Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Bristol : Crystal Palace - 24. října 2017   20:45

Bristol
Bristol
33' Taylor  • 39' Djurič  • 60' Bryan  • 66' O´Dowda
4:1
(2:1)
Crystal Palace
21' Sako
Bristol
Steele – Magnusson, Wright, Flint, Pisano (66.Paterson) – Bryan, Pack, Brownhill, O´Dowda – Taylor, Diedhiou (31. Djuric)(81.Bakinson)
Fielding – Bakinson, Djuric, Eliasson, Kelly, Paterson, Vyner
Robinson
Hennessey – van Aanholt (83. Lumeka), Kelly, Tomkins, Fosu – Mensah – Riedewald, Puncheon – Kaikai (64. Souare), Loftus – Cheek, Lee (57. Ladapo) – Sako
Henry – Delaney, Ladapo, Lumeka, Mutch, Phillips, Souare

Právě nám skončilo osmifinále anglického Carabao Cupu. Domácí Bristol City dnes přehrál prvoligový tým Crystal Palace 4:1. Hosté se
v prvním poločase dostali poměrně brzo do vedení, ale také poměrně brzy o své vedení přišli. Nejprve dokázal Taylor potrest chybu van Aanholta a následně střídající Djurič využít dlohý out do pokutového území.
Ve druhém poločase se očekával drtivý tlak hostí, který však nepřišel a místo něho domácí ještě dvakrát udeřili a utkání rozhodli ve svůj prospěch. Loučím se s vámi konstatováním, že domácí celek vyřadil další prvoligový celek a postupuje již do čtvrtfinále Carabao Cupu. Děkuji za sledování a příště na počtenou.
90+3'
90+3'
Kombinaci domácích oceňují i jejich fanoušci a za skvělý výkon odměňují svůj celek potleskem.
90+2'
Bristol utkání s přehledem dohrává a již svému soupeři nechce dát míč.
90+1'
Jedna z posledních šancí na korigování skóre. Ladapo se dostal ke střele, ale brankář Steele v dnešní formě nemá problém chytit.
90'
Rozhodčí nastaví tři minuty.
88'
Steele zase úřaduje. Tentokrát vychytal Puncheona a utkání je rozhodnuté. Dneska tu zvítězí Bristol City.
87'
Rohový kop odvrácen obránci až na polovinu hřiště a hosté začínají nanovo.
86'
Ještě jeden rohový kop pro hostující Crystal.
85'
Bristol City utkání dohrává senzačně a svému soupeři nedovoluje vůbec nic.
84'
Poslední šance posílit ofenzivu. Levi Lumeka má pomoci vstřelit tři branky za 6 minut.
83'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází van Aanholt, přichází Lumeka.
82'
Zápas se dohrává z obou stran. Toto je smutný večer pro poslední tým Premier League.
81'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Djurič, přichází Bakinson.
80'
Deset minu do konce a jedním z mála hráčů co se snaží zvrátit výsledek je Bakary Sako.
80'
Nejaktivnější host je Bakary Sako. Další jeho šanci dokázal na čáře zachytit obránce Flint. Následný rohový kop nedokázal zakončit van Aanholt.
79'
Souboj mezi Bakary Sakem a brankářem Steelem vyhrává domácí brankář, který si neodpustí krátké poležení na trávníku.
76'
Hosté musí znovu začínat až od svého brankáře po dalekonosné střele Packa.
75'
Skvělý obranný zákrok předvádí Bryan a stadion ho za to odměňuje potleskem.
74'
Celek domácích drží míč a nikam se nažene. Crystal Palace nemá moc šancí něco s výsledkem udělat.
73'
Faul Bakaryho Saka na kapitána domácích dává Bristolu šanci držet míč na svých kopačkách.
72'
I trenér hostí Roy Hodgson jen sedí na svém místě a přemýšlí jak ještě zvrátit nepříznivý výsledek.
71'
Střílený míč do pokutového území, ale odvrací Kelly.
70'
Bristol má navíc další šanci na navýšení skóre. Přichází standartní situace.
68'
Míč drží hráči Bristolu a jejich fanoušci bouřlivě slaví. To příznivci hostujícího Crystalu litují, že na dnešní utkání vůbec vyrazili a zaraženě sedí na svých místech.
67'
Celý stadion slaví vedení svého celku, který směřuje za dalším vyřazením prvoligového celku.
66'
Bristol City právě vstřelilo branku!
A je prakticky rozhodnuto. Dlouhý míč do pokutového území hosté odvrátili, ale jen na nohu CALLUMA O´DOWDA, který jedmé, dotekem zpracoval a druhým poslal míč do branky.
66'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Pisano, přichází Paterson.
65'
Hosté sází vše na jednu kartu na útok. Bohužel pro ně však schází přesnost ve finálních přihrávkách.
64'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Kaikai, přichází Souare.
63'
Loftus – Cheek poslal poměrně dobrý míč, ale dokázal najít hlavu pouze domácích obránců.
62'
Po sražené střele Bakaryho Saka následuje rohový kop.
61'
Tato situace je pro tým z Premier League velice vážná. Crytal Palace prohrává o dvě branky a bude muset hru poněkud otevřít.
60'
Tato situace je pro hosty již velice vážná. JOE BRYAN se rozhodl k nečekané střele na hranici pokutového území a trefil nádherně. Brankář Hennessey byl bez šance míči v cestě do branky zabránit.
59'
Míč drží Bryan, který kombinuje s Packem.
58'
Fosu – Mensah předvedl velice kvalitní skluz, kterým posílá míč za postranní čáru to je šance na oddych pro domácí.
57'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Lee, přichází Ladapo.
57'
Lee se sice vrátil na hřiště, ale již znovu leží a kulhá za postranní čáru. Zde bude následovat střídání.
56'
Po krátkém ošetření se znovu pokračuje ve hře.
55'
Na hřiště si nyní lehá Lee a bude muset být ošetřen.
54'
Bristol má chvíle oddechu. Drží míč a nikam nespěchá.
53'
Útočnou snahu hostujícího Crystalu zastavuje faul jejich útoníka Kaikaie.
52'
Na polovině hřiště se faulu dopustil domácí Bryan. Faulovaný je záložník Lee.
51'
Hosté drží míč, ale nevědí kudy zaútočit.
50'
Loftus – Cheek je dalším mužem, který prověřuje domácího brankáře. Steele má ale skvělou formu a i proti tomuto pokusu dokázal zakročit.
