24. dubna 2014 • 12:48

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Vyléčil zranění a po dlouhé době naskočil od první minuty. Cristianu Ronaldovi měly v semifinále Ligy mistrů s Bayernem Mnichov přinést štěstí i speciální zlaté kopačky. Hvězda Realu se podílela na vítězném gólu Benzemy, ale s tím, co dokázal zahodit v prvním poločase, Ronaldo rozhodně spokojený být nemůže.

Hosté:

Domácí: Casillas – Carvajal, Ramos, Pepe (73. Varane), Coentrão – Modrić, Alonso, di María – Isco (82. Illarramendi), Benzema, Ronaldo (73. Bale).

Hosté: Neuer – Rafinha (66. Martínez), J. Boateng, Dante, Alaba – Robben, Lahm, Kroos, Schweinsteiger (74. T. Müller), Ribéry (73. Götze) – Mandžukić.

Domácí: López, Varane, Marcelo, Bale, Casemiro, Illarramendi, Morata

Hosté: Zingerle, Raeder, Martínez, Götze, Weiser, Müller, Pizarro

Domácí: Isco

Webb – Mullarkey, Cann (všichni Anglie)

Estadio Santiago Bernabéu (Madrid)

Před zápasem celým jeho tělem prostupovalo obrovské odhodlání. Cristiano Ronaldo moc touží s Realem po triumfu v Lize mistrů, proto neváhal a do semifinále s Bayernem už po zranění naskočil od začátku.

Cristiano Ronaldo si na semifinále Ligy mistrů s Bayernem Mnichov obul speciální kopačky se zlatou podrážkouFoto Twitter

Na nohy obul speciální kopačky se zlatou podrážkou a chtěl co nejvíc větrat obranu německého šampiona. Sice o sobě dával vědět, ale nakonec gól nedal.

Herní pauza byla na Ronaldovi znát. Nedostával se tak často k míči, nepodnikal tolik ofenzivních výpadů.

Musel se také přizpůsobit defenzivní taktice Realu, která velela především čekat na to, co šampioni z Bayernu vymyslí.

Ronaldo byl přesto nejčastěji střílejícím hráčem domácího týmu. Navíc ukázal, že není žádný sobec. Gólovou akci Benzemy, která rozhodla o výsledku utkání, založil nádhernou kolmicí na Coentraa.

Sedm minut po úvodní brance zápasu se sám ocitl v obrovské šanci. Luka Modrič nacentroval z levé strany a ideálně našel volného Ronalda. Portugalský šutér se z podobných situací běžně nemýlí, tentokrát ale selhal.

Skákavý míč mu nesedl ideálně a Ronaldo ve velké šanci přestřelil. CR7 se s naštvaným výrazem ve tváři chytl za hlavu. Dobře věděl, že měl uklidit balon do sítě...

Naštvaný Ronaldo. Kanonýr Realu v momentě, kdy neproměnil jednu ze šancí proti Bayernu v domácím semifinále Ligy mistrů