Messi řádil. Ztrapnil 4 protihráče, na závěr dal gólmanovi housle

Autor: jon
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Když máte sestavu plnou ofenzivních hvězd, vypadá fotbal tak krásně... V nedělním derby španělské ligy mezi Barcelonou a Espaňolem (4:1) se opět ukázali skvělí domácí hráči. Lionel Messi fantasticky připravil druhou a třetí branku a na konci zápasu sám skóroval, Andrés Iniesta měl prsty v první a druhé trefě. K tomu dvakrát přesně zacílil centrální zabiják Luis Suárez. Podívejte se na VŠECHNY gólové akce.

První skvělý moment ze strany domácích borců přišel v 18. minutě. Andrés Iniesta převzal míč na vlastní polovině a z druhého doteku vyslal dlouhý balon dopředu. Aniž by potřeboval dlouho mířit, přesně našel rozběhnutého Luise Suáreze . Ten se zakončením neměl problém a Barcelona šla do vedení.

Barcelona - Espanyol: Iniesta a Messi kouzlili! Střelu pak dorazil do sítě Suárez

Hosté pak úplně odpadli, nejevili žádný zájem o vyrovnání. Barcelona si v klidu hlídala náskok, působila lehce ospalým dojmem. Pak se ale probral Lionel Messi . Po dlouhé době bez blonďatého přelivu, zato ve velkém fotbalovém apetitu.

Argentinský mág nejdřív zařídil druhý a třetí barcelonský zásah. V 67. minutě ustál Iniesta těžký souboj, předal míč Messimu. Jeden, dva, tři, čtyři protihráči. Všechny ošálil svými krátkými, bleskovými kličkami. Následnou střelu gólman vyrazil před sebe a Luis Suárez se podruhé zapsal mezi střelce.

O minutu později vlétl Messi do soupeřova vápna znovu. Tentokrát dva hráči rovnou spadli, ostatní jen bezmocně přihlíželi, jak argentinský útočník proniká k brance. Míč se dostal k Albovi a ten mířil opět přesně - 3:0.

Barcelona - Espanyol: A zase Messi! Parádně prošel před tři hráče a Alba zvýšil na 3:0

Espaňol po povedené akci sice snížil na 3:1, jenže Messi stále neměl dost. Vždyť si v zápase pořád ještě nedal gól...

Dočkal se v 90. minutě. S balonem na noze a v plném sprintu vletěl k vápnu, vyměnil si balon se Suárezem, který mu nádherným obloučkem narazil před branku. Messi bez problémů zakončil gólmanovi mezi nohy a završil báječný večer.

Barcelona - Espanyol: Luxusní akce! Suárez nádherně přihrál a Messi dal housle brankáři

20. Granada 38 4 8 26 30:82 20

Barcelona - Espanyol: Messi selhal v tutovce! Neymar skvěle přihrál, ale hvězda netrefila branku

Barcelona - Espanyol: Rychlý brejk! Neymar připravil pro Messiho, ten těsně minul

Barcelona - Espanyol: Messi uklouzl při střele, mířil vedle a rozryl trávník

Barcelona - Espanyol: Messi vyslal do tutovky Suáreze, toho vychytal brankář, ale zranil se a střídal

Barcelona - Espanyol: Messi skončil po kose na zemi v bolestech, trenér Enrique nechápal

Barcelona - Espanyol: Messi zase točil protihráče, ale mířil těsně vedle