Z dnešního zápasu je to vše, díky za pozornost a na počtenou.
Zajímavé utkání přineslo šest gólů a vítězství Jiren v poměru 2:4. Benešov byl sice ve druhém poločase více než důstojným soupeřem, ale doplatil na nepřesnosti v zakončení i ve finálních přihrávkách. Jirny zase ukázaly svoji zkušenost a kvalitu útočníka Aleše Melechovského, který dal dnes dvě branky.
90+1
89
Útočný faul Zubkova ukončuje akci domácích, kteří už z výrazu tuší, že to dnes nevyjde.
89
Další střídání Jiren. Odešel Vondráček a přišel Awuku.
88
Jirny právě vstřelily branku!
Nedáš dostaneš se teď ukázkově projevilo. Na jedné straně měl velkou šanci Zubkov, ale netrefil skákající míč a vzápětí utekl obraně ALEŠ MELECHOVSKÝ, který si však už se zakončením věděl rady a dává čtvrtý, pravděpodobně rozhodující gól.
88
Střídání hostů. Odešel Vandas a přišel Stöckner.
83
Střídání domácích. Odešel Vrňák a přišel Afanasenko.
81
Rohový kop pro hosty.
79
Střídání Jiren. Odešel Křeček a přišel Dubský.
78
Zákostelský vypálil bombu z dálky, kterou však gólman Čáp dobře viděl a byl u své tyče včas.
73
Domácí slušně zatlačili Jirny, ale výsledkem byla pouze zblokovaná střela Kučaby.
67
Benešov právě vstřelil branku!
Tak domácí ještě neskládají zbraně! DAVID SKOPEC se opřel do balónu z hranice vápna a jeho bomba skončila u pravé tyče, kde gólman Čáp nebyl.
66
Benešov ho zahrál narychlo, ale bez kýženého efektu.
66
Nepřesná malá domů a Jirny nabízejí domácím rohový kop.
64
Pěkná akce domácích, Kučaba ale neposlal dostatečně přesnou přihrávku spoluhráči, nicméně domácí mají k dispozici aspoň rohový kop.
63
Následoval rohový kop, který skončil hlavičkou mířící nad bránu Benešova.
62
Další šance Jiren. Vandas obešel obránce a vypálil na domácího gólmana. Ten si tentokrát připsal dobrý zákrok.
60
Dvojité střídání Benešova. Odešel Turek a Bohata a přišel Farkaš s Balatou.
60
56
Dnešní utkání sleduje 155 diváků.
53
Hosté navyšují svoje vedení! Dobrou kolmou přihrávku dostal VLADIMÍR POKORNÝ a ačkoliv se dostal do složitější pozice, dokázal prostřelit z úhlu domácího brankáře.
50
Obrovská šance pro Benešov. Zubkov dostal míč za obranu a šel prakticky sám na gólmana, jenže jeho zakončení nebylo dostatečně kvalitní a domácí útočník tak ve velké příležitosti selhal.
48
Centr se hostům úplně nepovedl a do brejku mohl vyrazit Skopec, jenže ho zradil první dotek a míč si příliš předkopl.
47
Melichar podrazil protihráče a Jirny budou zahrávat standardní situaci.
46
Druhý poločas začne přibližně v 11:30.
První poločas přinesl tři branky. Ve 14. minutě se dobře trefil Kučaba. Radost domácích však vydržela jenom šest minut a pak přišlo srovnání z kopačky Vondráčka. Vývoj zápasu otočil z penalty Melechovský a stanovil poločasové skóre na 1:2.
45
Pěkná akce domácích v závěru poločasu, Kučaba však trefil míč nepřesně a mířil mimo branku.
42
Parys teď utekl Vrňákovi a přihrával na Melechovského, který to však měl na dlouhou nohu a bránu minul.
40
Další nepřesnosti v podání Benešova, ty zatím sráží jinak sympatický výkon domácích proti lídrovi tabulky.
37
Už je ale zpátky na hřišti a mohl sledovat útočnou akci domácích, která ale skončila nepřesnou finální přihrávkou.
35
Jirny teď hrály chvilku o deseti hráčích, jelikož Lukáš Křeček si přivodil krvavé zranění na obličeji a musel být ošetřován za hrací plochou.
33
Hostům druhý uklidňující gól pomohl a nyní se nebudou určitě nikam tlačit.
28
Jeden z obránců Benešova si počínal ve vápně hodně nešikovně a byla z toho penalta! Tu s ledovým klidem proměnil ALEŠ MELECHOVSKÝ a SK Viktorie Jirny otáčejí skóre zápasu.
28
Byla nařízena penalta.
27
A prezentoval se i šancí, ale hlavička od domácího hráče skončila mimo bránu.
26
V sérii rohových kopů bude pokračovat pro změnu Benešov.
25
Repáň si počínal ve vápně mnohem suverénněji a zachycený míč rychle rozehrál.
25
A je z toho rohový kop i na druhé straně.
24
Gólman Čáp nepřevedl úplně jistý zákrok, přesto však míč nakonec skončil mimo vápno hostů a Jirny navíc budou moct hrát.
23
Rohový kop pro Benešov.
21
Jenže netrvalo to dlouho a je srovnáno! Rychlá akce hostů skončila na noze JIŘÍHO VONDRÁČKA, který střelou pod břevno nedal domácímu brankáři šanci. Stav 1:1.
15
Domácí z první střely trestají! Krásnou trefou se ukázal záložník MICHAL KUČABA, který si navedl míč na levačku a vypálil přesně k tyči.
14
Lídr tabulky střelců Melechovský se sice dostal k hlavičce, ale z těžké pozice bránu neohrozil.
13
První rohový kop utkání budou zahrávat Jirny.
10
Domácí se zatím prezentují nepřesnými přihrávky, jednu z nich teď vyrobil Adjei, když nenašel nabíhajícího Turka.
8
Hosté mají v úvodu převahu, ale zatím bez vážného ohrožení brány.
5
Vzápětí utíkal na bránu domácích Vandas, ale stoper Khodulia ho dobře pokryl a nedal mu možnost zakončovat.
3
Přízemní střela byla ještě tečovaná, přesto si s ní debutant v bráně Benešova Repáň poradil.
2
Jirny budou mít v úvodu možnost přímého kopu na branku domácích.

