Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký večer.
Dnešní utkání končí jednoznačným vítězstvím Hoffenheimu, který poráží Stuttgart na vlastním hřišti 4:1. Nutno říct, že tento výsledek je zasloužený, jelikož domácí fotbalisté byli po většinu zápasu aktivnější a snažili se hrát fotbal. Hosté hlavně ve druhém poločase hodně přitvrdili, což jim úspěch nepřineslo.
90+2
Hoffenheim právě vstřelil branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil ROBERTO FIRMINO, který poslal míč přesně do levé šibenice a nedal Ulreichovi sebemenší šanci.
90+2
Modeste byl faulován ve velkém vápně a Hoffenheim bude zahrávat pokutový kop!
90+1
Nad rámec utkání jsou nastaveny 2 minuty.
90
Domácí rozehráli rohový kop nakrátko a kombinují s míčem u rohového praporku.
90
Modeste se dokázal dostat po levé straně do vápna, kde vybojoval rohový kop.
88
Maxim se dostal do vápna, kde v souboji s bránicím hráčem upadl. Pokutový kop se ovšem nepíská.
87
Dočkáme se dnes ještě nějaké branky? Stuttgart kombinuje na útočné polovině, ale nedaří se mu dostat do zakončení.
86
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sejad Salihović, přichází Jiloan Hamad.
84
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Timo Werner, přichází Robin Yalcin.
83
Ale ten se již zvedl, takže se může pokračovat ve hře.
83
Po tvrdém souboji zůstal na trávníku ležet Niedermeier.
82
Hoffenheim využívá své početní převahy o jednoho hráče a kombinuje na středu hřiště.
81
Jestli před malou chvílí měl ještě Stuttgart minimální šanci s utkáním něco udělat, tak už tomu tak zřejmě nebude.
80
Leitner se dopustil naprosto zbytečného faulu a obdržel druhou žlutou kartu. Dnešní utkání pro něj končí.
78
Stuttgart právě vstřelil branku!
Stuttgart po rohovém kopu snižuje na rozdíl jediné branky. Maxim našel od rohového praporku hlavu ANTONIA RÜDIGERA, který bez problémů poslal míč do branky.
77
V posledních minutách jsou k vidění spíše fauly, než-li nějaké šance. Nyní obdržel žlutou kartu Volland.
75
Ulreich zdržoval při rozehrávce a dostává žlutou kartu.
73
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sven Schipplock, přichází Anthony Modeste.
72
Hoffenheim kontroluje průběh utkání a kombinuje na středu hřiště.
70
Schipplock nafilmoval pád a dostává žlutou kartu.
70
Stuttgart se nevzdává a snaží se prosadit. Momentálně kombinuje na středu hřiště.
68
Z velké vzdálenosti se na druhé straně opřel do míče Cacau a poslal ho těsně vedle levé tyče.
66
Hoffenheim se výrazně přibližuje vítězství! Za obranu hostí si naběhl na přihrávku SVEN SCHIPPLOCK, který poté technickým obloučkem přehodil vyběhnutého Ulreicha a míč zapadl k pravé tyči.
66
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Rani Khedira, přichází Alexandru Maxim.
64
Hosté směřují všechny své síly do útoku a domácí se dostali do velmi dobrého protiútoku. Do vápna se dostal z pravé strany Volland, kterého zastavil až Ulreich, který vyběhl z branky a padl domácímu hráči pod nohy, kde se dostal k míči.
63
Hoffenheim podává velmi dobrý taktický výkon, když si hlídá své vedení a nikam se zbytečně nežene.
62
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Kai Herdling, přichází Tobias Strobl.
60
Nový hráč na hřišti Cacau obdržel za útočný faul žlutou kartu. Hosté hrají velmi tvrdě.
58
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Martin Harnik, přichází Cacau.
57
Na hřišti se výrazně přitvrdilo. Harnik poslal k zemi Vollanda a může být rád, že nedostal druhou žlutou kartu.
55
Hoffenheim mohl přidat další branku. Po chybě v hostující obraně se dostal do velké šance Volland, který tentokrát střelou z hranice velkého neuspěl, jelikož Ulreich dokázal zasáhnout a míč vyrazit.
53
Do výměny názorů se dostal Polanski s Harnikem. Oba dostávají žlutou kartu.
53
52
Hoffenheim je po vstřelené brance na koni a kombinuje na útočné polovině.
51
Khedira se dopustil faulu na středu hřiště a dostává žlutou kartu.
49
Tak to je pro Stuttgart velmi nepříjemné. Salihović našel přihrávkou mezi obránci rozběhnutého KEVINA VOLLANDA, který z hranice velkého vápna poslal míč k pravé tyči.
47
Stuttgart vstoupil do druhého poločasu aktivněji a snaží se držet u míče.
46
Hoffenheim rozehrávkou zahájil druhý poločas.
46
Po prvním poločase vede Hoffenheim nad Stuttgartem 1:0. Úvodní branka padla ve 12. minutě, kdy se dokázal prosadit Schipplock. Poté se hrál velmi vyrovnaný fotbal, kde k vidění mnoho šancí nebylo. Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
45+1
45
Hraje se ovšem velmi opatrně, domácí se nemohou dostat do zakončení.
44
Hoffenheim přerušil v závěru prvního poločasu tlak hostí a sám kombinuje na středu hřiště.
42
Z velké vzdálenosti se do míče opřel Volland, který poslal míč nad branku.
40
Obraz hry se vůbec nemění. Stuttgart se stále pokouší dostat do zakončení, ale obrana domácího celku funguje na výbornou.
38
Hosté se stále drží na útočné polovině, ale nedaří se jim dostat do zakončení.
36
Z pravé strany se pokoušel odcentrovat míč před branku Ulreicha Volland, ale tam se k míči dostal jako první právě brankář hostujícího týmu.
35
Stuttgart se podařilo vyrovnat hru a v posledních minutách jsou aktivnějším týmem.
33
Z protiútoku zahrozili hosté, když z hranice velkého vápna vystřelil těsně vedle levé tyče Leitner.
32
Hoffenheim se stále drží v kombinaci na útočné polovině.
31
Na druhé straně se pokoušel střelou zpoza velkého vápna prosadit Volland, ale ten poslal míč pouze vysoko nad branku.
30
K exekuci přímého kopu se postavil Traoré, který tvrdou střelou trefil pouze dobře postavenou zeď domácích.
29
Těsně před velkým vápnem byl faulován Khedira a hosté budou zahrávat přímý kop.
27
Stuttgart drží míč na středu hřiště a snaží se prosadit kombinační hrou.
26
Ale i fotbalisté Hoffenheimu mají v posledních minutách problémy, když se jim nedaří dostat do zakončení.
25
Za faul na středu hřiště vidí žlutou kartu Leitner.
23
Hosté se velmi snaží dostat k míči, ale domácí s přehledem kombinují na středu hřiště.
21
Hoffenheim vstoupil do dnešního utkání velmi aktivně a snaží se vstřelit druhou branku. Obrana Stuttgartu je v těchto chvílích pozorná.
19
Za obránce Stuttgartu si naběhl Volland, kterému poslal do běhu míč Herdling. Ovšem ohrožení branky z toho nebylo, jelikož hráč domácího celku byl v ofsajdovém postavení.
17
Domácí kombinují na středu hřiště a postupně se dostávají k brance Casteelse.
16
Obrana Hoffenheimu zvládla zvýšenou aktivitu hostí na výbornou, když se k míči dokázal dostat Süle.
14
Stuttgart se po inkasované brance pokouší kombinovat na útočné polovině a zatím se mu to úspěšně daří.
12
Hoffenheim se dostává do vedení! Firmino poslal z levé strany míč před branku, kde se po různých odrazech dostal na kopačku SVENA SCHIPPLOCKA, který střelou pod břevno nedal Ulreichovi šanci.
10
Hosté se dokázali ubránit, ale fotbalisté Hoffenheimu nadále kombinují na útočné polovině.
9
Z levé strany velkého vápna se ke střele dostal Herdling, jehož pokus byl sražen na rohový kop.
8
Hoffenheim kombinuje na útočné polovině a snaží se dostat do zakončení.
6
Po rohovém kopu se však domácí k ohrožení branky hostí nedostali.
5
Do zakončení z větší vzdálenosti se dostal Salihović, který tvrdou střelou protáhl Ulreicha.
4
Leitner poslal do vápna velmi dobrý centr, ale domácí obrana se dokázala dostat k míči, který odvrátila daleko od branky Casteelse.
3
Hosté budou zahrávat volný kop.
2
Velká šance Hoffenheimu přišla hned ve druhé minutě. Salihović našel z levé strany ve vápně volného Johnsona, který střelou ze vzduchu trefil na brankové čáře stojícího Schwaaba, jenž dokázal míč odkopnout daleko od vlastní branky.
1
Hosté se ujali úvodního výkopu a zahájili dnešní utkání.
1

