ČFL - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Zápy - 19. srpna 2017   10:15

Chrudim
Chrudim
27' Krčál  • 89' Dostálek
2:0
(1:0)
Zápy
Zápy
Chrudim
Mrázek – Mastík, Drahoš, Krčál, Ptáček – Langr – Kesner, Kopecký (90. Tlapák), Vodrážka (76. Vavrouš), Dostálek (90. Stránský) – Kučera (56. Vašulín)
Zíma, Stránský, Vavrouš, Vašulín, Řezníček, Tlapák
Janoch – Kříž, Grimm
Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim
310 diváků
Zápy
Straka – Růžek, Pedro, Pavlík (71. Šerý), Novák, Štěpánek, Jelínek (76. Kovařík), Munzar (55. Novák), Bulíř, Putz (55. Macek), Matějka

ofsajdy: 1:3
90+1'
90'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází Patrik Tlapák.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Josef Stránský.
89'
Chrudim právě vstřelila branku!
O zisku tří bodů pro Chrudim je nyní definitivně rozhodnuto! Fantasticky hrající Drahoš si splnil defenzivní povinnosti, následně dokázal skvělým centrem vyslat do úniku TOMÁŠE DOSTÁLKA, který se již před Strakou věděl rady – 2:0!
86'
Sebastien Langr dostal odražený míč na nohu a prudkým zakončením našel místa, kde stál připravený gólman Straka.
85'
Do konce zápasu zbývá pět minut a nastavení, Zápy nyní kombinují na útočné polovině.
84'
Hosté se přece jen snaží o srovnání stavu, domácí musí být v závěru velmi opatrní.
82'
Po nákopu do šestnáctky Chrudimi došlo ke srážce jednoho z hostujících hráčů s Mrázkem, který je nyní na hrací ploše ošetřován. To by byla hodně nepříjemná ztráta pro domácí celek.
81'
Vůbec nic zajímavého, centr od rohového praporku byl silně nepřesný.
80'
Po osmdesáti minutách zápasu se hosté dočkali prvního rohového kopu. Co přinese?
77'
Branku se střelou ze střední vzdálenosti pokusil trefit i Lukáš Mastík, ani on ale s úspěchem nepochodil.
76'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází David Vodrážka, přichází David Vavrouš.
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Martin Jelínek, přichází Martin Kovařík.
75'
Obraz hry se během celého utkání příliš nezměnil. Chrudim je výrazně aktivnější, kombinuje na útočné polovině a má nespočet brankových příležitostí. Mrázek se na druhé straně barikády naprosto nudí.
73'
Nepřesnost v obraně Zápů nabídla pěknou dělostřeleckou pozici pro Lukáše Kopeckého, který se do míče opřel levou nohou. Rána prosvištěla zhruba metr od pravé tyče Strakovy svatyně.
72'
Dnešní utkání sleduje 310 diváků.
71'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Petr Pavlík, přichází Marek Šerý.
70'
To se ale nemůže říci o dění před Strakou, Matěj Ptáček hlavou trefil tyčku!
69'
Tak přece jen hostující mužstvo dokázalo Chrudim zatlačit, nic vážného se ale před Mrázkem neodehrálo.
67'
Tentokrát byl za ofsajdovou linií nachytán Ondřej Kesner.
66'
Z rychlého protiútoku mohly udeřit Zápy, vše vzal na sebe Michal Štěpánek, kterému se ale zakončení z velké vzdálenosti příliš nevydařilo.
65'
Kesner svým průnikem a sraženým centrem zaokrouhlil počet rohových kopů Chrudimi na deset.
64'
Stále se hraje před brankou Radima Straky, domácí se snaží vstřelit důležitou druhou branku.
63'
Hostující Michal Štěpánek byl opět nachytán v ofsajdovém postavení, dnes již potřetí.
62'
I z dalšího rohu přišlo ohrožení branky Zápů, Drahošova rána pravačkou ale nabrala přílišnou výšku a Straku tentokrát nedokázala ohrozit.
61'
Lukáš Kopecký se šikovně uvolnil v pokutovém území a prudkou ranou protáhl brankáře Straku!
60'
Tato standardní situace Chrudimským příliš nevyšla, soupeřům se ale protiakce také nezadařila.
59'
Vašulín chytře prodloužil na Kesnera, který vybojoval osmý rohový kop Chrudim. Zápy jsou zatím na nule.
58'
Nic se stále nemění, domácí stále svého soupeře tlačí k jeho šestnáctce. Střelecký pokus vyslal Tomáš Dostálek, brankáře Straku ale nenachytal.
56'
Nucené střídání na straně Chrudimi, Jindřicha Kučeru vystřídal Daniel Vašulín.
55'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Petr Putz, přichází Milan Macek.
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Sebastien Munzar, přichází Lukáš Novák.
53'
Odražený míč poslal směrem k brance Sebastien Langr, střela mu ale ani za mák nevyšla.
52'
A Kučera již na hřišti není, trenér Jirousek tak musí chystat nucenou výměnu.
50'
Kučera byl poslán k zemi v pokutovém území a nevypadá to s ním vůbec dobře. Uvidíme, zda bude moci pokračovat v utkání.
49'
Chrudim mohla navýšit své vedení! Brankář Straka výrazně podržel Zápy, když zlikvidoval tři brankové příležitosti! Nejprve odrazil ránu Kučery, stejně tak dělovku Ptáčka zpoza pokutového území a ne jinak si vedl i proti dorážce Petra Drahoše! Skóre se tak nemění!
48'
Úvod druhého poločasu je velmi rozpačitý, obě mužstva plodí velké množství nepřesností.
46'