49'
V počátku poločasu to vypadá, že se domácí tým bude soustředit na bránění svého náskoku a čeká co vymyslí soupeř.
48'
Crystal zkoušel vyrovnat domácí zbraní. Dlouhé vhazovaní odvrací v pokutovém území Flint.
47'
Do první šance se však dostával domácí Bristol. Přihrávka Matta Taylora, ale byla nepřesná a doputovala pouze k stoperu hostí Tomkinsovi.
46'
Crystal Palace rozehrál druhý poločas a bude mít co dělat aby otočil skóre ve svůj prospěch.
46'
První poločas na stadionu Bristolu je za námi. V zápase jsme zatím viděli tři branky, kdy ve vedení je domácí celek. Lépe však začali hosté, kdy je Bakary Sako dostal do vedení. Domácí Bristol se ale nevzdal a dvěma trefami utkání otočil. Tento výsledek slibuje zajímavý druhý poločas, který začne zhruba za patnáct minut.
45+2'
45+1'
Bristol překvapivě drží míč na svých kopačkách a nepouští hosty k závěrečnému tlaku prvního poločasu.
45'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty.
45'
Po faulu Pisana je tu šance pro hosty na centrovaný míč do pokutového území.
44'
Na pravé straně hřiště se snažil prosadit záložník Crystal Palace Lee, ale k míči se dostat nedokázal.
43'
Domácí celek se i přes své vedení nezatahuje a snaží se útočit. Nezaujatý divák dnes sleduje velice kvalitní fotbal.
42'
Luke Steele se dostává v dnešním utkání do skvělé formy. Bakary Sako na něj vyslal střelu z levé strany, ale domácí brankář se dokázal odrazit a míč vyrazit.
40'
Loftus – Cheek se pokusil vyrovnat střelou doprostřed branky. Toto není pro brankáře Steela problém.
39'
Utkání je rázem otočené. Domácí střídání se vyplatilo. MILAN DJURIČ si dokázal skvěle zpracovat dlouhý aut do pokutového území. Otočit se a zakončit za záda brankáře Hennesseyho. Obrat je na světě a nyní to je znovu na hostech.
38'
Rozehrání přímého volného kopu je dlouhé a končí až u brankáře Steela.
37'
Tomkins se vzteká po faulu, který byl na jeho osobu odpískán a dožaduje se žluté karty.
36'
Již několikátý ofsajd byl nyní zapískán útočníkovi Crystal Palace Bakary Sakovi.
35'
Domácí Bristol City hraje odvážněji, a proto v jeho obraně vznikají místečka pro útočení.
34'
Bakary Sako chtěl rychle strhnout vedení zpět na stranu hostí ale jeho branka není uznána kvůli ofsajdovému postavení.
33'
MATT TAYLOR vyrovnává. Patrik van Aanholt předvadí velkou obranou chybu, když minul míč a domácí útočník tak nemá problém skórovat.
32'
Crystal Palace drží míč na svých kopačkách a snaží se zaútočit.
31'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Diedhiou, přichází Djuric.
30'
Sako se dostal do další hlavičky, ale domácí brankář měl tentokrát práci opravdu jednoduchou.
29'
Brankář Steele musí předvést další zákrok po střele Kaikaie. Následoval rohový kop, který si již domácí brankář stáhl pro sebe.
27'
Po krátké pauze se znovu hraje a do útočné akce se dostává domácí O´Dowda.
26'
Zdravotní problémy má domácí útočník Diedhiou a musí být ošetřen.
25'
První náznak šance přišel na straně domácích. Před brankou Crystalu se zjevil osamocený Taylor, ale i jeho šanci zastavil praporek rozhodčího.
22'
Vedoucí branka hostujícímu týmu nestačí. Do další šance se hnal znovu Sako, ale tentokrát je zastaven praporkem rozhodčího.
21'
Crystal Palace právě vstřelil branku!
Jednoduchá akce hostujícího celku. Na polovině hřiště vybojoval míč Loftus – Cheek, který svou přihrávkou do běhu našel svého spoluhráče A BAKARY SAKO se nemohl nemýlit. Favorit tak jde do poměrně rychlého vedení.
20'
Práci má i brankář hostí Hennessey, který chytá lehkou střelu obránce Flinta.
19'
Brankář Steele měl příležitost se vytáhnout proti střele Saka, kterému se podařilo dobře trefit přihrávku z levé strany hřiště.
19'
Domácí manažer je zatím spokojen jen s výsledkem ale nabádá svůj celek k větší aktivitě.
18'
Přihrávka přichází na Loftuse – Cheeka, který je u míče o pár vteřin později než by si představoval a nedokáže si tak míč získat.
17'
Crystal Palace obléhá pokutové území domácího celku a hledá prostor pro přihrávku.
15'
Šťastný odraz míče se dostal až k útočníkovi domácího celku jménem Diedhiou, který ale nedokázal poslat střelu kolem obránce Kellyho, který míč snadno získal.
14'
Hosté jsou zatím nebezpečnějším týmem, ale skóre je stále nerozhodné. Držení míče je jasně v prospěch Crystal 65% ku 35%.
13'
Zajímavou šanci hostí měl nyní Loftus – Cheek, který svou střelou však nedokázal trefit bránu svého soupeře.
12'
Další rozehrávku na polovině hřiště mají k dispozici domácí hráči.
11'
Domácí publikum si utkání proti prvoligovému Crystal Palace velice užívá.
10'
Steele se připisuje dobrý zákrok proti střele hostujícího hráče jménem Sako.
8'
Přerušit útočnou akci musel Fosu – Mensah, který za dres stáhl unikajícího Taylora, ale rozhodčí zůstává klidný a žlutou kartu neuděluje.
7'
První velkou šanci zápasu má Crystal Palace. Sám před brankou zakončoval Lee, ale svou střelu namířil pouze do brankové konstrukce a trefil břevno.
5'
Ani hostující favorit se nemůže dostat do útoku.
4'
Van Aanholt předvedl faul na polovině hřiště a domácí budou moci poslat dlouhý míč do pokutového území.
3'
Hra se odehrává uprostřed hřiště, kde se ani jeden z týmů nedokáže dostat do šance.
2'
Domácí tým se snaží své útoky zakládat dlouhými míči, ale zatím nedokáží najít ani jednoho z útočníků.
Úvodního výkopu se ujal domácí Bristol City.
1'
Oba celky již nastupují na trávník. Domácí v červeném hosté v černé barvě.