SK Benešov: Repáň – Vrňák, Khodulia, Zákostelský, Melichar – Adjei, Bohata, Skopec, Kučaba, Turek(K) – Zubkov
Náhradníci: Farkaš, Cvrček, Večera, Balata, Afanasenko, Laštovka, Jakoubek

SK Viktorie Jirny: Čáp – Parys, Hruška, Křeček, Čepelák – Procházka, Pokorný, Kejha(K) – Vondráček, Melechovský, Vandas
Náhradníci: Klán, Dubský, Kocourek, Stockner, Awuku, Poráčanin

Rozhodčí: Lerch – Hádek, Leška.
1
Nicméně Benešov dokázal v posledních dvou jarních kolech zvítězit a doma dokonce v poměru 3:0 nad Pískem. Je tedy otázkou, zdali může podobný výkon předvést i proti lídrovi z Jiren.

Jirny však nezažívají šťastné období. Nejdříve přišel trest od etické komise FAČR za nezaplacené faktury, který se vyhoupl ve finále až k odečtení šesti bodů v ligové tabulce a tím pádem i k smazání náskoku dosavadního lídra. Herně se však Jirnám také nedaří, což ukazuje i domácí prohra 3:5 s Vltavínem.
Pokud se podíváme na postavení obou dnešních soupeřů v ligové tabulce, uvidíme zde značný výkonnostní rozdíl.

Zatímco SK Benešov je 15., o jedno místo před sestupovým pásmem, Viktorie Jirny vedou tabulku s dvoubodovým náskokem na druhý Hradec Králové.
Dobrý den, další kolo ČFL je před námi a já Vás vítám u přenosu mezi domácím SK Benešov a SK Viktorie Jirny.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.