střely celkem: 8:2
střely na branku: 3:2
rohy: 6:0
fauly: 3:5
ofsajdy: 0:2
Úvodní polovina je za námi. Byla hodně emotivní, viděli jsme spoustu šancí Chrudimi, gól a červenou kartu na straně Zápů. Ve druhém poločase se rozhodně máme na co těšit.
45'
44'
Na druhé straně byla Štěpánkovi odpískána hra rukou.
43'
Kopecký si při postupu k brance pomohl útočným faulem, obrana Zápů si bude moci na chvilku oddychnout.
41'
Hra již pokračuje, domácí pokračují v aktivitě.
39'
Domácí Matěj Ptáček si odnese ze souboje žlutou kartu.
39'
Tak to je velká komplikace pro Zápy! Tomáš Matějka si v souboji s Ptáčkem pomohl loktem, následně chrudimského hráče ještě dohrál a po krátké diskuzi rozhodčích obdržel hostující fotbalista rovnou červenou kartu!
37'
Dostálek dokázal přesprintovat pravého obránce soupeře, kterému následně musel vypomoci brankář Straka. Chrudimského záložníka hosté nakonec dokázali zpacifikovat.
36'
Potlesk nyní zklidil Sebastien Langr, který se vrátil pro ztracený balon a vybojoval ho zpět na stranu Chrudimi. Zápy zatím v Chrudimi nehrají to, na co jsme od nich byli v posledních letech zvyklí.
35'
Kesnerův nebezpečný centr prolétl pokutovým územím, natahovali se po něm hned tři hlavičkáři, nikdo ho ale nezasáhl.
34'
Ptáček faulovaný, další standardní situace pro Chrudim.
33'
Na opačné straně našel centr Sebastiena Langra pouze Strakovy rukavice.
32'
Tomáš Matějka měl s míčem ve vápně poměrně dostatek prostoru, jeho střelu nakonec Krčál srazil přímo do náruče Mrázka. Hosté jsou zatím v útočné fázi poměrně bezzubí.
30'
Po půl hodině hry hnal s míčem dopředu Lukáš Kopecký, ani jeho postup však neměl dlouhého trvání.
28'
Hosté se pokusili o rychlou odpověď, rychlý kontr ale čistým způsobem zastavil Drahoš.
27'
Nyní již přinesla aktivita domácího celku své ovoce! Nebyla potřeba razance, ale přesnost a chytrost. Dostálkův přízemní centr z levé strany umístil JAKUB KRČÁL lehce po zemi do protipohybu gólmana Straky a poslal domácí tým do vedení – 1:0!
25'
Exekuci volného přímého kopu vzal na sebe Lukáš Kopecký, rána pravou nohou ale zamířila vysoko nad branku.
24'
Kopecký při postupu na branku faulován kousek od šestnáctky, domácí čeká zajímavá standardka.
23'
Hlavička Petra Drahoše byla ještě tečována Sebastienem Langrem, Straka našel balon ve svých rukavicích.
22'
Rána Kučery sražena, následuje další rohový kop Chrudimských.
21'
O minutu později se situace opakuje, proviněným opět Michal Štěpánek.
20'
