Ve druhé půli jsme se již žádné další branky nedočkali a úroveň utkání nám také celkem klesla. Ani jeden z celků si žádné závažné šance nepřipsal, takže si hosté odvážejí celkem zasloužené tři body, o jejich zisku rozhodli v prvním poločase. Hořovicko podalo bojovný výkon, který však na soupeře nestačil. Děkuji za pozornost a pro dnešek je to ode mě všechno. Přeji příjemný zbytek dne.
90+2
90+2
Dlouhý nákop dobře udržel Jakub Vaníček a domácí vybojovali autové vhazování poblíž vápna soupeře.
90+1
Domácí se na útočné polovině dostali k míči pouze za pomoci nedovoleného zákroku.
90
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Labík, přichází Lukáš Vyšehrad.
89
Přetažený centr hostujícího celku končí až v zámezí, takže bude vykopávat Milan Herco.
88
Luděk Kaufman poslal z vlastní poloviny dlouhý míč, který ale dokázali hosté odvrátit.
87
Jakub Vaníček byl sice v souboji přistrčen, leč sudí Vaňkát faul nepíská.
86
Žádné ohrožení domácí branky po rohovém kopu nepřišlo, nicméně minuty ubíhají velmi rychle.
85
Převýšovským se podařilo získat další rohový kop a drží Hořovicko daleko od své branky.
84
Po centru do pokutového území se sice hostující fotbalista dostal k hlavičce z nadějné pozice, ale míč poslal nad břevno.
84
Hosté vybojovali další nedovolený zákrok kousek od rohového praporku a snaží se závěr zápasu trávit na útočné polovině.
83
Tomáš Březina se dostal před soupeře za pomoci nedovolených prostředků a Vaňkát mu uděluje žlutý trest.
82
Po zákroku Tomáše Březiny signalizuje pomezní sudí autové vhazování pro hosty.
81
Převýšov měl k dispozici další roh, po němž se i jeden z jeho hráčů dostal k hlavičce, ale slabý pokus chytá Herco.
80
Hosté poslali ostrý centr z pravé strany, který domácí obrana dokázala odvrátit na rohový kop. Po něm již Převýšov soupeře neohrozil.
79
Domácí vybojovali rohový kop, nicméně nedokázali po něm vymyslet žádnou zajímavou akci.
77
Hostující hráč se sice skácel na zem na útočné polovině, leč sudí Vaňkát situaci jako faul nevyhodnotil.
76
Dnešní utkání sleduje 210 diváků.
75
Patrik Vízek raději šel na zem, aby získal míč do svého držení. Poté může rozehrávat na útočnou polovinu.
74
Tomáš Glazer byl při rychlém postupu po pravé straně čistě odstaven od míče.
73
Hosté jsou častěji u míče, avšak žádné vážnější příležitosti si nevytváří.
71
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Martin Zezula, přichází Jan Věchet.
71
Ze střední vzdálenosti se domácí odhodlali ke střele, která končí kousek vedle tyče.
70
Domácí hráč upadl před vápnem soupeře, když si nešikovně šlápl na míč.
69
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Pavel Aubrecht, přichází Jan Mach.
68
Jakub Vaníček absolvoval tvrdý hlavičkový souboj uprostřed hřiště, který je vyhodnocen jako nedovolený zákrok domácího hráče.
67
Nepovedená přihrávka hostujícího celku na pravou stranu zamířila pouze za postranní čáru.
66
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Vojtěch Zítek, přichází Ondřej Vrabec.
66
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Martin Nademlejnský, přichází Milan Krůta.
65
Martin Kosař využil váhání domácího hráče, který nerozehrál na volného spoluhráče, aby mu míč ukopl.
64
Vaňkát se vrací k nedovolenému zákroku hostů na polovině hřiště a dává míč k dispozici Hořovicku.
63
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Bastin, přichází Radek Korba.
62
Ve druhé půli zatím příliš atraktivní podívanou nesledujeme a k vidění je spíše boj o každý metr prostoru.
60
Průnik domácího celku na útočnou polovinu neměl dlouhého trvání a míč vybojovali hosté.
59
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Karel Krejčík, přichází Martin Kosař.
59
Převýšov se sice dostal k zajímavé hlavičce, ale ta přichází po ofsajdovém postavení.
58
Hosté si dali s rozehrávkou na čas, ale následná rána stála za to. Mířila totiž pod břevno a Milan Herco musel míč vytahovat na roh.
56
Domácí zastavovali soupeře nedovoleným způsobem, čehož si všiml i sudí Vaňkát a přerušuje hru, načež uvidíme volný přímý kop.
55
Převýšovští vybojovali další rohový kop, když jim obrana soupeře míč odkopla ve skluzu. Po rozehrání rohu však žádná zásadní akce nepřišla a vykopávat bude Herco.
54
Tomáš Březina důrazně vybojoval míč, jenže pak nedokázal prostřelit clonící obranu. Následně se ještě domácí dostali do zajímavé akce, ale míč končí mimo tři tyče.
52
Domácí sice na obranné půlce získali míč, jenže nepřesnou rozehrávkou ho poslali pouze na kopačku hostujícího fotbalisty.
51
Centr z hloubi pole se hostům příliš nepodařil, takže obrana Hořovicka byla v klidu.
50
Karel Krejčík se dobře vymotal z tlaku soupeře u postranní čáry a udržel míč pro svůj celek.
49
S dalším centrem do pokutového území si obrana Hořovicka poradila a odvrací do bezpečné vzdálenosti od branky.
48
Míč se dostal až do vápna Hořovicka, kde se Převýšov dostal ke střele, avšak ta zamířila pouze do nohou soupeře.
47
Převýšovští si na útočné polovině dokázali vybojovat autové vhazování poblíž pokutového území soupeře.
46
Na druhé straně musel po rychlé akci zasahovat Patrik Vízek a tvrdá rána se od něho odrazila ke spoluhráči, který situaci uklidnil zpětnou hlavičkou do rukavic gólmana.
46
Hosté se hned po úvodním výkopu druhé půle snažili zaskočit obranu soupeře centrem, ale dobře zformovaná a pozorná defenziva odvrátila.
46
