Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Je dobojováno! Domácí Olympia Hradec Králové nakonec uspěla a v dnešním souboji porazila Dobrovice 3:1! Domácí se do vedení dostali v 11. minutě brankou Jukl z pokutového kopu. Dobrovice však ještě do přestávky srovnaly zásluhou Osvald! Po přestávce se dlouho hrálo opatrně, ale v 72. minutě poslal Hradec do vedení Ptáček! Deset minut před koncem navíc přidal třetí branku domácích Demeter a o vítězi bylo rozhodnuto!
90+1
90
Hostující brankář poslal dlouhý odkop od branky. Jeden z útočníků Dobrovic se pustil do hlavičkového souboje, ale neuspěl.
88
Dnešní utkání se už pouze dohrává. Olympia soupeře nepouští na svou polovinu a je blízko zisku dalších třech bodů.
86
Olympia se opět usadila v blízkosti pokutového území soupeři. Domácí celek vybojoval vhazování.
84
Vojtěch Štěpán se dostal do střelecké pozice, nicméně jeden z obětavých obránců se položil do jeho rány a šanci zmařil.
82
Domácí celek si užívá závěr dnešního utkání. Fotbalisté Olympie kombinují na vlastní polovině a svému soupeři prakticky nepůjčují míč.
80
Olympia právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Domácí celek přidává třetí branku! Olympia zahrávala rohový kop. Na centrovaný míč si naskočil MICHAL DEMETER, na jehož hlavičku už soupeřův brankář nedosáhl!
78
Olympia zahrávala další přímý kop. Centrovaný míč doletěl do pokutového území, kde zakončoval Piták, jehož rána minula branku.
76
Až nyní se Dobrovice dostaly k balónu, nicméně jejich akce po levé straně neměla dlouhého trvání. Hradec Králové bude vhazovat.
74
Hradec se opět dostal na polovinu svého soupeře a drží míč na svých kopačkách. Hosté se snaží napadat, ale domácí fotbalisté jsou na koni.
72
Olympia si znovu bere vedení na svou stranu! Domácí celek zahrával přímý kop na polovině svého soupeře. Na centrovaný míč se naskočil MATĚJ PTÁČEK jeho hlavička rozvlnila síť!
70
Domácí fotbalisté kombinovali s míčem na levé straně pokutového území. Nikdo z domácích ale nedokázal odcentrovat do vápna.
68
Domácí celek neohrozil branku Dobrovic ani z dalšího přímého kopu. Domácí fotbalisté dnes neustále trefují zeď.
66
Domácímu celku se stále nedaří najít recept na pozornou obranu soupeře. Naopak Dobrovice se nyní tlačí do útoku.
64
Dobrovice se po delší době podívaly na polovině soupeře. Útok hostujícího celku ale skončil hned za polovinou hřiště.
62
Olympia zahrávala další přímý kop ze zajímavé pozice. Exekuce se ujal Karel Piták, jež svou prudkou ránu nasměroval jen do zdi.
60
Je za námi hodina hry a stav je stále nerozhodný 1:1. Domácí Olympia dnes potřebuje zvítězit.
58
Hradec se v posledních minutách snaží najít recept na skvěle se pohybující obrana Dobrovic. Hosté hrají na hranici možností.
57
Žlutou kartu dostává Piták (FC Olympia Hradec Králové).
56
Domácí celek se znovu usadil na polovině soupeře, ale zatím se nemůže prosadit přes pozornou obranu Dobrovic.
54
Olympia zahrávala rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde zakončoval Bareš, jehož hlavička zamířila mimo tři tyče.
52
Dobrovice se v posledních minutách přeci jen osmělily a tlačí se do útoku. Tentokrát hosté dokonce zamířili mezi tři tyče, ale domácí brankář byl připraven.
50
Také Dobrovice se poprvé ve druhém poločase dostaly do útoku. Akce hostujícího celku ale skončila nepřesnou střelou.
48
Olympia zahrávala přímý kop ze zajímavé pozice. Prudkou střelu těsně nad zemí ale zablokovala čtyřčlenná zeď.
46
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu. Olympia v něm bude chtít zvítězit, aby se dostala zpět na čelo tabulky.
46
První poločas je minulostí! Domácí Olympia vlétla do utkání ve velkém stylu. Už v 11. minutě otevřel Jukl skóre z pokutového kopu! Domácí celek poté nadále útočil, ale nemohl se dostat do střelecké možnosti. Naopak Dobrovice udeřily z jediné velké šance. Ve 29. minutě vyrovnal z ničeho nic Osvald! Poté se do útoku znovu tlačila Olympia, ale domácí už další branku nepřidali. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+3
45+2
Dobrovice se hnaly do útoku, jenže jejich akci zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.
45
Nastavují se tři minuty!
44
Vojtěch Štěpán si rychlou kličkou na levé straně udělal prostor a vypálil. Jeho technický pokus skončil v rukavicích hostujícího brankáře.
42
Dobrovice se znovu usadily na polovině soupeře a snaží se ohrozit Frydrychovu branku. Nikdo z hostů ale zatím nenašel odvahu k zakončení.
40
Karel Piták poslal centr na přední tyč, kde ve vzdušném prostoru kraloval jeden z obránců Dobrovic. Domácí celek přesto zůstává u míče.
39
Olympia v posledních minutách zařadila vyšší rychlostní stupeň a snaží se najít recept na pozornou obranu Dobrovic. Nyní však vybojovala jen roh.
37
Také domácí celek nyní zahrával přímý kop. Centr z pravé strany přiletěl do pokutového území, odkud jej obrana Dobrovic odhlavičkovala do bezpečí.
35
Olympia kombinovala v blízkosti pokutového území soupeře a domácím se nakonec podařilo zakončit. Rána pravačkou skončila vedle branky.
33
Dobrovice zahrávaly další přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč se snesl na hranici pokutového území. kde zasáhl Ptáček.
31
Domácí celek se ihned snažil zareagovat na změnu skóre a tlačil se na polovinu soupeře. Nikdo z domácích ale neprošel přes obránce.
29
Dobrovice právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Hosté z ničeho nic dotahují krok a srovnávají na 1:1! Dobrovice zahrávaly přímý kop a poté se udržely na polovině soupeře. Branku vstřelil TOMÁŠ OSVALD!
27
Vojtěch Štěpán mohl zakončovat na hranici pokutového území, jenže jeho ránu zablokoval hned první obránce.
25
Domácí celek zahrával přímý kop na polovině Dobrovic. Vysoký centr se snesl na hranici šestnáctky, ale nikdo z domácích se nedostal k zakončení.
23
A domácí se opět dostali do zakončení. Rána zpoza hranice pokutového území ale prosvištěla mimo tři tyče.
21
Domácí celek jednoznačně kontroluje průběh dnešního utkání. Olympia se nadále tlačí do útoku a snaží se přidat druhou branku.
19
Do dalšího nebezpečného útoku spěchal Karel Piták, avšak jeho přihrávku do pokutového území obrana Dobrovic zablokovala.
17
Domácí celek se znovu usadil na polovině soupeře a kombinuje. Štěpán se tlačil do pokutového území, nicméně obrana Dobrovic si tentokrát poradila.
15
Hra je přerušena! Jeden z hostujících fotbalistů zůstává ležet na hrací ploše s bolestivou grimasou v obličeji. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
13
Olympia se nadále tlačí do útoku. Vojtěch Štěpán dostal pěknou přihrávku, jenže levačkou poslal míč mimo tři tyče.
11
Olympia se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil RICHARD JUKL, jehož rána skončila v síti!
10
Pozor! Jeden z hostujících hráčů fauloval v pokutovém území a domácí celek bude zahrávat pokutový kop!
9
Hosté v posledních minutách otupili počáteční tlak domácího celku a hrají s míčem na kopačkách. Zadáci Dobrovic kombinují na své polovině.
7
Dobrovice se na malou chvíli usadily na polovině soupeře, nicméně fotbalisté Olympia vybojovali míč nazpátek a znovu kombinují.
5
Domácí celek se od úvodních minut tlačí do útoku. Olympia kombinuje na polovině soupeře, ale Dobrovice její rozehrávku dobře napadají.
3
Olympia zahrávala přímý kop. Domácí celek rozehrál do kombinace, nicméně obrana Dobrovic byla připravená.
1
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Dobrovice rozjely kombinaci na své polovině a snaží se najít cestu do útoku.
1

