27. srpna 2014 • 20:18

Hokejisté Pardubic vyhráli v přípravě v Prostějově 5:1

0
Hokejisté extraligových Pardubic zvítězili v přípravném utkání na ledě prvoligového nováčka Prostějova 5:1 a uspěli po čtyřech prohrách za sebou včetně dvou duelů v Lize mistrů. Další zápas čeká Východočechy v pátek v Chrudimi proti pražské Spartě.

Skóre otevřel ve 26. minutě v přesilovce slovenský obránce Karol Korím, po polovině utkání zvýšil Jan Starý. Osmadvacetiletý útočník, který v minulé sezoně od listopadu hostoval v Mladé Boleslavi, se uchází o místo v pardubickém kádru. Hrát bude i v pátek.

V závěrečném dějství pak zvýšili Radoslav Tybor, Lukáš Nahodil a Patrik Poulíček. Domácí, za které neproměnili Lukáš Duba ani Michal Černý trestné střílení, se dočkal v 53. minutě snížení. Brankáře Tomáše Halásze překonal David Skřivánek.