ČFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Převýšov - 30. srpna 2017   17:00

Chrudim
Chrudim
31' kučera  • 62' Kopecký  • 80' Vavrouš
3:1
(1:1)
Převýšov
Převýšov
19' Živný
Chrudim
Stránský, Vavrouš, Vašulín, Tlapák, Vondrážka
Převýšov
Korba, Bastin, Jarkovský, Bláha, Zezula, Kosař

90'
90'
Labíkův centr schoval do náruče domácí Mrázek.
88'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Patrik Tlapák.
87'
Po průnikové přihrávce střílel nepřesně Vašulín.
85'
Domácím se daří držet hru na polovině soupeře.
83'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Josef Stránský.

Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Lukáš Kraják, přichází Tomáš Bastin.
81'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází David Vondrážka.
80'
Chrudim právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Po zadní čáře se dostal až k levé tyči Tomáš Dostálek, jenž rychlým pasem našel neobsazeného DAVIDA VAVROUŠE, který z první uklidil míč do odkryté branky.
79'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Hynek, přichází Jiří Bláha.

Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Jakub Špidlen, přichází Martin Kosař.
76'
Stejně jako Špidlen odvrátil další hrozbu Vyšehrad, když přes sebe ve vápně nepustil Kopeckého.
75'
Jakub Špidlen na poslední chvíli odvrátil únik Matěje Ptáčka.
74'
Obrovský šance domácích! Po přesném centru z pravé strany se dvěma domácím hráčům nepodařilo sklepnout míč do branky Radka Petra.
72'
Po nevydařeném útoku vykopává Lukáš Mrázek.
69'
Útok hostí příliš nevyšel a hra se opět vrací až k Jiřímu Černému, který dává malou domů.
68'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Jindřich kučera, přichází Daniel Vašulín.
67'
K odraženému míči chybělo Tomáši Labíkovi jen pár centimetrů, aby mohl nasměrovat balon za brankovou čáru!
67'
Rohový kop si zahrají i Převýšovští.
64'
Střelu z bezprostřední vzdálenosti Radek Petr vytěsnil mimo branku. Domácí si zahrají další rohový kop z levé strany.
62'
Po přesném centru Ondřeje Kesnera úspěšně hlavičkoval LUKÁŠ KOPECKÝ, který tímto zásahem otáčí stav utkání ve prospěch Chrudimi.
61'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Jan Věchet, přichází Martin Zezula.
61'
S přímým kopem z hranice šestnáctky Lukáš Kopecký naložil pouze vysoko nad branku.
57'
Standartní situace se domácím vůbec nepovedla. Radek Petr se chystá k výkopu.
57'
Žlutou kartu dostává Radek Korba (SK Převýšov).
55'
Domácí si zahrají další rohový kop, tentokrát z levé strany.
54'
Sebastian Langr připravil dobrou střeleckou pozici pro svého spoluhráče, který z hranice vápna přestřelil Petrovu branku.
53'
Přízemní střela v podání Převýšova končí vedle pravé tyče Mrázkovy branky.
52'
Obránce hostí držel míč ve své moci příliš dlouho až se dostal pod tlak, ze kterého se málem dostali domácí do úniku.
51'
Vše je bez zranění a brankář Radek Petr se chystá k výkopu.
50'
Po rychlém náběhu do branky hostů zůstává na zemi v pokleku jeden z hráčů Převýšova.
50'
Přihrávka Jakuba Špidlena byla nepřesná a domácí hráči mohou přejít do protiútoku.
49'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází David Živný, přichází Radek Korba.
48'
Rohového kopu z pravé strany se ujal Ondřej Kesner, ale k žádné větší šanci se domácí nedostali.
47'
Tomáši Labákovi hlavička příliš nevyšla a míče se tak ujímají domácí.
46'
Hráči jsou nastoupení na hřišti a Převýšovští mohou začít druhý poločas.
Po prvním poločase odchází oba týmy do šaten za vyrovnaného stavu. O první branku se postaral David Živný, když využil zmatků v malém vápně. Převýšov si ovšem vedení neudržel příliš dlouho a zanedlouho se zasloužil o vyrovnání Jindřich Kučera.
45+1'
45+1'
Centr Petra Drahoše nadělal ve vápně Převýšova velké problémy.
43'
Standartní situaci domácích ze střední vzdálenosti uklidnil Tomášek Sedláček pohotovou hlavičkou.
42'
V závěru prvního poločasu jsou aktivnější hráči Převýšova.
41'
Dlouhý výkop Lukáše Mrázka vrací hosté zpět na polovinu Chrudimi.
38'
Autové vhazování Petr Veselka rozehrál na Tomáše Hynka, který se u rohového praporku dostal do dvojitého bloku.
37'
Vojtěch Řezníček skvělým skluzem připravil útočícího hráče o míč a posílá svůj tým do protiútoku.
34'
Rychlé otočení hry řídil Lukáš Kraják, který přenechal míč Jakubu Špidlenovi. Ten se pokoušel uvolnit na hranici vápna kličkou, kterou ale domácí vystihli a ukončují tak převýšovské snažení.
31'
Dlouhý centr Lukáše Mastíka odstartoval kanonádu převýšovské branky. Po krátké chvíli našel JINDŘICH KUČERA dobrou pozici v malém vápně, z kterého vyrovnává stav utkání!
28'
Centrovaný míč do vápna nadělal stejně jako před Lukášem Mrázkem velké problémy. Ke sraženému míči se dokázal dostat Matěj Ptáček, jehož střela šla mimo tři tyče.
27'
Po velmi vysokém centru odvrátil balon mimo branku jeden z hlavičkujících obránců. Rohový kop pro Chrudim.
25'
Po rychlém přístupu domácích fotbalistů se hráči Převýšova museli stáhnout až na svou polovinu.
23'
Petr Drahoš vystihl přihrávku na středu hřiště a řídí protiútok domácích.
21'
Po chybné rozehrávce Chrudimi na středové čáře mohli jít hosté do protiútoku.
19'
Převýšov právě vstřelil branku!
Centr Lukáše Krajáka nadělal v malém vápně velké zmatky. Nejlépe se zorientoval autor první branky DAVID ŽIVNÝ, jehož zásah otevírá brankový účet dnešního utkání.
15'
Po nedovoleném zákroku domácích budou Převýšovští kopat přímí kop z hranici šestnáctky.
14'
Centrovaný míč Petra Veselky před domácím gólmanem nikdo nezpracoval a po faulu útočících hráčů bude vykopávat Lukáš Mrázek.
13'
Na protější straně zkoušel Petr Veselka prodloužit hru na obsazeného Tomáše Hynka, který o balon přišel.
13'
Vojtěch Řezníček na hranici vápna mířil dva metry vedle levé tyče.
12'
Domácím na levém křídle hra na jeden dotek příliš nevyšla, ale i přesto dále kombinují.
11'
Střela ze střední vzdálenosti nebyla pro Radka Petra žádný problém.
9'
Rohový kop z pravé strany si vzal na starost Lukáš Kraják, jehož centr do vápna zpracoval jeden ze spoluhráčů, který z bezprostřední blízkosti mířil mimo branku.
7'
Hosté hrají na své polovině a se založením útoku nijak nepospíchají.
4'
Další centr od rohového praporku Lukáš Mastík nasměroval příliš vysoko. Vykopávat bude brankář Převýšova Radek Petr.
3'
Žlutou kartu dostává Petr Veselka (SK Převýšov).
2'
Lukáš Mastík ze standartní situace centroval míč do vápna, kde byli úspěšnější hosté.
1'
Domácí odstartovali utkání výkopem.
1'

