19. října 2016 • 12:17

Dobrý den, pane LeBron! Satoranský si povodil hvězdu NBA

Autor:
Hvězda NBA LeBron James musela ocenit kvality Tomáše Satoranského
TOP VIDEA
Hvězdy La Ligy ve 23. kole: Bale prožil velký návrat, Messi zařídil výhru Hvězdy La Ligy ve 23. kole: Bale prožil velký návrat, Messi zařídil výhru
Federer si na Vltavě zapinkal s Berdychem. Fanoušci tleskali z Karlova mostu Federer si na Vltavě zapinkal s Berdychem. Fanoušci tleskali z Karlova mostu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Basketbalista Tomáš Satoranský pokračuje ve svém budování respektu ve velkém světě NBA. V nočním přípravném zápase, který jeho Washington Wizards v Columbusu sehráli proti úřadujícím šampionům Cleveland Cavaliers, si dovolil parádičku proti samotnému LeBronu Jamesovi, největší hvězdě ligy.Satoranský převzal přihrávku a v tu chvíli k němu přistoupil bránící James. Satoranský si dvakrát poodstoupil, vylákal Jamese na sebe, pak se kolem něj prosmýkl kličkou vlevo a úspěšně zakončil útok na koš.

VIDEO: Podívejte se na Satoranského vydařenou akci

„Není třeba googlovat, kdo je Tomáš Satoranský. Uděláme to za vás! Byl druhý výběr druhého kola draftu NBA 2012 a LeBronu Jamesovi provedl právě tohle“ uvedl redaktor stránek NBC Sports Dane Carbaugh video skvělé Satoranského akce.

Čtvrtý Čech v NBA po Jiřím Zídkovi, Jiřím Welschovi a Janu Veselém zažívá povedený start do elitní soutěže. Ve Washingtonu je považován za nejpřekvapivější přínos týmu v nové sezoně. Proti Clevelandu nastřílel 7 bodů a zapsal si dva obranné doskoky. Na hřišti strávil 23 minut a 19 sekund.