27. března 2010 • 22:15

Ibrahimovic zachránil Barceloně tři body

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Barcelony vyhráli ve španělské lize na hřišti Mallorky brankou Zlatana Ibrahimovice 1:0 a po čtvrtém vítězství za sebou se vrátili do čela tabulky s tříbodovým náskokem na druhý Real Madrid.

Ten má však k dobru nedělní městské derby s Atlétikem.Úřadující mistr, kterého čeká ve středu v Londýně čtvrtfinále Ligy mistrů s Arsenalem, se na hřišti Mallorky dlouho nedokázal prosadit.

Ostrovní tým do dneška doma dvanáctkrát vyhrál a jen jednou podlehl. Hráči čtvrtého týmu soutěže měli i smůlu, protože v prvním poločase trefili dvakrát tyč.

Bezbrankový stav prolomil až v 63. minutě dorážkou do odkryté branky švédský útočník Ibrahimovic, který se trefil ve třetím zápase za sebou a zaznamenal už 15 ligových branek.