18. října 2017 • 20:42

Házenkářky Slavie porazily Veselí a vedou interligu

0
Házenkářky Slavie Praha porazily v interlize Veselí nad Moravou 34:28 a se stoprocentním bodovým ziskem se posunuly do čela tabulky. Mistrovský Most má po šesti utkáních o bod méně.

Sedmý tým tabulky Veselí sice před měsícem dokázal nečekaně zvítězit nad nejlepším slovenským klubem z Michalovců, ale v Praze nezvládl první poločas. Šestibrankovou ztrátu už hostující hráčky nedohnaly, i když se v druhé půli dokázaly přiblížit až na rozdíl dvou gólů.

"Vůbec jsme nebránily, už od začátku se nám to nedařilo, naopak jim zachytala dobře brankářka. Prostě se nám ten zápas nevydařil," řekla České televizi veselská spojka Jana Šustková.

Hostující tým vyhrál alespoň dostihy nejlepších střelkyň zápasu. Mária Olšovská se prosadila třináctkrát, slávistka Veronika Galušková dala o gól méně.