ČFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Domažlice : Čížová - 30. srpna 2017   17:00

Domažlice
Domažlice
9' Hrubý  • 30' Kropáček  • 40' Hrubý  • 82' Bezdička
4:1
(3:1)
Čížová
Čížová
38' Zahrádka
Domažlice
Švihořík – Hrubý, Hájovský (46. Blažek), Bauer, Mlynařík (53. Braun), Mužík (C), Chocholoušek, Pfeifer (82. Teršl), Hejda (67. Bezdička), Došlý, Kropáček (60. Boček)
Brych – Blažek, Braun, Bezdička, Teršl, Roubal, Boček
Klupák – Krupka, Plzák
Sportovní areál Střelnice
240 diváků
Čížová
Satrapa – Tomášek (55. Grobár), Dvořák, Janda, Nečas (82. Bálek), Zahrádka (46. Stojka), Rozhoň, Held (C) (86. Janoch), Chytrý (60. Vávra), Novák, Kočí
Kratochvíl – Vávra, Stojka, Janoch, Jirouš, Bálek, Grobár

Domažlice na svém hřišti porazily nováčka z Čížové 4:1 a v tabulce České fotbalové ligy si upevnily třetí pozici. Čížová zůstala se ziskem jednoho bodu předposlední.
Statistiky utkání:

střely na branku: 8:3
střely mimo: 9:5
rohy: 10:3
90+1'
90+1'
Satrapa (Sokol Čížová) si v nastaveném čase vylepšil statistiku zákroků.
90'
Žlutou kartu dostává Novák (Sokol Čížová).
89'
Hráči pokukují po časomíře, zápas se dohrává pouze z povinnosti. O jeho vítězi je už rozhodnuto.
87'
Do statistiky střel se zaevidoval další nepřesný pokus fotbalistů domažlické Jiskry.
85'
Ofenzivní výpad Sokolu Čížová zastavil ofsajd.
84'
Domácí borci zkusili svůj náskok ještě navýšit, tentokrát však nezamířili vůbec přesně.
82'
Domažlice právě vstřelily branku!
Tady už asi není co řešit. Favorit zápasu vede 4:1 a kráčí za vítězstvím. Autorem gólu je DAVID BEZDIČKA.
80'
Bezprostředně po jeho provedení došlo k zakončení směřujícímu mimo hostující branku.
79'
To už neplatí. Po zisku míče zaveleli domácí k protiútoku a získali roh.
78'
Čížová obléhá pokutové území soupeřova týmu.
76'
Nakonec z toho vznikl pokus, který se nevešel mezi tři tyče domažlické branky.
75'
V době, kdy do konce řádné hrací doby zbývá čtvrthodina, hrají hosté na útočné polovině.
74'
Domácí se pokusili zahrozit dlouhým nákopem, míč však sebrali jejich protivníci.
72'
Pak si Čížová vyzkoušela také bránění exekuce rohového kopu a obstála na jedničku.
71'
Další roh. Hráči hostujícího týmu ho rozehráli nakrátko.
70'
Švihořík (Jiskra Domažlice) musel zasahovat až teď a připsal si úspěšný zákrok.
69'
Nepovedlo se. Domažlická parta totiž zůstala zkonsolidovaná a exekuci rohového kopu se ubránila.
68'
Další možnost má Sokol Čížová díky rohovému kopu.
66'
Své početní výhody se hosté snažili využít bleskově, ale cílené zařízení netrefili.
64'
Komplikace pro Jiskru! Domažlický celek dohraje zbytek zápasu v oslabení. Po druhé žluté kartě byl vyloučen Hrubý.
64'
O chvíli později se však vrátila na území Čížové a poslala balon kolem branky.
62'
Jiskra toho v útočné fázi nakonec moc nepředvedla.
61'
Čížová proto zaujala obranné postavení a vyčkává, s čím na ni soupeř ze západu Čech vyrukuje.
60'
Domažličtí přenesli hru na levou stranu, kde v tuto chvíli operují.
59'
Přesto hráči Jiskry zůstali u míče a poslali ho mimo Satrapovu svatyni. Následuje odkop.
58'
Domácí pak měli možnost zahrozit z rohového kopu, což se ovšem nestalo.
57'
Tam se míče ujali hosté, kteří se vzápětí vystavili do postavení mimo hru.
56'
Při poněkud ospalém tempu hry se zápasový děj odehrává převážně ve středu hřiště.
55'
Žlutou kartu dostává Hejda (Jiskra Domažlice).
53'
Domácí vtrhli do pravé části pokutového území a tam přišli o míč.
51'
Žlutou kartu dostává Hrubý (Jiskra Domažlice).
50'
Ofsajd! Nepřímý volný kop rozehrají Domažlice.
48'
Fotbalisté Čížové právě kombinují na svém území a hledají cestu vpřed.
47'
Žlutou kartu dostává Bauer (Jiskra Domažlice).
47'
Na začátku druhého dějství vypustili domácí ránu, která minula cílené zařízení.
46'
Po prvním poločase zápasu Jiskra Domažlice – Sokol Čížová platí stav 3:1. V gólově bohaté půli se domácí ujali dvoubrankového vedení, a přestože se hostům podařilo snížit, rychlá odpověď Domažlic na sebe nenechala dlouho čekat.
45'
44'
Další střela Domažlic. Zakončující hráč tentokrát balon mezi tři tyče nevtěsnal.
43'
Hned další útok domácích vyústil v pokus, který musel zneškodnit gólman Satrapa.
42'
Praporek asistenta rozhodčího je nahoře a to znamená jediné – ofsajd domažlického mužstva.
40'
Ještě před přestávkou si Západočeši berou dvougólové vedení zpět. MARTIN HRUBÝ má zaděláno na hattrick.
40'
Odpovědí domácích na inkasovanou branku se stal nepříliš dobře rozehraný rohový kop.
38'
Čížová právě vstřelila branku!
Hosté překvapivě vstřelili kontaktní gól a jsou zpátky v zápase. Švihoříka překonal ROMAN ZAHRÁDKA.
37'
Až střela letící mimo ukončila ofenzivní aktivitu domácích. Poté se hra přesunula doprostřed hřiště.
36'
Pro bránící se hostující tým zatím dobře, přesto jeho obránci musejí zůstat v pozoru.
35'
Jiskra se usadili na území Čížové. Jak to dopadne?
33'
Jejich záměr ovšem skončil pouze odkopem od brány, který provedl Satrapa (Sokol Čížová).
32'
Domácí opět vyrazili na útočnou polovinu a snaží se tam zaúřadovat potřetí.
30'
Domažličtí těží z lepší výkonnosti a zdvojnásobují svůj náskok. Do listiny střelců se zapisuje RENÉ KROPÁČEK.
29'
Pak se dokonce museli bránit rohovému kopu, ale vše zvládli s bravurou.
28'
Další útok čížovští fotbalisté táhli po pravém křídle, ale nic světoborného nevymysleli.
27'
Krátce po jeho rozehrání hosté vystřelili, nicméně jim scházela přesnější muška.
26'
Gólman Čížové pak okamžitě rozdal balon svým spoluhráčům a ti získali výhodu rohového kopu.
25'
Satrapa vystavil stopku jednomu ze střeleckých pokusů hráčů domácího týmu.
24'
Hostům činí potíže probojovat se středem hřiště, ten záložní řada Domažlic střeží pečlivě.
22'
Tam se míče zmocnili domácí a po rychlém výpadu ho vyslali směrem na Satrapovu bránu.
21'
Momentálně probíhají souboje uprostřed hřiště.
19'
Několikavteřinové obléhání pokutového území Domažlic vedlo k nepřesnému zakončení.
18'
Ani napodruhé se Domažličtí neprosadili a musejí se zase rychle vrátit zpátky na svou polovinu.
17'
Po centru z něj vznikla v předbrankovém prostoru skrumáž, následuje další roh pro domácí.
16'
Jiskra Domažlice bude zahrávat rohový kop.
14'
Při jejím bránění defenziva Domažlic nepřipustila žádné riziko, situaci zvládla výtečně.
13'
Při svém dalším tažení hosté zakombinovali na levé straně hřiště a po faulu rozehrají standardku.
12'
Hra se obrátila a Čížová zakončila svou protiakci střelou, za kterou se Švihořík jen ohlédl.
11'
Fotbalisté Jiskry opět vyrazili dopředu a vypadá to, že jsou hladoví po dalších gólových úspěších.
9'
Už po necelých deseti minutách hry domácí rozvlnili síť Satrapovy brány a ujímají se vedení. Skóre zápasu otevřel MARTIN HRUBÝ.
8'
Žlutou kartu dostává Tomášek (Sokol Čížová).
7'
Prokombinovali se až k levému rohu hostujícího vápna a až tam o balon přišli.
6'
Domažličtí disponují územní převahou a vytrvale zaměstnávají defenzivu svých soků.
4'
Satrapovu pozornost prověřili až posléze, brankář hostujícího týmu byl připraven.
2'
Vzápětí kopali domácí další roh, ale pokus o reparát svěřencům Pavla Vaigla nevyšel.
1'
Hned první útočná akce utkání skončila rohovým kopem. Hostující hráči se ubránili.
1'
Petr Klupák společně se svými asistenty právě přivedl hlavní aktéry utkání na hrací plochu.

Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Hájovský, Bauer, Mlynařík, Mužík (C), Chocholoušek, Pfeifer, Hejda, Došlý, Kropáček
Náhradníci: Brych – Blažek, Braun, Bezdička, Teršl, Roubal, Boček

Sokol Čížová: Satrapa – Tomášek, Dvořák, Janda, Nečas, Zahrádka, Rozhoň, Held (C), Chytrý, Novák, Kočí
Náhradníci: Kratochvíl – Vávra, Stojka, Janoch, Jirouš, Bálek, Grobár

Rozhodčí: Klupák – Krupka, Plzák.
Aktuálně z MOL Cupu: dnes v pravé poledne proběhlo losování, které určilo, že soupeřem TJ Jiskra Domažlice ve 3. kole pohárové soutěže se stane FK Dukla Praha. Úřední termín je stanovan na středu 20. září s výkopem od 17 hodin.
Sokol Čížová

Čížová v předchozí sezoně oslavila svůj historický postup do třetí nejvyšší české soutěže, tam však zatím výsledkově tápe. Všechny tři zápasy prohráli Jihočeši smolně o jediný gól, přičemž domácí penaltová porážka s Vyšehradem jim zajistila aspoň bod.
Jiskra Domažlice

Domažlická Jiskra se od svého postupu do ČFL pravidelně umísťuje v horní polovině tabulky a dokonce už třikrát skončila mezi čtyřmi nejlepšími mužstvy této soutěže. Dobře rozjetou má západočeský klub i letošní sezonu, kdy mu po třech kolech patří třetí pozice.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné středeční odpoledne. V této textové online reportáži vám zprostředkujeme utkání ČFL mezi týmy Jiskra Domažlice a Sokol Čížová. Zápasem, jehož úvodní výkop je na programu v 17 hodin, vás provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.