ČFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n/O : Litoměřicko - 30. srpna 2017   17:00

Ústí n/O
Ústí n/O
55' Nágl  • 60' Souček  • 89' Kukla
3:0
(0:0)
Litoměřicko
Litoměřicko
Ústí n/O
Krátký – Coufal, Strnad, Jeníček, Langer, Souček, Vaňous (C) (83. Habrman), Nágl, Smejkal (71. Nikodem), Opina (90. Krátký), Mareš (61. Kukla)
Kukla, Chleboun, Habrman, Truhlář, Nikodem, Krátký, Jansa
Musil – Hurych, Starý
Litoměřicko
Plachý – Grunert, Šimkovský (C), Hanuš, Trýzna, Šustr (78. Zbudil), Kolmistr (62. Valenta), Surmaj (56. Kalaš), Šlehofer (46. Batryn), Štancl, Dvořák
Zdržálek, Václavek, Zbudil, Kalaš, Valenta, Batryn, Starczewski

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Je dobojováno! Ústí nad Orlicí zvládlo domácí utkání a porazilo Litoměřicko 3:0. Domácí celek poslal do vedení Adam Nágl. O pět minut později přidal další branku Jan Souček. Litoměřicko se poté snažilo útočit, ale hosté se nedostali do šancí. V závěru navíc domácí měli k dispozici pokutový kop, který proměnil Michal Kukla.
90'
90'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Opina, přichází Krátký.
89'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil MICHAL KUKLA, který s přehledem uklidil míč do sítě!
88'
Navíc příchází penalta pro domácí celek! Rozhodčí si všiml nedovoleného zákroku v pokutovém území!
88'
Domácí obrana si pohlídala prudkou přihrávku do pokutového území. Krátký si došel pro míč a Ústí nasbírá další cenné vteřinky.
87'
Martin Opina zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Domácí fotbalista sice dokázal obstřelit zeď, ale minul také branku.
85'
Žlutou kartu dostává Šinkovský (FK Litoměřicko).
85'
Hostující kapitán Šinkovský motal hlavu domácím obráncům na pravé straně hrací plochy. Nakonec ale nepřihrál přesně.
83'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Habrman.
82'
Před branku hostujícího celku přiletěl vysoký centr. K hlavičce se probil Souček, jehož hlavičku z ostrého úhlu schoval Plachý do rukavic.
80'
Domácí brankář dlouho otálel s rozehrávkou. Dlouhým odkopem nakonec našel Součka, který o míč poté přišel.
78'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Šustr, přichází Zbudil.
77'
Litoměřicko hraje v posledních minutách s míčem na kopačkách, ale hosté se nemohou dostat do blízkosti pokutového území.
75'
Další akci domácího celku po pravé straně zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
73'
Michal Mareš spěchal za obloučkem do pokutového území. Domácí fotbalista se však neprotlačil přes obránce.
71'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Nikodem.
70'
Hostující stopeři se nyní nedohodli při rozehrávce na polovině hřiště a málem nabídli šanci Součkovi. Domácí střelec se k míči nakonec neprobil.
68'
Aktivní Jan Souček dotíral na obránce hostujícího celku a snažil se získat míč. Stopeři Litoměřicka těžkou situaci ustáli.
66'
Hosté se nyní usadili na polovině svého soupeře a snaží se najít cestičku do pokutového území. Obrana Ústí zatím pracuje skvěle.
64'
Litoměřicko se po dlouhé době dostalo do útoku. Prudký centr z levé strany poskakoval na malém vápně, ale nikdo ve žlutém jej neusměrnil do sítě.
62'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Kolmistr, přichází Valenta.
61'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Mareš, přichází Kukla.
60'
A domácí celek svůj náskok navyšuje! Na další centr z levé strany si naskočil JAN SOUČEK a hlavou překonal bezmocného brankáře!
60'
Je za námi hodina hry! Domácí Ústí nad Orlicí se po přestávce dostalo do vedení. Pro Litoměřicko bude honba za vyrovnáním velmi náročná.
58'
Hra je přerušena! Na trávníku znovu zůstává ležet jeden z hostujících hráčů. Zdá se, že bude schopen pokračovat.
56'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Surmaj, přichází Kalaš.
55'
Domácí celek se dostává do vedení! Ústí zahrávalo přímý kop. Na centrovaný míč si naběhl ADAM NÁGL, který míč dopravil do branky!
53'
Hosté zahrávali přímý kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde zasáhl pozorný obránce.
51'
Hosté zahrávali rohový kop. Vysoký centr přiletěl na zadní tyč, kde se k hlavičce nedostal nikdo ve žlutém dresu.
50'
Ústí vstoupilo do druhého poločasu aktivně. Domácí se nastěhovali na polovinu soupeře, ale zatím získali pouze vhazování.
49'
Poprvé po přestávce se do útoku vydalo také Litoměřicko. Prudkou přihrávku na levou stranu pustila obrana do zámezí.
48'
Lukáš Smejkal si na hranici pokutového území přehodil míč na levačku a vypálil. Jeho přízemní střela těsně minula zadní tyč.
47'
Ústí se ihned vydalo do útoku. Vysoký nákop na pravou stranu hřiště pohlídal jeden z připravených obránců.
46'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Šlehofer, přichází Batryn.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali spíše bojovný fotbal. Přesto jsme viděli několik šancí. V největší z nich se ocitl Opina, jehož ránu zastavil jeden z obránců na brankové čáře. Poté tempo hry poněkud opadlo, a proto se do šaten odchází za bezbrankového stavu.
45'
44'
Šustr vybojoval míč v souboji u postranní čáry, ale nedokázal jej dostat pryč z vlastní poloviny. Ústí má čas na poslední atak.
43'
Martin Opina dlouho čekal na přihrávku na polovinu soupeře a jeden z hostujících obránců jej dokázal předskočit.
42'
Brankář Plachý vyčkával s rozehrávkou z hranice pokutového území. Nakonec přenesl hru na levou stranu, kde mohou zaútočit hosté.
41'
Ústí v posledních minutách převzalo iniciativu. Domácí celek kombinuje před šestnáctkou, ale zatím se nikdo nedostal ke střele.
40'
Exekuce následného přímého kopu se ujal Patrik Langer. Domácí fotbalista vykouzlil centr na malé vápno, ale nikdo na jeho pobídku nedosáhl.
39'
Jakub Grunert fauloval na vlastní polovině a za svůj prohřešek vidí žlutou kartu.
39'
Ani jeden z celků se v posledních minutách nemůže dostat do útoku. Hraje se převážně bojovný fotbal na polovině hřiště.
37'
Dvořák dostal pěknou přihrávku na polovinu domácího celku. Hostující fotbalista místo útoku roztáhl hru do křídla.
36'
Hlavní rozhodčí postřehl faul jednoho z hostujících fotbalistů na polovině hrací plochy. Ústí tak může uklidnit hru.
34'
Dvořák si pohlídal náběh jednoho ze soupeřů po pravé straně hrací plochy. Hostující obránce poté bleskově rozehrál.
33'
Před branku domácího celku přiletěl dlouhý míč z autového vhazování. V hlavičkovém souboji s Dvořákem uspěl jeden z obránců.
32'
Do rozehrávky Litoměřicka se zapojil také brankář Plachý. Hostující gólman nakopl balón na polovinu soupeře, kde v souboji uspěl Langer.
31'
Langer diriguje rozehrávku domácího celku na vlastní polovině. Domácí stoper přenesl míč na levou stranu, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
30'
Je za námi půlhodina hry a zatím sledujeme spíše bojovné utkání. O něco aktivnější jsou hosté, ale domácí obrana zatím odolává.
29'
Kolmistr operoval s míčem na polovině domácího celku, ale při průniku do pokutového území se dopustil faulu. Ústí bude rozehrávat.
27'
Pěkný oblouček za obranu domácího celku zastavil na poslední chvíli Patrik Langer. V opačném případě byl Hanuš šel sám na brankáře.
26'
Marek Hanuš táhl akci hostujícího celku středem hrací plochy. Hostující záložník přenesl hru na levé křídlo, ale domácí získali jen vhazování.
25'
Hosté v posledních minutách zařadili vyšší rychlostní stupeň. Litoměřicko se stále více dere do útoku a snaží se ohrozit domácí branku.
24'
Marek Hanuš se z levé strany prokličkoval až do pokutového území, kde si příliš dlouho rovnal míč na pravačku a nedokázal zakončit.
23'
Hosté znovu uklidňují hru kombinací na vlastní polovině hrací plochy. Litoměřicko je zatím aktivnějším celkem.
22'
Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Jeden z hlavičkářů se ocitl v ofsajdu.
21'
Hra je přerušena! David Surmaj zůstává ležet na hrací ploše a drží se za levé koleno. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
20'
Dvořák znovu motal hlavy domácím zadákům na levé straně hrací plochy. Hostující fotbalista dokonce odcentroval, jenže jeho pobídka pouze prosvištěla pokutovým územím.
19'
Obrovská šance pro Ústí! Do zakončení se po rohovém kopu dostal Opina, jehož ránu zastavil obránce až na brankové čáře!
18'
Patrik Langer byl faulován na polovině hřiště a sám se ujal rozehrávky přímého kopu. Jeho dlouhý nákop srazila obrana na roh.
17'
Ani Ústí však nedokázalo zahrozit. Petr Jeníček se neprotlačil k hlavičce a hosté málem zahrozili z protiútoku. Na poslední chvíli stačil zasáhnout obránce.
16'
Prudký centr letěl také před branku domácího celku. Na malém vápně však stačil zasáhnout připravený obránce. Bude z toho roh.
15'
Dvořák si nabíhal na další zajímavou přihrávku za obranu. Domácí zadáci jeho nástup zachytili a pohlídali cestu míče do zámezí.
14'
Z následného rohového kopu Litoměřicko branku soupeře neohrozilo. Prudký centr na přední tyč odhlavičkoval pozorný obránce.
13'
Také Litoměřicko se dostalo do první zajímavé šance! Dvořák se po levé straně prodral do šestnáctky a oslovil spoluhráče na zadní tyči. Jeho ránu zablokoval obránce!
12'
Hosté opět kombinují s míčem na vlastní polovině a číhají na skulinku v obraně domácího celku.
11'
Exekuce přímého kopu se ujal Šlehofer. Hostující záložník poslal vysoký centr na zadní tyč, kde byli připravení obránci.
10'
A právě Jakub Grunert se vydal na individuální průnik středem hrací plochy. Hostující fotbalista prošel do blízkosti pokutového území, kde byl faulován.
9'
Grunert vypomohl hostující defenzívě v kombinaci v blízkosti rohového praporku. Litoměřicko se krásnou akcí prodralo až na polovinu soupeře.
8'
Dvořák musel dávat pozor na prudkou přihrávku na pravé křídlo. Hostující fotbalista si všiml dotírajícího soupeře a balón raději zakopl do autu.
7'
Litoměřicko uklidňuje dění na hrací ploše kombinací v zadních řadách. Hosté si přihrávají na polovině hřiště a soupeři balón takřka nepůjčují.
6'
Domácí se mohli dostat do vedení! Do pokutového území přiletěl nebezpečný centr, po kterém se natahoval Smejkal, kterému scházel k zakončení jediný krok!
5'
Tentokrát uspěl Mareš v hlavičkovém souboji na levé straně hřiště. Mareš si míč zpracoval a následně byl faulován.
4'
Michal Mareš obdržel přihrávku na levou stranu hřiště, jenže nikdo ze spoluhráčů se mu nenabídl a jeho pobídka končí v autu.
3'
Před branku domácího celku přiletěl nepříjemný centr z pravé strany. Pozorný obránce zasáhl na malém vápně a míč vyhlavičkoval.
2'
Poprvé v utkání se do útoku vydalo také Ústí nad Orlicí. Domácí fotbalisté vhazovali na polovině soupeře. Jeden z obránců však vybojoval míč pro Litoměřicko.
1'
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Litoměřicko rozjelo postupnou kombinaci na vlastní polovině a zatím se nikam nežene.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí budou hrát v bílých dresech, zatímco Litoměřicko přijelo ve žlutém.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Strnad, Jeníček, Langer, Souček, Vaňous (C), Nágl, Smejkal, Opina, Mareš
Náhradníci: Kukla, Chleboun, Habrman, Truhlář, Nikodem, Krátký, Jansa

FK Litoměřicko: Plachý – Grunert, Šimkovský (C), Hanuš, Trýzna, Šustr, Kolmistr, Surmaj, Šlehofer, Štancl, Dvořák
Náhradníci: Zdržálek, Václavek, Zbudil, Kalaš, Valenta, Batryn, Starczewski

Rozhodčí: Musil – Hurych, Starý.
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí je na tom ještě o něco hůře. Dokázalo totiž zvítězit až v posledním kole proti Zápám, kde urvaly bonusový bod za výhru po penaltách. Dosud dokázalo vstřelit jedinou branku.
FK Litoměřicko

Litoměřicko vybojovalo v úvodních třech duelech tři body a patří mu třináctá pozice. Litoměřicko totiž vyhrálo jediný duel. Ve druhém kole porazilo na domácí půdě 2:1 Králův Dvůr.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z ČFL. Společně se podíváme na duel mezi Ústím nad Orlicí a Litoměřickem. Výkop je stanoven na 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.