+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. května 2017 • 18:59

Konference PIAF SPORT 2017 nabízí zviditelnění i menším sportům

Autor:
TOP VIDEA
TOP góly 6. kola La Ligy: Carrascův blafák a Rolánova paráda TOP góly 6. kola La Ligy: Carrascův blafák a Rolánova paráda
Slavia letí do Astany bez Hušbauera. Budeme se snažit vybrat nejlepší sestavu, říká Šilhavý Slavia letí do Astany bez Hušbauera. Budeme se snažit vybrat nejlepší sestavu, říká Šilhavý
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do Prahy se opět sjedou odborníci na sportovní marketing z několika evropských zemí. Návštěvníci mezinárodní konference PIAF SPORT 2017 se tak budou moci seznámit se sponzorskými strategiemi značek jako Puma, Adidas nebo Plzeňský Prazdroj. Na druhou stranu se sportovní marketéři z domova i ciziny podělí o úspěšné projekty práce s fanoušky a partnery.První den mezinárodní konference PIAF, 23. května se zájemci o profesionální sportovní marketing sejdou ve Studiu Hrdinů v budově Národní galerie Praha – Veletržním paláci. Po loňské premiéře se bude o této specifické disciplíně hovořit zejména z hlediska vytváření značky sportu, sportovního klubu, události nebo zařízení a její následné monetizace ve spolupráci se sponzory. Inspirativní případové studie tak zaujmou obě strany – sportovní manažery i sponzory.

„Chceme narušit vžitou představu, že jen velké sporty mohou mít velkou podporu. Že jen kluby a sportovci bojující o medaile mají dost fanoušků a sponzorů. Že sportovní úspěchy generují zájem a peníze, zatímco ve slabších obdobích mizí automaticky oboje,“ říká ředitel PIAF Marek Hlavica.

Mezi špičkové odborníky, kteří už pomáhali mnoha věhlasným i méně známým sportovcům a sportovním organizacím patří Karl Lusbec (Fr.), Joachim Lange (Něm.) nebo Kristian Gotsch (Švýc.). Jak pracují s fanoušky přijdou osvětlit zástupci znovuzrozeného budějovického hokeje stejně jako holandského prvoligového fotbalového týmu Groningen.

Evropsky úspěšnou náborovou kampaň pro malé stolní tenisty představí agentura Leemon. O autenticitě sportovce její hodnotě pohovoří olympijský medailista Vavřinec Hradilek.

Prezentace Philipa Mitchelsona, autora globální on-line hry Copa90, dá nahlédnout do možností, které pro partnery a sportovní kluby nabízí oblast eSportu.

Konference Sport 2017 je určena především sportovním manažerům všech úrovní, komunikačním a marketingovým agenturám a zástupcům sponzorů.

Mezinárodní konference PIAF
Mezinárodní konference PIAF

 

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze