Žádná nejhorší penalta. Může za to hřiště, vymlouval se Neymar
VIDEO | Hůř se tahle penalta už vážně kopnout nedala. Brazilec Neymar poslal míč ze značky pokutového kopu vysoko nad branku a nyní schytává posměšky ze všech stran jako před několika měsící Sergio Ramos. Dvacetiletý talent ovšem tvrdí, že jeho chyba to nebyla.
Neymar vtipné narážky na svou osobu s úsměvem nepřijímá, jak byste čekali. Prý je podrážděný i ze žertovných reakcí svých spoluhráčů z brazilské reprezentace, kteří šprýmovali na jeho účet.
Obhajuje se, že penaltu, se kterou by uspěl jedině tak v NFL, nešlo na špatném terénu lépe kopnout. „Bylo to hrozné, já vím, ale asi jste si nevšimli, v jakém stavu bylo to hřiště,“ postěžoval si na "drny" brazilským novinářům Neymar. „Holt to nevyšlo, ale i takové věci se stávají,“ dodal.
Neymar přesto v přípravném zápase s Kolumbií jednu branku zaznamenal, v 64. minutě vyrovnal na 1:1 a zabránil tak porážce Brazilců.
Podívejte se, jak Neymar zahodil penaltu