Střely na branku: 6 – 10
Střely mimo branku: 4 – 6
Fauly: 19 – 19
Žluté karty: 2 – 3
Máme za sebou dnešní utkání. V první polovině druhého poločasu jasně ovládali hru hosté a vedli po gólu Niedermeiera. V 79. minutě se ale prosadil kapitán domácích Hunt a hra se najednou úplně změnila. V závěru jsme mohl vidět pár menších šancí, žádný z týmů ale už neskóroval.
90+2
Vypadá to, že se již nic nestane.
90+2
Poslední vteřinky zápasu a domácí útočí.
90+2
Centr z volného přímého kopu chytá do náruče brankář domácích Wolf.
90+1
Další volný přímý kop pro Stuttgart. Zhruba ze třiceti metrů.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty nad rámec.
90
Centr, který mířil do vápna, odkopl do bezpečí jeden z domácích obránců.
90
Boka byl ve středu hřiště faulován, Stuttgart bude zahrávat volný přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
89
Hráči Stutthartu jsou u míče a kombinují na útočné polovině.
87
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Cacau, přichází Timo Werner.
87
Ale i hosté pomýšlejí na tři body. Nyní byla ale odpískána ruka Gentnerovi, a tak jsou u míče opět Brémy.
86
Tak od vyrovnávací branky sledujeme úplně jiné Brémy. Hráči jsou aktivnější, mají více nápadů, prostě úplně jiný tým.
85
Centr z něj vyrazil Wolf do bezpečí. Brémy jsou u míče.
84
Luca Caldirola viděl za svůj faul u pravé lajny žlutou kartu. Maxim se postavil k volnému přímému kopu.
83
Rohový kop se Stuttgartu vůbec nevydařil. Hra bude pokračovat odkopem od branky.
83
Rohový kop pro Stuttgart.
81
Tak závěr zápasu bude ještě velmi zajímavý. Domácí fanoušci obživli a ženou hráče ke vstřelení vedoucí branky.
81
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Ibrahima Traoré, přichází Alexandru Maxim.
79
Werder právě vstřelil branku!
K volnému přímému kopu se postavil kapitán Brém AARON HUNT, a ten svou technickou střelou vyrovnává na 1:1. Hodně důležitý moment pro domácí, Hunt ukazál, proč je právě on kapitánem.
78
Nakonec před vápnem fauloval Sakaj a Brémy budou zahrávat volný přímý kop ze dvaceti metrů.
77
Domácí se dožadují po jednom ze zákroků pokutového kopu. Hlavní rozhodčí ale nepíská a hra pokračuje.
77
Mimo: Mainzu se podařil dokonalý obrat a vede v 77. minutě na půdě Hoffenheimu 3:2.
75
Brémy zahrávali volný přímý kop. Po centru do vápna se píská útočný faul Di Santovi.
74
Tak domácí si vybrali druhé střídání. Uvidíme, jestli Eljero Elia hru nějak oživí. Hosté ještě ani jednou nevystřídali. Hlavní trenér Stuttgartu Nizozemec Stevens nejspíše využije tyto na střídaní takticky v závěru utkání.
73
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Ludovic Obraniak, přichází Eljero Elia.
73
Stuttgart je opět u míče a kombinuje na útočné polovině. Kdo by před začátkem utkání řekl, že bude lepším týmem.
72
Máme před sebou zhruba posledních dvacet minut. Na domácích jde vidět už nějaká ta nervozita, čas jim totiž hodně rychle utíká.
70
Kobylanski byl před vápnem atakován a domácí se dožadují odpískání faulu. Hlavní rozhodčí ale jasným gestem ukazuje – hrej dál!
69
Brémy jsou po dlouhé době konečně u míče a hráči si mohou oddychnout. uvidíme, zda se jim podaří něco vymyslet.
69
Tak teď Stuttgart Brémy doslova drtí. Obranci Brém nevědí, kam dříve skočit.
67
Naprosto skvělá kombinace Stuttgartu. Tu zakončil svou střelou Sakaj. Ve veliké šanci však branku přestřelil.
66
Když už se dostanou Brémy do nějaké slibné šance, pokazí finální přihrávku. Je to velká škoda.
65
Hosté hrají v naprosté pohodě. Domácí se teď pouze brání.
63
Daniel Schwaab viděl za svůj taktický faul ve středu hřiště žlutou kartu.
62
Domácí jsou dnes směrem dopředu naivní a bez nápadu. Teď by to chtělo bombarďáka Kloseho, ale ten jak jistě víte už nějaký ten pátek v Brémách není.
60
Další šance Stuttgartu. Domácí zapomínají na zadní vrátka. Traoré se dostal k míči a vypálil zhruba ze dvaceti metrů. Jeho střela mířila nakonec mimo branku.
60
Tak nyní jsou u míče Brémy a snaží se s nepříznivým skórem něco udělat. Obrana Stuttgartu je ale zatím k ničemu většímu nepustila.
