jedním úspěšným průpalem u sítě se ukázal Kubiak.
4:6
Amerika se ale nikdy nechce nechat zahanbit. Smeč u levé části sítě znamená snížení.
3:6
Nyní to je ovšem jiná, 6:3 pro Polsko, to je velice silný start.
3:5
Polsku se ovšem daří pravidelně získavat body, a tak jsou stále ve dvoubodovém vedení.
3:4
Následné podání Miky nebylo ovšem to pravé ořechové, a tak je sníženo.
2:4
Polsko hraje ovšem na začátku druhé sady o něco lépe a opět vede o dva body.
2:3
Krásná dlouhá výměna zakončena bodem pro Ameriku, která zachraňovala jeden z míčů snad v poslední milisetině.
1:3
Challenge pro Polsko byla vyslyšena, a tak jdou červenobílí opět do dvoubodového vedení.
1:2
Aktivní Anderson ovšem neponechal nic náhodě a ráznou smečí snížil na rozdíl jediného bodu.
0:2
Polsko získává i druhý bod druhého setu. Vstup do tohoto setu hraje pro evropský tým.
0:1
Po nepovedeném podání USA získávají bod hráči Polska.
0:0
Začal druhý set.
25:23
První set skončil.
25:23
Amerika následně ukončuje tento zajímavý set a až čtvrtý setbol je proměněn! USA je ve vedení 1:0.
24:23
Úspěšný blok a třetí setbol amerických hráčů je fuč! Během krátké doby druhý timeout pro hráče hrající v tmavě modrých dresech.
24:22
Další podání Polska vyvolalo timeout amerického kouče. Uvidíme ještě zápletku?
24:21
Následná challenge kouči Polska vyšla, a tak je závěr setu ještě zdramatizován.
24:20
Je to tu! Čtyři setboly pro Ameriku k tomu, aby ukončili první sadu. Polsku nevyšla ani trenérská challenge!
23:20
Krásní souhra a bod po smeči. Američané se blíží ke svému prvnímu setbolu v tomto utkání.
22:20
Milimetry nyní přinesly body Polsku. U sítě byl zblokován míč kousky prstů.
22:19
Zatím to moc nezabírá, Amerika je ve vedení o tři míče a je blízko k ukončení tohoto setu.
21:19
Polsko po vybraném timeoutu snižuje a provádí dvojité střídání. Uvidíme, jestli bude úspěšné.
21:18
Nyní je vedení ještě výraznější! Přesná smeč u sítě a tři body vedení pro Ameriku na konci první sady!
20:18
U sítě se nepovedlo polským borcům zablokovat míč, a tak se dostávají do výborného vedení na konci prvního setu.
19:18
Američané byli ve vedení o dva body, ale Polsku se povedlo udeřit a snížit na rozdíl jediného míče.
18:16
Amerika jde ovšem opět do dvoubodového vedení. Sledujeme zatím skvělé utkání.
16:16
A následně je tu i vyrovnání! Jeden z amerických borců se pokoušel míč zastavit dokonce nohou, ale ani tak nebyl úspěšný!
16:15
Výborně zahrál u sítě polský hráč, který poslal míč do náruče amerického borce. Ten nedokázal míč zachránit.
16:14
Jenže to se nepovedlo. Amerika zahrála míč po čáře na poloviny Polska a získává svůj dvoubodový náskok zpět!
15:14
Následoval bod amerického celku, na který budou chtít červenobílí odpovědět vyrovnáním.
14:14
Polsko se ovšem vrací do utkání dvěma body zasebou. Stav je nyní vyrovnaný!
14:12
Každopádně další povedený míč a celkem čtrnáctý bod pro zámořské volejbalisty.
13:12
Polsku se ale povedenou smečí povedlo vybojovat svůj dvanáctý bod v prvním setu.
13:11
Následně nevybraná smeč znamená, že Amerika jde do vedení o dva body a bude chtít tento rozdíl co nejdéle udržet.
11:11
A také se tak stalo. Polsko vyrovnává na 11:11 a my se pomalu dostává do poloviny prvního setu.
11:10
Ohraná písnička. Amerika jde opět do jednobodového vedení, čekáme tedy, že nyní vyrovná Polsko.
10:10
Stejně si ovšem počínali také naši sousedé, kteří svou smečí opět stav utkání vyrovnali.
10:9
Krásná smeč Ameriky a opět vedení o jeden bod.
9:9
Následné podání ovšem nevyšlo, skončilo až v zámezí, a tak je tu opět vyrovnané skóre.
9:8
Výborná smeč u pravé strany sítě znamená vedení amerického celku.
7:7
Omlouváme se za technické spoždění. Zatím sledujeme hodně vryrovnané utkání a oba celky se střídají ve sbírání bodů.
0:0
0:0
Polsko
Naši sousedi skončili v o něco lehčí skupině A na druhém místě za Argentinou. Polsko prohrálo pouze s Ruskem, jinak porazilo vše, co ve skupině potkalo. Výsledkem 0:3 to odnesla také první Argentina.
0:0
USA
Američané vstoupili do turnaje dvěmi porážky. Nejdříve nestačili na Kanadu 0:3, ve druhém zápase se sklonili před Italy. Poté ovšem přišly jen výhry. USA zdolalo Francii, Brazílii i Mexiko.
0:0
Krásný den přeji všem fanouškům volejbalu! Ve čtvrtfinále olympijského turnaje si to rozdají týmy USA a Polska. Půjde o souboj třetího ze skupiny A a druhého ze skupiny B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.