25. března 2010 • 20:12

Vašíček tlačí Jaroslavl do semifinále KHL

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Hokejisté Jaroslavle i díky trefě Josefa Vašíčka porazili v pátém čtvrtfinálovém duelu Západní konference KHL Spartak Moskva 2:1 a ujali se vedení 3:2 na zápasy. V sobotu tak v případě další výhry mohou slavit postup do semifinále.

Účastník únorových olympijských her Vašíček dnes na rozdíl od úterního duelu, který rozhodl v prodloužení, vstřelil první gól zápasu. Urostlý centr otevřel skóre v 18. minutě a skóroval v play off již počtvrté.

Západní konference - 5. zápasy:
Jaroslavl - Spartak Moskva 2:1 (za domácí Vašíček 1+0), stav série 3:2, Balašicha - Dinamo Riga 3:2 v prodl., konečný stav série 4:1.