+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
3. listopadu 2008 • 08:24

Čachry ve švédské nominaci

Autor:
Švédski reprezentanti sa tešia zo štvrtého gólu streleného českému brankárovi Hniličkovi (vzadu).
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney
TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata TOP 5 gólů 4. kola: Hrošovského dělo, Graiciarovo poprvé i jubilant Lafata
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Johan Davidsson z jönköpingského HV 71 nakonec vypadl z nominace hokejistů Švédska na turnaj Karjala, který se hraje od čtvrtka do neděle.Kapitán úřadujícího mistra Elitserien má údajně potíže s kolenem. Kouč Bengt-Ake Gustafsson povolal nově dva forvardy - Dicka Axelssona z Djurgaardenu a Rickarda Wallina z Färjestadu.

Vedení HV 71 původně kvůli nabitému programu při účasti v Lize mistrů nechtělo své hráče na reprezentační akci uvolnit, nakonec dostal klub od Gustafssona příslib, že jeho hráči nenastoupí ve všech třech duelech turnaje.

Davidssona ale nakonec vyřadily zdravotní potíže a z Jönköpingu v kádru zůstal už jen Martin Thörnberg. Měl by si během turnaje odpočinout stejně jako bek Johan Fransson s forvardem Fredrikem Emvallem z Linköpingu, protože klub vedený českým trenérem Slavomírem Lenerem také působí v Lize mistrů.

Švédové zahájí turnaj ve čtvrtek v Moskvě proti Rusku. Po přesunu do Helsinek je čeká v sobotu duel s Českou republikou a o den později severské derby s domácím Finskem.

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze