ČFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vyšehrad : Jirny - 30. srpna 2017   17:00

Vyšehrad
Vyšehrad
70' Čtvrtníček  • 80' Hendrych
2:1
(0:0)
Jirny
Jirny
73' Pokorný
Vyšehrad
Havránek – Egert, Hendrych (C), Drobílek, Matějka, Klesa (60. Kostorek), Madej, Hašek (74. Matysík), Máče (65.Smolák), Hradecký, Čtvrtníček (88. Macej)
Procházka – Kulhavý, Doležal, Macej, Smolák, Kostorek, Matysík
Makovička – Novotný, Tesař
Mikuláše z Husi / UMT
Jirny
Čáp – Parys (72. Svoboda), Hruška, Mareš, Melechovský (46.Pokorný), Klán (78. M. Stockner), Vondráček, Křeček, Kocourek (85. R.Stöckner), Čepelák, Kejha (C)
Kafka – Procházka, Pokorný, M. Stockner, R. Stöckner, Černý

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit u dalšího zápasu.
Utkání je u konce, Slavoj Vyšehrad dokázal díky brankám Josefa Čtvrtníčka a kapitána Michala Hendrycha zdolat Jirny 2:1. Střelce branky hostí byl Vladimír Pokorný.
90+3'
90+2'
Naprosto suverénní malou domů hlavou dal Hendrych a Vyšehrad může být zatím v klidu. Jirny ale vysunuly do útoku vše, co mají.
90+1'
Závěrečný tlak se zatím nekoná, Vyšehrad se drží zuby nehty na útočné polovině hřiště.
88'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Čtvrtníček, přichází Macej.
87'
Žlutou kartu dostává Drobílek (FK Slavoj Vyšehrad).
86'
Jirny otevírají hru a snaží se napadat podstatně výše, než tomu bylo doposud.
85'
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Kocourek, přichází R.Stöckner.
84'
Jirny se rychlou rozehrávkou volného kopu dostali na hranici vápna, centr byl ale zablokovaný na autové vhazování, Jirny zůstanou u míče.
83'
Volný kop hostí skončil v rukavicích brankáře Havránka.
82'
Další snažení domácích zastavil praporek sudího.
80'
Vyšehrad právě vstřelil branku!

MIROSLAV HENDRYCH si naběhl na krásně kopnutý roh a hlavou míč dokázal usměrnit do brány! Kapitán Slavoje tak otáčí výsledek na 2:1.
78'
Rohový kop budou zahrávat domácí.
78'
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Klán, přichází M. Stockner.
74'
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Hašek, přichází Matysík.
73'
Jednoduchá akce hostí, kdy se k centru ze strany dostal Kocourek, který milimetrově našel VLADIMÍRA POKORNÉHO, který srovnává skóre utkání!
72'
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Parys, přichází Procházka.
70'

