29. srpna 2015 • 20:42

Rapid Vídeň prohrál s Mattersburgem, v čele tabulky zůstává

0
Rapid Vídeň, na který v základní skupině fotbalové Evropské ligy narazí Viktoria Plzeň, prohrál v 7. kole rakouské ligy doma s Mattersburgem 2:4. I přesto Rapid zůstává v čele v soutěže, dva body před městským rivalem Austrií.

Zápas s Mattersburgem mu zkomplikoval brankář Strebinger, který v páté minutě dostal červenou kartu, a domácí tak museli skoro celý zápas odehrát v deseti. Hosté toho využili. Na jejich poločasové vedení ještě zareagoval vyrovnáním Deni Alar, Mattersburg však poté přidal tři góly. Na konečných 2:4 snížil Steffen Hofmann.

Rapid nastoupil v sestavě: Strebinger - Pavelič, Sonnleitner, Dibon, Auer - Petsos, Schwab (67. Hofmann) - Schobesberger, Schaub (6. Knoflach), Kainz (67. Prosenik) - Alar.