Bristol City FC: Steele – Magnusson, Wright, Flint, Pisano – Bryan, Pack, Brownhill, O´Dowda – Taylor, Diedhiou
Náhradníci: Fielding – Bakinson, Djuric, Eliasson, Kelly, Paterson, Vyner

Crystal Palace FC: Hennessey – van Aanholt, Kelly, Tomkins, Fosu – Mensah – Riedewald, Puncheon – Kaikai, Loftus – Cheek, Lee – Sako
Náhradníci: Henry – Delaney, Ladapo, Lumeka, Mutch, Phillips, Souare.

Prvoligovému týmu Crystal Palace se daří v poháru zatím více než v ligové soutěži. Prozatím dokázal vyřadit Ipswich (2:1) a Huddersfield (1:0). Zatímco v poháru se Palace docela daří, pak v lize je to bída. Tým se nachází na posledním místě tabulky se skóre 2:19 a překvapivou výhrou na Chelsea.
Bristol City

Bristolu se zatím v Carabao Cupu nad míru daří. Cestou do osmifinále musel tento celek projít přes tři soupeře. Nejprve si hladce poradil s Plymouthem výsledkem 5:0. Dalšími soupeři již byly prvoligové týmy Watford (3:2) a Stoke (2:0). Tento fakt pak dává dnes domácímu týmu velké šance vyřadit další prvoligový tým. Ani v ligové soutěži si Bristol nevede vůbec špatně, když se nachází na sedmém místě.
Vítám vás u dnešního zápasu osmifinále anglického poháru Carabao. V dnešním zápase přivítá druholigový Bristol City tým z první anglické ligy Crystal Palace. Papírový favorit je tedy jasný, ale anglický ligový pohár je šancí ukázat se pro týmy z nižších soutěží proti favoritům, kteří v tomto poháru často šetří své klíčové hráče. Podle sázkových kanceláří jsou hosté pouze mírným favoritem, ale předci jen favoritem. Necháme se překvapit, jak celé utkání dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.