7. srpna 2015 • 10:24

Nevydařené MS. Znakařka Baumrtová znovu neprošla do semifinále

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Simona Baumrtová nepostoupila na mistrovství světa v Kazani z rozplaveb do semifinále ani na nejdelší znakařské trati 200 metrů. Časem 2:11,78 zaostala za svým českým rekordem bezmála o dvě sekundy a skončila devatenáctá, od šestnáctého místa ji dělilo 25 setin.

Baumrtová, považovaná za jednu z největších českých nadějí na šampionátu, tak navázala na nevydařené předchozí starty. Na stovce, na níž obhajovala finálovou účast a šesté místo z Barcelony 2013, i na poloviční trati byla dvacátá.

V rozplavbách neuspěli ani motýlkáři Lucie Svěcená a Jan Šefl, oba se umístili ve čtvrté desítce.