MFK Chrudim: Mrázek, (Zíma) – Dostálek, Kučera, Langr (C), Ptáček, Drahoš, Řezníček, Kesner, Mastík, Krčál, Kopecký

Náhradníci: Stránský, Vavrouš, Vašulín, Tlapák, Vondrážka

SK Převýšov: Petr – Veselka, Černý, Vyšehrad, Špidlen – Labík, Sedláček (C), Hynek, Kraják, Věchet, Živný

Náhradníci: Korba, Bastin, Jarkovský, Bláha, Zezula, Kosař.
Vzájemná utkání 2016/2017

MFK Chrudim – SK Převýšov 2:1
SK Převýšov – MFK Chrudim 1:2
SK Převýšov

Hráči Převýšova vstoupili do ligy prohrou v Králově Dvoře 3:1. Následně v Domažlicích v 90+1 inkasovali vyrovnávací branku a rozhodnout tak musely penalty, ve kterých byli Převýšovští stoprocentní. I poslední zápas byl tým z Převýšova kousek od bodů, ale stejně jako v předešlém utkání nezvládli závěr, ve kterém inkasovali dvě branky.
MFK Chrudim

Domácí celek z Chrudimi vstoupil do ligy dvěma výhrami. Stejně jako Ústí nad Orlicí porazili Chrudimští i družstvo ze Zápy stejným výsledkem 2:0. V Králově Dvoře už takové štěstí neměli. Poté, co Tomáš Dostálek vyrovnal stav utkání, posunul hru do penaltového rozstřelu, ve kterém se Chrudimi příliš nedařilo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.