28. července 2016 • 22:46

Hlasy po utkání 3. předkola EL Mladá Boleslav - Škendija Tetovo

0
Hlasy po utkání 3. předkola fotbalové Evropské ligy Škendija Tetovo - Mladá Boleslav (2:0).

Boris Kočí (asistent trenéra Mladé Boleslavi): "Odehráli jsme docela dobrý první poločas, kdy jsme si vypracovali pár solidních situací, ale nedokázali jsme je proměnit. Ve druhé půli utkání ovlivnilo vyloučení Lukáše Hůlky. Domácí nás dostali pod tlak a zúročili ho dvěma góly. S výsledkem nejsme spokojení, ale odveta je 90 minut a nic nevzdáváme. O postup se ještě popereme. Doma pro to uděláme maximum."

Jakub Diviš (brankář Mladé Boleslavi): "Nezačali jsme nejlépe a prvních patnáct minut jsme se dostali pod tlak. Soupeř měl dvě šance, ale přežili jsme to. Pak se hra vyrovnala a šance jsme naopak měli i my. Tam se to zlomilo, že jsme je nedali. Zápas by se vyvíjel jinak, ale na to se nehraje. Potom bohužel přišla průniková přihrávka, kterou jsme nezachytili, a byla z toho červená karta. Následně dvě standardky a gól. To nás otupilo a zanedlouho přišla branka na 0:2, což vypadalo špatně. Soupeř byl v laufu a bylo složité se zápasem něco udělat. Nicméně neskládáme zbraně, je to nepříjemný výsledek, ale je to jen poločas. Doma jsme silnější, musíme se kousnout. Když se nám povede skórovat, tak to bude otevřené. Do šancí jsme se dostávali i tady, takže nevidím důvod, proč by to nešlo doma. V našem prostředí jsme schopni jim vstřelit tři branky a postoupit. V našich silách to je."