Máme za sebou celkem zajímavou první polovinu utkání, ve které se hosté velmi rychle dostali do vedení brankou Vlastimila Karala. Později poslal Převýšov do dvoubrankového vedení Lukáš Kraják povedenou ranou zpoza vápna. V závěru první půle však sudí Vaňkát odpískal penaltu a Luděk Kaufman snížil na rozdíl jediné branky. Ve druhém poločase je tedy stále o co hrát. Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
45+1
45+1
Míč však pěstí dostal mimo pokutové území brankář Milan Herco a to je v první půli všechno.
45
Hostům se podařilo vybojovat rohový kop, kterým se ještě pokusí udeřit do poločasu.
44
Hořovicko právě vstřelilo branku!
Exekuce pokutového kopu se ujal LUDĚK KAUFMAN a poslal balón ze svého pohledu po levé ruce, zatímco brankář Vízek skočil na druhou stranu.
43
Po rohovém kopu už to vypadalo, že se hosté snadno ubrání, ale zákrok na hraně pokutového území znamená podle sudího Vaňkáta penaltu pro Hořovicko.
42
Domácí se po přihrávce do pokutového území dostali do dobré šance, kterou včasným vyběhnutím hatí Vízek, protože domácí hráč do něj míč pouze napálil.
41
Jakub Špidlen zastavil soupeře jenom za cenu žluté karty.
40
Z hranice šestnáctky Převýšov vypálil na Hercovu branku, leč rána nebyla zrovna nejtvrdší, takže gólman Hořovicka chytá.
39
Ani jeden z nákopů domácího celku se neujal a obrana soupeře pokaždé hlavou odvrátila.
38
Převýšov sice dotlačil míč do sítě, jenže rozhodčí okamžitě píská a gól kvůli útočnému faulu neuznává!
37
S centrem z pravé strany si obrana Hořovicka poradila a hlavou odvrací mimo pokutové území.
36
Hosté se snažili prostrčit míč na nabíhajícího hráče, jenže přihrávka nebyla dostatečně kvalitní, takže obrana Hořovicka v kooperaci s Hercem pohlídala přechod míče autové čáry.
35
Dominik Hašek nastartoval motory a utíkal po levé straně, jenže u pokutového území soupeře zaškobrtl a o míč lacino přišel.
34
Hosté vybojovali volný přímý kop na útočné polovině, leč následný centr zamířil jen na bránícího protivníka.
33
Tomáš Glazer předvedl povedenou akci, míč dostal od spoluhráče zpátky, ale jeho následná rána byla příliš slabá, než aby ohrozila Patrika Vízka.
32
Sklepnutí míče v pokutovém území Převýšova nebylo přesné, takže se hostující obrana k míči dostala.
31
Tomáš Labík si obhodil soupeře, jenže už neměl dostatek sil se k míči dostat.
29
Domácí nejsou vyloženě špatní, ale Převýšov jim zatím dává lekci z produktivity.
28
Převýšov právě vstřelil branku!
Glazerův skluz soupeře nezastavil, takže LUKÁŠ KRAJÁK postupoval směrem k brance a přesně mířenou ranou zpoza vápna zdvojnásobuje vedení svého celku.
27
Domácím se podařilo vybojovat rohový kop. Centrovaný míč doletěl do vápna, kde si pro něj vyskočil Patrik Vízek.
26
Nedovolený zákrok Převýšova na útočné polovině znamená míč pro Hořovicko.
25
Velkou chybu v domácí obraně hosté využít nedokázali. Nejprve běžel s míčem Veselka, ale napálil pouze nohy dobře vyběhnutého Herca, načež se míč odrazil k dalšímu hráči Převýšova, ale tan branku přestřelil.
24
Něco mezi odkopem a centrem v podání domácí obrany končí za postranní čarou.
22
Centrovaný míč z volného přímého kopu letěl na urostlého Jakuba Vaníčka, ale ten byl dobře bráněn, takže se k zakončení nedostal.
21
Centr z pravé strany našel hlavu Tomáše Bastina, jenže jeho nedůrazné a nepřesné zakončení končí za autovou čarou.
20
Petr Veselka nakopl míč na pravou stranu, jenže tam zrovna nikdo ze spoluhráčů v červeném nenabíhal.
19
Napodruhé se již domácí ubránili, protože míč doletěl pouze na hlavu osamoceného hráče Hořovicka.
18
Od rohového praporku přiletěl míč, s jehož odvracením měla domácí obrana hodně problémů a nakonec ho se štěstím ukopla na další roh.
17
Před soupeřem na poslední chvíli na rohový kop odehrál míč pozorný Tomáš Glazer.
16
Dominiku Haškovi se nepovedlo zpracování a míč mu utekl za postranní čáru.
15
Tomáš Glazer si pohlídal pohyb protihráče a zamezil mu v získání míče před přechodem autové čáry.
14
Dominik Hašek absolvoval důrazný souboj na levé straně a poslal do vápna centr, jenže míč získal Vízek.
13
Centr na levou stranu Převýšova se opět nesetkal s přesností, takže míč vyletěl pryč z hrací plochy.
12
Petr Veselka se snažil o dlouhý aut, jenže záměr se mu moc nevyvedl a našel pouze soupeřova bránícího hráče.
11
Centr do pokutového území si bez problémů sebral Milan Herco, protože nešlo o zrovna nejpřesnější pokus v podání Převýšova.
10
Na trávníku s výkřikem skončil Tomáš Sedláček a rozhodčí píská nedovolený zákrok Dominika Haška.
9
Hra se v úvodu přelévá ze strany na stranu a momentálně se míč nachází na útočné polovině Převýšova.
7
Domácí se dostali k dalšímu centrovanému míči do pokutového území, kterým však hostující obranu nezaskočili.
5
Hosté kombinovalií na vlastní obranné polovině, načež poslali dlouhý míč na pravou stranu, který ale nedokázali udržet na hrací ploše.
4
Centrovaný míč od rohového praporku však letěl jen do malého vápna, kde kraluje Patrik Vízek, jenž míč sebral do rukavic.
3
Domácí se snaží o rychlou odpověď a podařilo se jim vybojovat úvodní rohový kop utkání.
2
Po centrovaném míči do pokutového území z volného přímého kopu se hosté prosazují přesnou hlavičkou VLASTIMILA KARALA.
2
Patrik Vízek musel vyběhnout mimo pokutové území, aby odkopl míč včas před soupeřem.
1
Domácí se hned v úvodu snažili zaskočit soupeřovu obranu, avšak pád v pokutovém území nevyhodnotil sudí jako hodný penalty.
1
Před zahájením ještě bude minuta ticha za bývalého funkcionáře a bývalého hráče domácího celku, kteří v nedávné době zemřeli.
Rozhodčí již přivádí oba celky na hrací plochu, takže za okamžik budeme moci odstartovat utkání.