JOSEF ČTVRTNÍČEK se pěkně uvolnil na kraji vápna a technickou ránu zamířil k pravé tyči brankáře Čápa! Tento gól by mohl trochu rozhýbat hru!
69'
Ofsajdové postavení Čtvrtníčka zastavilo akci domácích, na druhé straně to byl ihned Klán, který se nacházel v postavení mimo hru.
67'
Konečně trochu rozruchu, po pěkné akci na pravé straně přilétl do malého vápna skákavý míč, na který Čtvrtníček jen o kousíček nedosáhl.
65'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Máče, přichází Smolák.
63'
Hra je nadále velmi kostrbatá, plná nepřesností, že bychom se dočkaly branky, tomu nic nenasvědčuje.
60'
Klesa se hnal do protiútoku, bohužel ho zabrzdilo nejspíš zranění stehna, a musel být střídán. Na hřiště vyběhne Kostorek.
58'
Myšlenka Kejhy nebyla vůbec špatná, rychlá rozehrávka ale nakonec nevyšla a Vyšehrad má odkop od brány.
57'
Na polovině hřiště dokázali hosté vybojovat faul, mohou se tak posunout do vápna soupeře.
56'
Jirny odvrátily míč do vápna a mohou pokračovat ve svém útočení.
54'
Další osmělení ze strany hostí, ti do druhého poločasu vstoupili přece jen aktivněji.
53'
Po faulu zahrávaly Jirny volný kop, centrovaný míč dokázala obrana vyhlavičkovat, na odražené číhal Vondráček, z voleje ale přestřelil.
51'
Útočným faulem skončil útok hostů.
50'
Z toho nic nebylo a odpovědět mohou Jirny, to přes stranu Čepeláka.
49'
Vyšehrad má možnost zahrávat volný kop z poloviny hřiště. Vypadá to, že zkusí dlouhý nákop.
48'
Vyšehrad pokračuje ve vysokém napadání, tak jak jsme si zvykli v první polovině utkání.
46'
Jirny se ujímají zahájení druhého poločasu, zakládají tak první akci.
46'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Melechovský, přichází Pokorný.
46'
Zápas nám nenabízí příliš atraktivní podívanou, více ze hry má aktivnější Vyšehrad, ke vstřelení branky to ale nestačilo.
45+2'
45+2'
Vondráček upálil míč z vápna a osvobozuje tak hosty u konce poločasu.
45+1'
Ani po tomto centru jsme větší závar neviděli, domácí ale mohou pokračovat.
45'
Další faul, další volný kop pro domácí.
45'
Hašek vybojoval autové vhazování u vápna soupeře.
45'
Domácí ale okamžitě napadaly, celkově zvýšili svůj pressing, Jirny musely tahat za záchranou brzdu, je tu volný kop Vyšehradu.
44'
Pozdě byl v souboji Čtvrtníček, hosté mohou rozehrát postupný útok.
43'
Aktivní Vyšehrad teď obléhá pokutové území hostí. Centr Klesy zakončoval jeden z hráčů domácích téměř tváří v tvář Čápovi, ten však zavčas vyběhl a míč vyrazil.
41'
Drobílek překopl všechny hráče, míč letí do zámezí.
40'
Pěkný křižný míč vystihl Parys, následný souboj před vápnem již byl s faulem, možnost standardní situace domácích.
38'
Aktivní Klesa se snaží zásobovat hráče svými míči, stále ale chybí nějaká povedená finální přihrávka.
35'
Vyšehrad má přece jenom více ze hry, jsou rychlejší, o krok dříve u míče. To nám dokazuje i další faul hostů na polovině hřiště.
33'
Hendrych míč z vápna razantně odpálil. Ten se bude ale dlouho hledat.
32'
Pěknou narážečku Klána s Marešem vystihl Hendrych, ten byl faulovaný a hrát může domácí Slavoj.
30'
Další protiútok domácích po levé straně, Hašek je aktivní, míč předal Klesovi, ten ale nedokázal vymyslet finální přihrávku.
27'
Jirny zahrávaly rohový kop, který se jim nepovedl a do brejku pelášili hráči Vyšehradu, situaci zavčas uhasili hostující hráči.
26'
Krásný rychlá brejk po pravé straně jsme teď mohli sledovat na prosluněné umělé trávě, přihrávka do vápna na Klesu měla oči, chytrý záložník udělal kličku brankáři, kde na první pohled bylo vidět sražení brankářem Čápem, rozhodčí ale situaci jako penaltovou nevyhodnotil.
23'
Ani tady jsme neviděli to, na co čekáme – gól.
Rozhodčí přerušuje dnešní utkání a dává hráčům možnost se občerstvit.
22'
A domácím se svým aktivním pohybem povedlo vybojovat standardní situaci z velice dobrého prostoru, zhruba z dvaceti metrů.
21'
Ani z tohoto nedokázali hosté nic vytěžit, domácí Vyšehrad se může pokusit o postupný útok.
20'
První šanci Jirny nezvládli dotáhnout do zdárného zakončení, vybojovaly alespoň rohový kop.
19'
Složitou rozehrávku hostí napodobili i domácí hráči Slavoje.
17'
Lacině ztrácí Jirny míč, který si tvrdě vybojovaly. Domácí ale nejsou schopni potrestat zaváhání, centr z kopačky Haška letěl vysoko a daleko mimo hřiště.
15'
Vyšehrad se teď dostává k postupnému útoku, do kterého hráči zapojili nejednou i golmana Havránka.
12'
A ano, byli jsme svědky prvního závaru před bránou. Centr propadl až na posledního hráče ve světle modrém, hradbu těl propálit nedokázal, Jirny se následně dokázaly osvobodit dlouhým odkopem.
12'
Standardní situaci budou mít k dispozici i domácí. Rohový kop.
11'
Kocourek hledal centrem své spoluhráče, nenašel.
10'
Ostřejší faul si připsal Hradecký, ten zastavil na útočném výletu stopera hostů Hrušku.
10'
Hra je velmi kostrbatá, po deseti minutách můžeme říci, že je plná nepřesností.
8'
První rohový kop zápasu jen proletěl přes celé vápno, šance ohrozit branku je fuč.
7'
Vyšehrad se snažil vyjet ze zapeklité situace v rohu hřiště fotbalově, to se však nepovedlo a možnost rohu mají hosté.
5'
Haška hledal jeho spoluhráč pěknou ulicí, kolmou přihrávku zavčas vystihl Parys.
4'
Protiútok domácího Vyšehradu pokazil nepřesný centr do vápna, který proletěl až do zámezí.
4'
Křečel a Parys pracovali na útočné akci, ta selhala po nepřesné přihrávce.
3'
První ofsajdové postavení zápasu obstaraly Jirny.
2'
Chybná rozehrávka kapitána Hendrycha, lacinou ztrátu ale nedokázaly Jirny přetavit ve větší šanci, naopak se Vondráček dopustil útočného faulu.
1'
Utkání zahájili domácí ve světle modrém. První nákop směřoval na Haška, ten i přeš přesilu obránců dokázal udržet míč.
1'
-1'
Hráči se pomalu schází na hrací plochu.
-15'
Slavoj Vyšehrad očividně ctí pravidlo, že vítězná sestava se nemění, proto nastupuje stejná jedenáctka, který porazila Písek 2:0.
Naopak Jirny udělaly, i přes výhru s Brozany, dvě změny. Nováčky v sestavě jsou Křeček a Kocourek.

