20. června 2016 • 19:47

Víkend ve znamení sportu? V Praze se koná Fitness Sensation

Autor:
Fitness Sensation
TOP VIDEA
Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii! Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii!
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pro sportovní nadšence se v Praze v pátek a sobotu bude konat Reebok Fitness Sensation 2016. O co se jedná? Zájemci si mohou zajít na různé tréninky vedené předními trenéry, nebude chybět ani známý MMA bojovník André Reinders či přední trenéři jógy, celá akce bude navíc za doprovodu živé hudby a DJ's.V prostorách pražského klubu SaSaZu si mohou sportovní nadšenci v pátek i sobotu zacvičit. Fitness Sensation je rozdělená do čtyř bloků, vybrat si tedy může každý. V pátek se začne akcí nazvanou Fitness Party Hard, kde si mohou účastníci vyzkoušet MMA trénink pod dozorem špičkového bojovníka Andrého Reinderse, či si zacvičit oblíbený trénink Les Mills.

V sobotu se chystá Yoga Sensation, kde nebudou chybět čeští ani zahraniční lektoři jógy. Večer se pak během Yoga Party Night spojí cvičení s tancem, meditací, živou hudbou a párty atmosférou. Během soboty je pak volný vstup na Reebok Free Gym, kde si zájemci mohou vyzkoušet různé lekce od House Dance až po CrossFit, či klasické cvičení.

Témata:  sport, fitness, jóga, praha