FK Hořovicko: Herco – Glazer, Aubrecht, Nademlejnský, Vaníček, Bežó (C), Kaufman, Pelikán, Hašek, Zítek, Březina
Náhradníci: Křikava – Mach, Bělohlávek, Krůta, Vrabec

SK Převýšov: Vízek – Veselka, Jarkovský (C), Karal, Špidlen, Sedláček, T. Labík, Kraják, Zezula, Bastin, Krejčík
Náhradníci: Petr – Věchet, J. Labík, Novák, Kosař, Korba, Vyšehrad

Rozhodčí: Vaňkát – Teuber, Klupák.
SK Převýšov

Převýšov se nachází na průběžné desáté pozici, nicméně má jeden zápas k dobru, což může znamenat značný posun. Na čtvrté Zápy totiž Převýšov ztrácí pouhé tři body. Převýšovu se daří hlavně na hřištích soupeřů, kde zapsal 17 bodů z devíti zápasů. Nejlepším střelcem týmu je Tomáš Bastin, který nasázel deset branek.
FK Hořovicko

Nováček soutěže si nevede příliš dobře a rozdíl mezi divizí a ČFL se ukazuje jako moc velký. Hořovicko doposud získalo pouze deset bodů za dvě výhry v normální hrací době a dvě po penaltách. Ve zbylých patnácti duelech Hořovicko odešlo poraženo. Osm z deseti bodů získalo Hořovicko na domácí půdě a o další se pokusí v duelu s Převýšovem. Středočeši mají velký problém se střílením branek, kterých nasázeli pouze devět.
V rámci dvacátého kola České fotbalové ligy se spolu utkají celky FK Hořovicko a SK Převýšov. Hořovicko je nejhorším celkem soutěže, zatímco Převýšov je v klidném středu tabulky, odkud však nemá daleko k horním příčkám.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.