19. října 2017 • 23:47

Hlasy po utkání fotbalové EL Villarreal - Slavia

0
Hlasy po utkání 3. kola základní skupiny A fotbalové Evropské liga Villarreal CF - Slavia Praha (2:2):

Javier Calleja (trenér Villarrealu): "Myslím, že jsme nezačali dobře, ale dobře jsme zareagovali. První půle byla těžká, chaotická, ale druhou půli už jsme dobře kombinovali. Měli jsme šance a jen nám chyběl ten třetí gól. Chtěli jsme vyhrát, ale když se na ten zápas podíváme, na jeho průběh, tak bod není špatný. Věřím, že postoupíme."

Jaroslav Šilhavý (trenér Slavie): "Myslím, že vezeme velice cenný bod z půdy těžkého soupeře. Myslím, že se ten zápas musel líbit. Domácí mají velkou kvalitu, cože prokazovali po celý zápas, hlavně v druhé půli. Myslím, že jsme je trošku zaskočili naší ofenzivou, nespoléhali jsme se na bránění. Byli jsme nebezpeční dopředu a využili jsme to ke dvěma krásným gólům. Bohužel jsme do konce poločasu neudrželi pozornost a dostali v krátkém sledu dva góly. Nicméně musím kluky pochválit, druhý poločas, byť domácí stupňovali tempo, jsme zvládli. Tenhle bodík je trošku nečekaný, získali jsme ho na půdě favorita. Nicméně skupina je pořád otevřená, Astana vyhrála 4:0. Může to být zajímavé, že jsme tam podrželi Villarreal. O první dvě příčky můžou hrát tři týmy."