3. prosince 2016 • 18:28

Ramos v poslední minutě zajistil Realu remízu v Barceloně

0
Gól Sergia Ramose v poslední minutě zachránil fotbalistům Realu Madrid remízu 1:1 ve šlágru španělské ligy na hřišti Barcelony. Real tak prodloužil ligovou sérii neporazitelnosti na 26 utkání a především udržel šestibodový náskok před druhou Barcelonou, která remizovala potřetí za sebou.

Real naposledy v lize prohrál v únoru v městském derby s Atléticem, od té doby ztratil body jen při čtyřech remízách. Tentokrát však byl prohře hodně blízko. Po nezáživné první půli totiž v úvodu druhé části rozehrál standardní situaci Neymar a Luis Suárez na malém vápně hlavou usměrnil míč do sítě.

Neymar poté zahodil velkou šanci na zvýšení a přišel trest. Poslední minuty patřily Realu: nejprve Ramos hlavičkoval nad, následně neuspěl ani Cristiano Ronaldo, ale do třetice už to vyšlo.

Luka Modrič rozehrál standardní situaci, u tyče se prosadil Ramos a potvrdil, že jako stoper umí střílet důležité branky. V nastavení pak remízu pro Real uhlídal Casemiro, který vyhlavičkoval na brankové čáře jistý gól.