FC Olympia Hradec Králové: Frydrych – Prouza, Bareš, Ptáček, Demeter, Jukl, Čada, Novotný, Piták (C), Duben, Štěpán
Náhradníci: Finke, Čihák, Knespl, Ličman, Kuták, Pohořálek, Kraus

FK Dobrovice: Havránek – Novák, Routek, Žaloudek, Fialka, Jakubec, Tvaroha (C), Eliáš, Pelyak, Osvald, Dordevič
Náhradníci: Bernát, Zikmunda, Kalíšek, Bartoš

Rozhodčí: Kříž – Grimm, Pastyřík.
Hostujícím Dobrovicím už v dnešním utkání o nic nejde, zatímco domácí celek stále pomýšlí na postup do druhé nejvyšší soutěže. Olympii zbývá odehrát dva zápasy na dosud vedoucí Jirny ztrácí celek z Hradce Králové jediný bod ale Olympia má zápas k dobru. Jirny dnes hostí Benátky a v tomto utkání počítají se ziskem třech bodů, Olympia si proto nemůže dovolit zaváhat. Dnešní domácí celek navíc v minulém kole zvítězil 3:0 na hřišti Domažlic. Radovaly se také Dobrovice, které doma naložily příděl 5:0 Vyšehradu.
Příjemné dopoledne všem fanouškům českého fotbalu. Vítejte u sledování textového přenosu z ČFL. Společně se dnes zaměříme a duel mezi Olympií Hradec Králové a Dobrovicemi. Výkop je stanoven na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.