Máme dobojováno. Převýšov potvrdil roli favorita zápasu a zcela jasně vítězí čtyřbrankovým rozdílem 4:0.
81
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Korba, přichází Karal.
80
Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Mrázek, přichází Škarda.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Landovský, přichází Víteček.
80
Držení míče: 57 % – 43 %
Střely na branku: 10 – 1
Střely mimo branku: 9 – 3
73
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Věchet, přichází Sedláček.
72
Převýšov právě vstřelil branku!
Autorem branky je PETR VESELKA.
70
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Novák, přichází Zezula.
67
Autorem branky je LUKÁŠ KRAJÁK.
62
Převýšov byl při snaze vstřelit další gól zachycen v ofsajdové pasti.
62
Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Grobár, přichází Bakule.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Nehoda, přichází Vysušil.
62
50
Autorem branky je PAVEL NOVÁK.
49
Domácí jsou i v úvodu druhého dějství aktivnějším celkem, nyní nebezpečně pálili, avšak mimo.
46
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Kosař, přichází Krejčík.
46
45
Střely na branku: 4 – 1
Střely mimo branku: 6 – 1
32
Svůj první rohový kop zápasu zaznamenali také hosté, Převýšov se ubránil a stále je blíže vítězství, než jeho soupeř.
27
Domácí udeřili! Na první branku jsme čekali necelých třicet minut. Autorem první branky dnešní střetnutí je PETR VESELKA.
21
Poslední minuty se odehrávají na polovině hostů, kteří trpělivě čekají na vhodnou příležitost zahájit protiútok.
19
Za sebou máme více než patnáct minut utkání, branka zatím nepadla, oba celky tak mají k vítězství pořád stejně daleko.
14
V posledních minutách má více ze hry hostující MAS, avšak ke vstřelení vedoucí branky to zatím nevedlo.
9
Sledujeme atraktivní fotbal, hosté, coby předposlední celek soutěže dnes hrají o velmi důležité body.
4
Aktivní domácí si svojí aktivitu vynutili i druhý rohový kop.
1
První rohový kop zaznamenali domácí, avšak bez úspěchu.
1

SK Převýšov: Petr – Veselka, Jarkovský (C), Černý, Špidlen, Věchet, Labík Tom., Kosař, Kraják, Novák, Korba
Náhradníci: Vízek – Krejčík, Vyšehrad, Karal, Zezula, Sedláček

FC MAS Táborsko B: Brych – Landovský, Novák, Týnavský, Grobár, Chotovinský (C), Kostka, Mácha, Nehoda, Mrázek, Suchan
Náhradníci: Blažek – Vysušil, Škarda, Bakule, Víteček

Rozhodčí: Musil – Hurych, Cichra.
FC MAS Táborsko B

Zdá se, že to rezervní tým Táborska myslí se záchranou opravdu vážně. Dvě poslední kola, dvě výhry a rázem je MAS pouhé tři body na dosah první nesestupové pozici. Skřípe to ale v defenzivní činnosti, kdy má Táborsko vůbec nejhorší defenzívu soutěže.
SK Převýšov

Ve velmi slušné jarní formě se jeví Převýšov. Není se čemu divit, Převýšov na svém stadionu v jarní části ještě nezaváhal, přičemž na stadion momentálně pátého celku soutěže přijel Tachov, Králův Dvůr či Olympie. Při pohledu do statistik můžeme vypozorovat jeden fakt, Převýšov má třetí nejlepší defenzivní činnost soutěže.
Krásné středeční odpoledne Vám přeji při sledování dnešního utkání třetí české nejvyšší soutěže. Domácí SK Převýšov na svém stadionu přivítá FC MAS Táborsko B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.