+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
23. července 2009 • 13:50

Malý se brání: Obvinění je zoufalé

Autor:
Ladislav Malý (vlevo)
TOP VIDEA
SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Tottenham 4:1. Jasná výhra lídra, dva góly dal Sterling SESTŘIH Premier League: Manchester City - Tottenham 4:1. Jasná výhra lídra, dva góly dal Sterling
VŠECHNA VIDEA ZDE

Advokátka bývalého náměstka ministra školství Ladislava Malého Marie Benešová podá v pátek stížnost proti obvinění svého klienta z krácení daní, kterého se údajně dopustil v roce 2004 v a. s. Fotbal Trading.Podle policie prý společnost nevložila do účetnictví částku 31 milionů korun od Čedoku za prodané vstupenky na mistrovství Evropy. Malý byl tehdy ředitelem společnosti.

"Postup policie je nezákonný a uspěchaný. Žádáme, aby bylo usnesení anulováno," řekla ČTK Benešová. Proti Malému se podle ní používají argumenty, které nemají oporu v legislativě.

"Vidím ho (obvinění) jako zoufale nepodložené," uvedla Benešová s tím, že se k případu nechce více vyjadřovat. Dodala ještě, že se chce se svým klientem chovat k policii korektně, protože i ona se chovala korektně při výsleších.

"Já k tomu nemám co dodat. Teď se to musí odpracovat. My chceme dokázat, že máme pravdu. Jediný, co vám můžu říct, že si myslím, že se nám to podaří," řekl ČTK Malý.

Policie případ vyšetřuje už od ledna. V úterý byli Malý, bývalý předseda ČMFS a současný ředitel FC Brno Pavel Mokrý a také bývalý člen výkonného výboru ČMFS Václav Chvála zatčeni a předvedeni k výslechu. Poslední dva jmenovaní obvinění nebyli.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze