ČFL - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Převýšov : Domažlice - 20. srpna 2017   10:15

Převýšov
Převýšov
15' Věchet  • 25' Živný
2:2
(2:1)

4:3 (PEN)

Domažlice
Domažlice
12' Mužík   • 90+1' Špidlen (vl.)
Převýšov
Stejskal – Veselka, Černý, Jarkovský (C), Špidlen, Labík (70. Bláha), Zezula (65 Sedláček), Hynek (81. Vyšehrad), Kraják (89. Bastin), Věchet, Živný (53. Korba)
Petr, Bastin, Vyšehrad, Bláha, Korba, Sedláček, Kosař
Váňa – Hurych, Šafránková
Domažlice
Brych – Blažek, Bauer (76. Teršl), Hájovský, Mlynařík (57. Pfeifer), Hrubý, Chocholoušek, (77. Bezdička), Mužík (C), Braun, Došlý, Kropáček (51. Hejda)

Střílení penalt začíná.
Devadesát minut nakonec o vítězi nerozhodlo, o bonusovém bodu tak bude jasno až po pokutových kopech.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Domažlice právě vstřelily branku!
Tak to je šok pro domácí fotbalisty! Přízemní centr z levé strany namířil přímo do malého vápna, kde ho do vlastní branky zametl jeden z bránících hráčů Převýšova! Vypadá to na JAKUBA ŠPIDLENA – 2:2!
90+1'
Právě začala první ze dvou nastavených minut.
90'
Řádná hrací doba již vypršela, míč stále na polovině domažlické Jiskry.
89'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Lukáš Kraják, přichází Tomáš Bastin.
89'
Hostům vázne kombinace na útočné polovině, jejich ambice každou vteřinou klesají.
87'
Akce Domažlic skončila nepřesnou hlavičkou, Stejskal bude vykopávat.
86'
Převýšov se dožadoval odpískání penalty pro ruku soupeře, sudí ale zakroutil hlavou a nechal Krajáka zakončit zajímavou příležitost. Brankář Brych ale další změnu skóre nepovolil!
84'
Další akce domažlického týmu končí signalizovaným a následně odpískaným ofsajdem.
83'
Tak přece jen se převaha Jiskry začíná umocňovat, Domažlicím se nechce odjet bez bodu.
81'
Vyšehrad vystřídal na poslední minuty Tomáše Hynka.
79'
Domácí postupovali do zajímavého přečíslení, nakonec vzal všechno na sebe Lukáš Kraják. Proti obránci se sice dokázal uvolnit, zakončení ale mířilo doprostřed branky, kde stál připravený hostující gólman.
78'
Právě střídajícího Bezdičku zboural Jarkovský a nabídl tím Domažlicím standardní situaci.
77'
Vzápětí se znovu střídá na hostující straně, Ondřeje Chocholouška nahrazuje David Bezdička.
76'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Marek Bauer, přichází Jakub Teršl.
75'
Tomáš Hynek dostává žlutou kartu za protesty na útočné polovině.
73'
Řada nedovolených zákroků hru velmi kouskuje, což v současné době více vyhovuje domácímu týmu.
72'
Čas do konce zápasu se Domažlickým zkracuje, žádný velký tlak zatím rozhodně nevidíme.
70'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Labík, přichází Jiří Bláha.
69'
Domácí mohli odskočit na rozdíl dvou branek! Tomáš Labík dostal na nohu míč přesným centrem, nakonec volil technické zakončení po zemi, to ale prolétlo jen těsně vedle tyče domažlické branky!
68'
Nákop za obranu Převýšova vypadal zajímavě, vše ale zmařil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
65'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Martin Zezula, přichází Tomáš Sedláček.
64'
Nikoliv, míč sebral do rukavic brankář Stejskal.
63'
Udeří Domažlice z následujícího rohového kopu?
60'
Hodina hry je za námi, ve druhé půli již nesledujeme tak velký festival šancí, jako v první. Uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké gólové trefy.
57'
Dnes podruhé střídají Domažlice, druhou žlutou kartou ohroženého Michala Mlynaříka nahradil Lukáš Pfeifer.
56'
Domácí celek si užíval kombinaci v okolí pokutového území soupeře, k vážnější příležitosti se ale nedostal.
54'
Rychlá akce Převýšova mířila po pravé straně, všechno nadšení domácích fanoušků však bylo uklidněno pro ofsajd.
53'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází David Živný, přichází Radek Korba.
52'
Závar v pokutovém území Převýšova je ukončen pro nedovolený zákrok jednoho z hostujících hráčů.
51'
A právě zmíněný hráč je vystřídán, Reného Kropáčka nahrazuje Marek Hejda.
50'
Nyní měly Domažlice stoprocentní příležitost, jmenovitě Kropáček, jenže ten z prostoru penaltového puntíku tvrdou ranou přestřelil branku Stejskala!
49'
Po přestávce hra výrazně přitvrdila, již jsme viděli řadu nedovolených zákroků.
48'
A znovu se píská proti Jiskře, tentokrát lze faul kategorizovat jako útočný.
47'
Začínáme žlutou kartou na domažlické straně, Labíka zastavil nedovoleným způsobem Martin Hrubý.
46'
Sudí nenastavil v prvním poločase ani minutu navíc a poslal hráče do kabin. Domažlice se rychle ujaly vedení, následně ale Převýšov skóre otočil a nyní je blíže třem bodům.
45'
44'
Hostující Michal Mlynařík zastavil akci Převýšova a po právu je oceněn žlutou kartou.
42'
Dlouhé autové vhazování našlo ve vápně Petra Mužíka, který ostrou ránu vyslal pouze do zad bránícího hráče.
40'
Domažlicím nelze upřít snahu o srovnání, ve finální fázi se jim ale příliš nedaří.
38'
Série odrazů v okolí pokutového území Jiskry přináší šanci z rohového kopu.
37'
Žlutou kartu za faul na půlce hřiště obdržel domácí Jiří Černý.
36'
Nyní se již Petr Došlý dokázal natlačit do zakončení. Zbavil se obránce a pravačkou prověřil pozornost převýšovského gólmana. Stejskal uspěl a skóre duelu se nemění.
35'
Ztráta Převýšova na útočné polovině mohla mít fatální následky, Došlému ale na druhé straně balon utekl do zámezí.
32'
Převýšov spoléhá na rychlé protiútoky a z nich velmi hrozí. Další ostrý centr z levé strany hledal nabíhající hráče na zadní tyči, tentokrát to pro Domažlice dobře dopadlo.
31'
Živo bylo před brankou Domažlic, po závaru nakonec přišlo pouze zakončení Kraják zpoza pokutového území, které brankář Brych v poklidu sebral do rukavic.
30'
Gólovou půlhodinku mohl završit Petr Došlý, který v souboji s domácím obráncem zvítězil a z bezprostřední blízkosti hlavičkoval přímo do břevna!
29'
Kropáček si navedl balon na střelu, jeho rána však byla zablokována.
27'
Jiskra rázem v útočné fázi přeřadila na vyšší rychlost, její akce ale končí pro útočný faul.
25'
Převýšov právě vstřelil branku!
Domácí celek otáčí skóre utkání! Rychlý protiútok Převýšova přinesl přesný přízemní centr z pravé strany na DAVIDA ŽIVNÉHO, jenž ve skluzu dokázal dopravit balon za záda brankáře Brycha – 2:1!
24'
Nyní si obrana Převýšova oddychla, rychlou akci soupeře pokazila nepřesná přihrávka. Míč do hry pošle výkopem Jan Stejskal.
23'
Na druhé straně si brankář Brych připsal úvodní úspěšný zákrok, tentokrát si již zakončení z velké vzdálenosti dokázal pohlídat.
22'
Petr Mužík se dostal k míči na hranici velkého vápna a z kroku vyslal zajímavou ránu. Jan Stejskal míč viděl a jeho zakončení dokázal ukrotit ve své náruči.
21'
Petr Došlý se sice individuálně přes obránce nedostal, těšit ho může alespoň zisk rohového kopu.
20'
Kropáček faulovaný při postupu k brance, Jiskra zůstane s balonem v nebezpečné pozici.
19'
Sledujeme pohlednou podívanou, v rámci které se míč přelévá ze strany na stranu. Diváci se zatím rozhodně nenudí.
17'
Vzápětí přichází první žlutá karta dnešního duelu, jejím majitelem se stal René Kropáček.
15'
Domažlice se z náskoku příliš dlouho neradovaly! Rohový kop bezprostředně nebezpečí nepřinesl, domácí ale zůstali s míčem u pokutového území a zaskočili brankáře hostí střelou z dálky. Jejím autorem byl JAN VĚCHET – 1:1!
13'
Veselka dostal míč na pravou stranu, sražený centr přinese rohový kop Převýšova.
12'
Z této možnosti se Domažlice ujímají vedení! PETR MUŽÍK vyslal parádní střelu přes zeď, brankář Stejskal si sice na balon sáhl, jeho cestě za brankovou čáru ale zabránit nedokázal – 0:1!
9'
Chocholoušek faulovaný kousek od pokutového území a hosté tak dostanou k dispozici volný přímý kop z velmi výhodné pozice.
6'
Odpověď Převýšova na útočné polovině neměla dlouhého trvání.
5'
Teď směrem dopředu zahrozily Domažlice, Mužík centroval nebezpečně z levé strany hřiště. Nakonec však balon zaplul přímo do Stejskalových rukavic.
3'
Úvodní minuty utkání zatím nic zajímavého nepřinesly, více u míče jsou fotbalisté Převýšova.
1'

SK Převýšov: Stejskal – Veselka, Černý, Jarkovský (C), Špidlen, Labík, Zezula, Hynek, Kraják, Věchet, Živný
Náhradníci: Petr, Bastin, Vyšehrad, Bláha, Korba, Sedláček, Kosař

Jiskra Domažlice: Brych – Blažek, Bauer, Hájovský, Mlynařík, Hrubý, Chocholoušek, Mužík (C), Braun, Došlý, Kropáček
Náhradníci: Švihořík, Bezdička, Hejda, Teršl, Pfeifer, Roubal

Rozhodčí: Váňa – Hurych, Šafránková.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.