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck (C), Abraham, Süle, Johnson – Volland, Polanski, Firmino, Salihović, Herdling – Schipplock.
Náhradníci: Grahl – Vestergaard, Toljan, Strobl, Hamad, Elyounoussi, Modeste.

VfB Stuttgart: Ulreich – Rüdiger, Niedermeier (C), Schwaab, Boka – Harnik, Khedira, Leitner, Traoré – Abdellaoue, Werner.
Náhradníci: Kirschbaum – Sakaj, Haggui, Rausch, Yalcin, Maxim, Cacau.

Rozhodčí: Dankert – Hacker, Rohde.
VfB Stuttgart

Stuttgart se v tabulce nachází na čtrnácté příčce, když dokázal vybojovat pouhých devatenáct bodů. Poslední zápasy jsou ze strany Stuttgartu otřesné, jelikož za sebou momentálně má pět prohraných zápasů v řadě. Uvidíme, zda-li dokáží dnes fotbalisté tohoto celku tuto nepříznivou bilanci ukončit.
TSG 1899 Hoffenheim

Hoffenheim se momentálně nachází na jedenáctém místě, když má na svém kontě dvaadvacet bodů. Poslední utkání neodehrál Hoffenheim vůbec špatně, když z posledních dvou zápasů získal čtyři body. Uvidíme, jaký výkon předvede dnes, jelikož hraje proti celku, který je z formy.
Přeji hezké sobotní odpoledne u sledování německé Bundesligy, která má na programu zápasy 21. kola. My se zde zaměříme na utkání TSG 1899 Hoffenheim – VfB Stuttgart, které bude určitě zajímavé, jelikož se jedná o bádensko-württemberské derby. Utkáním Vás provede Jan Šlapáček.

Úvodní výkop je naplánován na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.