22. října 2017 • 19:43

Hlasy po utkání fotbalové ligy Plzeň - Brno

0
Hlasy po utkání 11. kola první fotbalové ligy Plzeň - Brno (3:0):

Pavel Vrba (trenér Plzně): "Začátek utkání byl trošičku opatrný. Pak si myslím, že druhá část prvního poločasu byla z naší strany velice dobrá a ta rozhodla o zápase. Mrzí mě jen to, že ve druhém poločase jsme měli další situace, kdy jsme mohli ten náskok ještě zvýšit. Nedokázali jsme vyřešit situace čtyři na dva, v lajnách jsme stáli v ofsajdu nebo jsme na úrovni tyčky nedali gól do prázdné brány. Proto ten výsledek z naší strany nebyl ještě větší. Ale vzhledem k tomu, že jsme vedli 3:0, nás může pouze mrzet, že ten výsledek nebyl výraznější. Jinak mužstvo hrálo velice dobře, kombinovali jsme a myslím, že jsme zaslouženě vyhráli."

Roman Pivarník (trenér Brna): "Víme, že po fotbalové stránce se Plzni nemůžeme rovnat. Chtěl jsem, abychom ji dokázali více potrápit. Plzeň má takovou kvalitu, že si šance dokáže vytvořit. Pak je otázka, kolik jich využije. Závěr prvního poločasu jsme nezvládli a mrzí mě, že jsme to Plzni ulehčili. Pramenilo to hlavně z obrovského respektu ze soupeře, báli jsme se hrát, zbavovali jsme se míče a bylo tam hodně nevynucených chyb. Ve druhém poločase to bylo lepší. Zvedli jsme se, ale svoje šance jsme nevyužili. Odehráli jsme slušný poločas, i když jsme znovu po obrovských chybách pouštěli Plzeň do šancí a měli jsme štěstí, že je domácí neproměnili."