58
Po sérii šancí se hosté přece jen dočkali branky. Snad to dodá utkání nový impuls a budeme sledovat atraktivní fotbal.
58
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Nils Petersen, přichází Martin Kobylanski.
55
Stuttgart právě vstřelil branku!
To nakonec nemusí hosty vůbec mrzet. Prosadil se GEORG NIEDERMEIER. Jeho hlavičku sice Wolf skvělým zákrokem vyrazil, ale bohužel pro domácí jen před sebe. Georg pak už věděl, co s míčem.
54
Další veliká šance Stuttgartu. Rausch už obešel Wolfa a střílel do odkryté branky. Míč však Lukimya-Mulongoti skvěle vytěsnil nad branku. Výborný obranný zákrok!
53
Tak teď měli domácí z pekla štěstí! Cacau se dostal ke střele a ještě před Wolfem tečoval míč Prödl. Míč výrazně změnil směr. Wolf však naštěstí pro domácí rychle zareagoval a míč chytil.
52
Tak ani z druhého rohového kopu se hosté neprosadili. Jsou ale stále u míče.
52
Ten se bude opakovat.
51
Hráči Stuttgartu budou zahrávat rohový kop.
49
Začátek prvního poločasu patřil hostům, začátek druhého poločasu ale patří naopak domácím.
48
K volnému přímému kopu se postavil Obraniak. Jeho střela mířila jen těsně nad branku. Byla hodně dobře umístěná a kdyby šla o trochu níž, tak by Ulreich nejspíše neměl šanci.
47
Volný přímý kop pro Werder Brémy zhruba ze dvaceti metrů. Hodně dobrá příležitost ke skórování.
46
Začal nám druhý poločas dnešního utkání. Úvodní rozehrávky druhého poločasu se ujali hráči Brém, kteří jsou nyní u míče.

Žluté karty: 1 – 2
Tak máme za sebou první poločas dnešního utkání. Sledovali jsme zatím utkání bez větších šancí. Jedna veliká šance však byla a měli ji hráči Stuttgartu. V 45. minutě totiž zahrál ve vlastním vápně Lukimya-Mulongoti rukou a hosté tedy zahrávali pokutový kop. Martin Hartik však poslal míč pouze do pravé tyče. Druhý poločas nám začne zhruba v 16:30.
45+2
45+1
Tak to možná hosty ještě bude mrzet.
45
K pokutovému kopu se postavil Martin Harnik. Jeho střela mířila pouze do pravé tyče!
45
Lukimya-Mulongoti ve vlastním vápně zahrál rukou a vidí žlutou kartu.
45
Pokutový kop pro Stuttgart!
43
Tak ani ten se hostům vůbec nevydařil. Stále jsou ale u míče. Nyní kombinují na útočné polovině.
43
Další rohový kop pro Stuttgart.
42
Hosté zahrávali i rohový kop. Ten se jim však také vůbec nepodařil, stále jsou ale u míče.
41
K volnému přímému kopu se postavil Rüdiger. Jeho střela letěla vysoko nad branku.
40
Traoré byl v postupu na branku faulován a Stuttgart tedy bude zahrávat volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů. Domácí hráči jsou rozhořčení, to ale nemění nic na rozhodnutí hlavního sudího.
39
Nepřesné přihrávky, toť největší nepřítel obou týmů.
37
Tak kombinaci nakonec zakončil svou střelou Rausch. Ta letěla mimo branku. Brémy jsou tedy u míče.
36
Hráči Stuttgartu teď hru uklidňují a kombinují na vlastní polovině. Ofenzivní hráči Brém dobře presují.
34
Po centru do vápna nastal zmatek. K míči se nakonec dostal Prödl, a ten bez váhání vystřelil. Jeho střela byla ale zblokována. U míče jsou hosté ze Stuttgartu.
34
Po faulu Rüdigera budou domácí zahráva volný přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
32
Tak teď to na Waserstadionu jen zahučelo. Caldirola vyslal střílený centr před branku a tam si skvěle naběhl Pedersen. Jeho střel z první mířila těsně nad branku.
31
Obou týmům se moc nechce dopředu a hra se odehrává převážně ve středu hřiště.
30
Tak ani půl hodina hry nám nepřinesla žádnou větší šanci. Sledujeme velmi opatrné utkání. Chtělo by to co nejdříve branku na oživení hry.
28
Hráči Brém jsou u míče a zatím kombinují na vlastní polovině. Hosté dobře presují, a tak domácím hodně stěžují kombinaci.
27
Máme zde druhou žlutou kartu dnešního utkání. Niedermeier teď takticky zastavil míč rukou.
26
Stuttgart mohl jít do rychlého brejku, Traoré ale vyslal nepřesnou přihrávku. Nakonec jsou hosté stále u míče.
