+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
3. listopadu 2008 • 20:35

Sparťané zdemolovali železniční vagon

Autor:
Vnitřek některých zůstal skoro nepoškozen
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Železniční vagon poničili fanoušci Sparty, kteří dnes odpoledne mířili vlakem na prvoligový zápas jejich klubu s fotbalisty Baníku Ostrava. Celkem ve vagonu cestovalo 160 fanoušků. Škoda není vyčíslená, policie zatím nikoho neobvinila."Během jízdy pravděpodobně někdo z řad příznivců Sparty hodil do kupé dýmovnici. Cestující se pak přesunuli do dalších kupé, kde se mačkali a pravděpodobně přitom došlo k ničení zařízení," řekl ČTK Miroslav Pech z krajské policejní správy.

Baník porazil Spartu a je třetí>>>>

V Ostravě potom policie sparťany doprovodila do dvou autobusů, které je dopravily na stadion. Během jízdy z jednoho z vozů vypadla dvě okna. "Nemáme informace o tom, že by to bylo úmyslné. Pravděpodobně to bylo v důsledku toho, že se fanoušci do jednoho autobusu namačkali a jelo jich tam příliš hodně," vysvětlil Pech.

Reagovali jsme pozdě, zoufal Chovanec>>>

Dodal, že po zápase policie doprovodila v autobusech příznivce hostujícího klubu zpět na nádraží. Okolo 20:00 skupina sparťanů odjela vlakem zpět do Prahy.

Řepka na podzim asi dohrál>>>

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, Sparta, baníkKlasická verze
Mobilní verze