Dostálkův nepřesný centr na opačné straně končí v zámezí, hrát bude Straka.
19'
Štěpánek si nepohlídal ofsajdové postavení, zdvižený praporek asistenta rozhodčí překazil jeho postup k brance.
16'
Dostálek se natlačil do pokutového území soupeře a vybojoval pro Chrudimi další, v pořadí již čtvrtý, rohový kop.
15'
Nyní se hra trochu uklidnila, oba celky se snaží hlavně neudělat zbytečnou chybu.
13'
A série příležitostí Chrudimi pokračuje, obléhání branky hostí ukončil hlavou mimo tři tyče Sebastien Langr. Straka bude rozehrávat ze země.
12'
Po další standardní situaci pálí nebezpečně Mastík, rána sražena mimo branku hostí. Kop od rohového praporku si domácí zopakují.
11'
Na nedostatek šancí si rozhodně nemůžeme stěžovat! Jindřich Kučera uháněl sám na branku, brankář Straka mu vyběhl a vytlačil ho do nulového úhlu, odkud míč srazil na rohový kop!
10'
Z ničeho nic si služnou šanci vypracovali také hosté. Střela z velké vzdálenosti byla tečována a skončila na noze Tomáše Matějky! Tomu však pod nohy vletěl Petr Drahoš a dokázal jeho zakončení zbrzdit. Mrázek nakonec našel míč ve své náruči.
9'
Další akce, která se valila na branku Zápů, mířila přes Kopeckého, jehož střílený centr znovu sebral do náruče gólman Straka.
8'
Domácí celek i nadále hýří aktivitou, Ptáčkův nákop z pravé strany však zapadl přímo do rukavic gólmana Radima Straky.
7'
A kop od rohového praporku domácím vyšel náramně! Ondřej Kesner pěkným centrem našel hlavu Petra Drahoše, který poslal tvrdou hlavičku přímo do břevna!
6'
Po průniku Kučery a dobrém obranném zákroku následuje úvodní rohový kop Chrudimi.
5'
Dlouhou chrudimskou kombinaci ukončil nepřesným pasem Langr, Ptáček následně vybojoval balon zpět pro domácí mančaft.
3'
Máme za sebou úvodní nedovolené zákroky na obou stranách, hraje se ve středu hrací plochy.
2'
Navázat chtěl Tomáš Dostálek individuálním průnikem, u pokutového území však o balon přišel.
1'
Hned v úvodní minutě přišlo první ohrožení branky soupeře, hlavičkovaná přinesla balon na nohu Matěje Ptáčka, který pravačkou ze vzduchu vypálil těsně nad branku.
1'

MFK Chrudim: Mrázek – Mastík, Drahoš, Krčál, Ptáček – Langr – Kesner, Kopecký, Vodrážka, Dostálek – Kučera
Náhradníci: Zíma, Stránský, Vavrouš, Vašulín, Řezníček, Tlapák

SK Zápy: Straka – Růžek, Pedro, Pavlík, Novák, Štěpánek, Jelínek, Munzar, Bulíř, Putz, Matějka
Náhradníci: Terč, Šerý, Pávek, Květoň, Novák, Kovařík, Macek

Rozhodčí: Janoch – Kříž, Grimm.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.