24
Nařízený volný přímý kop se Brémám vůbec nevydařil. Následovat tedy bude odkop od braky.
23
Máme zde první žlutou kartu dnešního utkání. Martin Harnik u rohu tvrděl zajel Obraniaka a může být jenom rád, že viděl pouze žlutou kartu.
22
Tak teď šlo nádherně vidět, jak jsou fanoušci u fotbalu důležití. Ti svým hlasitým fanděním vyburcovali domácí hráče k útoku a nebýt dobrého vyběhnutí Ulreicha a následného vyražení míče, možná by to byla i branka.
20
Tak po dlouhé době jsme viděli střelu. Přihrávku dostal ve středu hřiště Traoré, a ten vypálil zhruba ze třiceti metrů. Jeho střela však byla spíše taková propagační a navíc letěla mimo branku.
19
Tak máme za sebou zhruba dvacet minut hry a zatím sledujeme takové kostrbaté utkání. Doufejme, že se to brzy změní.
17
Nyní u postranní čáry fauloval Hunt Sakaje. Centr z volného kopu však nenašel nikoho z hostů a u míče jsou tedy opět domácí.
16
Tak oba týmy dnes trápí nepřesné přihrávky.
15
Nic, špatná přihrávka zhatila kombinaci Brém. Teď naopak kombinují hosté ze Stuttgartu. Ti ale také nakonec kazí kombinaci.
14
Hráči Brém jsou u míče a zatím kombinují na vlastní polovině. Postupně se přibližují k vápnu hostů. Uvidíme, jestli si něco vytvoří.
13
Tak hra je nyní často přerušována a hraje se převážně ve středu hřiště.
11
Tak hosté mají stále více ze hry. Nyní kombinují na útočné polovině. Brémy zatím prostor a hráče dobře pokrývají.
9
Rychlý brejk hostů skončil na rukavicích Wolfa. Niedermeier totiž vyslal příliš dlouhý centr na Harnika.
8
Ulreich musel poprvé zasahovat, a to po centru Junuzoviče. Centr vyrazil do bezpečí, hráči Brém jsou ale stále u míče.
8
Di Santa nyní u lajny trošičku zajel do Harnika. Hlavní rozhodčí píská faul, žlutou kartu ale nevytahuje.
7
Hráči Brém si také nevytvořili žádnou slibnou šanci. Nyní se hraje ve středu hřiště.
5
Tak v první pětiminutovce byli aktivnější hosté ze Stuttgartu, žádnou větší šanci si ale nevytvořili. Nyní jsou u míče hráči Brém, uvidíme, co předvedou.
4
Hráči Stuttgartu zahrávali první rohový kop zápasu. Centr z něj mířil přesně na hlavu Schwaaba. Jeho hlavička však Wolfa nijak neohrozila, protože letěla mimo branku.
3
Hosté jsou na útočné polovině a zde kombinují. Domácí se snaží kvalitním presem míč získat, zatím neúspěšně.
2
A hned v úvodu zápasu jsme mohli vidět první střelu na bránu. Tu vyprodukoval Petersen. Střela však mířila úplně mimo branku, a tak jsou u míče hosté.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali hosté, kteří nastoupili v černých dresech. Domácí nastoupili v tradičních zelených dresech.
1
- 2
Hráči obou týmů nastupují na trávník. Za malou chvíli nám začne dnešní zápas.
Český obránce Brém Gebre Selassie dnes usedne pouze na střídačku. Uvidíme, jestli se v průběhu zápasu podívá na hřiště.

Werder Bremen: R. Wolf – Ignjovski, Prödl, Lukimya-Mulongoti, Caldirola – Junuzović, Bargfrede, Hunt (C), Obraniak – Petersen, Di Santo.
Náhradníci: Mielitz – Fritz, Gebre Selassie, Makiadi, Elia, Kroos, Kob Kobylanski.

VfB Stuttgart: Ulreich – Schwaab, Rüdiger, Niedermeier, Sakaj – Traoré, Gentner (C), Harnik, Boka, Rausch – Cacau.
Náhradníci: Vlachodimos – Haggui, Leitner, Gruezo, Khedira, Werner.

Rozhodčí: Kinhöfer – Anklam, Thielert.
První letošní vzájemný zápas nepoznal vítěze. Na půdě VfB se totiž zrodila remíza 1:1. Stuttgart dokázal z posledních pěti duelů zvítězit jen jedinkrát a to před dvěma lety. Naopak Brémy kralovali hned dvakrát.
Domácí Brémy vstoupí do utkání jako jedenáctý tým tabulky s 25 body. Stuttgart je na tom ještě hůře, když s 20 body okupuje až sestupem ohrožené patnácté místo.
Hezké odpoledne všem fanynkám a fanouškům německého fotbalu. Před námi je utkání 25. kola Bundesligy, ve kterém se střetne domácí Werder Brémy proti VfB Stuttgart.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.