Kadlec se na hřiště nedostal, Frankfurt jen remizoval s Augsburgem

Autor: iSport.cz
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Přestože to Václavu Kadlecovi v poslední době moc nestířílí, ostatně jako celému Frankfurtu, většinu zápasů odehrál od začátku. Dnes byl však připraven na lavičce k možnému střídání, do utkání však nenastoupil. Frankfurt je v bundeslize na patnáctém místě a chtěl navázat na poslední výhru s Leverkusenem. S Augsburgem remizoval 1:1.

Hosté: 32. Bobadilla

Domácí: Trapp – Jung, Zambrano, Anderson, Djakpa – Schröck, Rode, Rosenthal, Schwegler (C), Flum (62. Meier) – Joselu (88. Bakalorz).

Hosté: Hitz – Verhaegh (C), Callsen-Bracker, Klavan, Ostrzolek – Hahn, Vogt, Baier, Altintop, Werner (90+1. de Jong) – Bobadilla (81. Milik).

ONLINE: Frankfurt - Augsburg (20:30)

Fotbalisté Frankfurtu nedokázali zvítězit na domácím hřišti ani v posledním podzimním kole německé ligy, v němž remizovali s Augsburgem 1:1. Hosté bodovali v pátém utkání za sebou, se ziskem 24 bodů jsou po 17 kolech na osmém místě a mají za sebou nejlepší podzim v nejvyšší soutěži v historii.

Na hřišti Eintrachtu, který nastoupil tentokrát bez českého útočníka Václava Kadlece, šel Augsburgu dokonce do vedení. V 33. minutě otevřel skóre Argentinec Raúl Bobadilla, kterému přihrál po centru míč nechtěně hlavou kapitán Frankfurtu Pirmin Schwegler.

Za necelých deset minut bylo vyrovnáno, když domácí vytěžili z převahy trefu Jana Rosenthala. Augsburgu opět chyběl dlouhodobě zraněný Jan Morávek.

1. Bayern Mnichov 16 14 2 0 42:8 44
2. Leverkusen 16 12 1 3 32:15 37
3. Dortmund 16 10 2 4 37:18 32
4. Mönchengladbach 16 10 2 4 33:17 32
5. Wolfsburg 16 9 2 5 26:17 29
6. Schalke 16 8 3 5 32:28 27
7. Hertha Berlín 16 7 4 5 25:19 25
8. Augsburg 17 7 3 7 21:25 24