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Egert, Hendrych (C), Drobílek, Matějka, Klesa, Madej, Hašek, Máče, Hradecký, Čtvrtníček
Náhradníci: Procházka – Kulhavý, Doležal, Macej, Smolák, Kostorek, Matysík

SK Viktorie Jirny: Čáp – Parys, Hruška, Mareš, Melechovský, Klán, Vondráček, Křeček, Kocourek, Čepelák, Kejha (C)
Náhradníci: Kafka – Procházka, Pokorný, M. Stockner, R. Stöckner, Černý

Rozhodčí: Makovička – Novotný, Tesař.
Nechme se překvapit, který tým zvládne utkání lépe. Menším favoritem jsou hostující Jirny, na půdě Vyšehradu pro ně budou domácí jistě těžkým soupeřem.
SK Viktorie Jirny
Jirny jsou na tom po třech kolech o trošku lépe, nasbíraly 6 bodů. Vítěz posledních dvou ročníků ČFL taktéž nezačal nejlépe, s Dobrovicemi prohrál 1:0.
Naopak poslední dva zápasy zvládla Viktorie s přehledem.
V Ústí nad Orlicí dominoval jak útok, tak obrana. Zápas hosté zvládli bravurně a vyhráli 0:3. Další týden se Jirny utkaly s těžkým kalibrem – Brozany. Boj ale zvládly, připsaly si tři body za výhru 1:0.
FK Slavoj Vyšehrad
Pro Slavoj je zápas s Jirny zapeklitou záležitostí, z dosavadních devíti vzájemných setkání nedokázal hosty porazit.
Co se letošního ročníku týká, Vyšehrad je po třech duelech s 5 body na 10. pozici. Nezačali vůbec dobře, to když dostali 4 branky se Štěchovicemi, a ze zápasu před domácími fanoušky byl tedy výprask 4:0.
Další zápas zvládli o něco lépe, Čížovou porazili na penalty 0:1 (0:0).
Stoupající formu tým ukázal v posledním utkání, to porazil Písek s přehledem 2:0 a na domácí půdě si alespoň trochu obměkčil fanoušky po úvodním výprasku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.