+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
3. března 2010 • 17:16

Gól proti přírodě. Míč se po výkopu vrátil do branky

Autor:
Ilustrační foto.
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Jsou krásné a ošklivé góly. Jsou góly, při kterých si brankář připadá jak pitomec. A pak jsou góly, které vypadají naprosto proti přírodě. Přesně takový padl v nižší německé lize. Jeden z hráčů vykopával míč od své branky, silný vítr ale balon vrátil zpět. Ano, přímo do té branky, od níž se rozehrávalo!Být to film, v titulkách by stálo: V hlavní roli - vykopávající hráč, vítr a zkoprnělý brankář. Ale být to film, tak si hlavně poklepete na hlavu. Tohle se přece nemůže stát.

Takhle vypadal gól proti přírodě:

360p 240p
Neuvěřitelný gól v německé nižší lize

A přece se stalo. Zápas mezi okresními rivaly Wimsheimem a Grunbachem byl 0:0, když hosté zahrávali výkop od své branky. Míč se ale ve vzduchu dostal do silného poryvu větru způsobeného bouří Xynthia.

Balon se místo očekávaného směru obrátil a spadnul zpátky před branku Grunbachu. Odrazil se od malého vápna a spadnul za přejvapeného brankáře. Rozhodčí gól uznal, ačkoliv podle německých pravidel neměl – z této standardní situace totiž mohla rezultovat trefa jen do soupeřovy branky.

Podle regulí by místo gólu měl následovat rohový kop. V tomhle případě se tak ale nestalo, i proto Wimsheim vyhrál 2:1.

Témata:  sport, fotbal, kuriozita, gól
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze