+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
3. listopadu 2008 • 20:35

Sparťané zdemolovali železniční vagon

Autor:
Vnitřek některých zůstal skoro nepoškozen
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Železniční vagon poničili fanoušci Sparty, kteří dnes odpoledne mířili vlakem na prvoligový zápas jejich klubu s fotbalisty Baníku Ostrava. Celkem ve vagonu cestovalo 160 fanoušků. Škoda není vyčíslená, policie zatím nikoho neobvinila."Během jízdy pravděpodobně někdo z řad příznivců Sparty hodil do kupé dýmovnici. Cestující se pak přesunuli do dalších kupé, kde se mačkali a pravděpodobně přitom došlo k ničení zařízení," řekl ČTK Miroslav Pech z krajské policejní správy.

Baník porazil Spartu a je třetí>>>>

V Ostravě potom policie sparťany doprovodila do dvou autobusů, které je dopravily na stadion. Během jízdy z jednoho z vozů vypadla dvě okna. "Nemáme informace o tom, že by to bylo úmyslné. Pravděpodobně to bylo v důsledku toho, že se fanoušci do jednoho autobusu namačkali a jelo jich tam příliš hodně," vysvětlil Pech.

Reagovali jsme pozdě, zoufal Chovanec>>>

Dodal, že po zápase policie doprovodila v autobusech příznivce hostujícího klubu zpět na nádraží. Okolo 20:00 skupina sparťanů odjela vlakem zpět do Prahy.

Řepka na podzim asi dohrál>>>

Témata:  sport, fotbal, Sparta, baník

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze