Domácí nezvládli domácí duel s neoblíbeným Ústím a opět jej nedokázali obrat o body. Závěr utkání patřil ústeckým, ti dokázali během několika minut otočit utkání z 1:0 na 1:3 a stejným poměrem tak zvítězit. Věřím, že jste se bavili a u dalšího zápasu na shledanou!
90+1
Utkání se chýlí ke konci a zdá se, že oba celky už se těší do sprch.
90
Nastavuje se 1 minuta!
90
Z toho však nic nebylo.
90
Kapitán Dvořák si nyní skoro vstřelil vlastní gól! Je z toho roh pro domácí.
89
Domácí alespoň zkouší vykřesat naději, avšak hostující obrana funguje na jedničku.
88
Kouskovaná hra vyhovuje rozhodně hostujícímu celku.
88
Hosté naposledy střídají. Odchází Veverka, nahrazuje jej Čtvrtníček.
85
Hosté střídají. Odchází Peterka, nastupuje Hovorka.
84
Domácí naposledy střídají. Odchází Schut, nastupuje Kotlan.
82
Sám před brankářem Hanich. Domácí Pokorný však připraven!
80
Domácí střídají. Odchází Pilař, nastupuje Nobst.
80
ŽK vidí hostující Veverka.
79
Velká šance Ústí. Opět po levé straně utekl tentokrát Dragoun a jeho střela letěla těsně vedle levé tyče Pokorného!
78
Ústí právě vstřelilo branku!
A pro domácí to je ještě horší. Po levé straně se do pokutového území prodral PATRIK HROŠOVSKÝ a se štěstím procpal míč pod padajícím Pokorným!
76
Ani za nepříznivého stavu však domácí ULTRAS 1909 nepřestávají svůj tým podporovat!
75
Zajímavou střelu směrem k brance hostí vyslal Šraga. Chyběla však přesnost.
74
Ústí nyní lidově řečeno točí mostecké hráče.
72
Domácí střídají. Odchází Nguyen, nahrazuje jej Mujagič.
72
A hosté otáčí zápas! Na střelu zpoza pokutového území dokázal Pokorný ještě zareagovat, na dorážku RICHARDA VEVERKY byl však už krátký.
71
Ústí je jako vyměněné. Evidentně hostující celek vstřelená branka hodně pozvedla!
70
Mostečtí jsou ochromeni a na jejich kopačkách je notná dávka nepřesnosti.
69
A je vyrovnáno! Po nedohodě v pokutovém území se dokázal trefit ZDENĚK VOLEK!
68
Další ohromná šance hostů. Sám na Pokorného se řítil Peterka, Pokorný jej však opět skvěle vychytal!
66
Domácí nyní mají ze hry mnohem více než jeho soupeř.
65
Hosté střídají. Odchází Moulis, nahrazuje jej Hanich.
63
Zbytečnou ŽK za zdržování vidí domácí David Šraga.
61
V krátkém sledu opět Vodička u míče. Tentokrát sám na hranici pokutového území pálí, jeho technické střele však chybělo pár centimetrů!
61
Martin Vodička nyní potáhl míč a šikovnou přihrávkou vybídl ke skórování Štefka. ten však na míč nedosáhl.
59
Řada nepřesností na obou stranách nyní hraje do karet spíše mosteckému celku.
48
Baník bude zahrávat přímý kop z velmi zajímavé pozice.
46
Ústí se hned vrhlo do útoku, nic z toho však nebylo.
46
Vše je v pořádku, můžeme začít.
Začátek druhého poločasu se krapet zdrží. Probíhají úpravy na jedné z branek.
První poločas přinesl řadu zajímavých událostí. Vedení mosteckého celku, velký tlak ústeckých kteří se snažili srovnat a také řadu úžasných fotbalových momentů. Domácí brankář Pokorný hned třikrát vytáhl skvělý zákrok, jeho oponent zatím jen jednou, avšak oku velmi lahodící. Druhý poločas začne přibližně v 17 hodin a 30 minut.
45
Most odráží jakýkoliv pokus o útok.
44
Blíží se konec prvního poločasu a Ústí stupňuje svůj tlak.
43
Ohromná šance na srovnání! Tyč nastřelil hostující kapitán Dvořák!
42
V pokutové území se fauluje, Most je osvobozen.
41
Ústí nad Labem bude mít výhodu rohového kopu.
41
Hlavička Vodičky končí vysoko nad.
40
Do velké šance se tlačil Nguyen. Jeho pokus o přihrávku do lepší pozice zlikvidovala obrana hostí na roh.
37
Ústí začíná na domácí celek tlačit a určitě by rádo srovnalo krok ještě před poločasem.
34
Ten Pokorný boxuje do bezpečné vzdálenosti od své branky.
34
V krátkém sledu další roh pro Ústí.
33
Mostecká obrana odvrací snadno do bezpečí.
33
Rohový kop pro hostující celek.
31
Hosté z Ústí se snaží po inkasované brance vzchopit, avšak na jejich kopačkách je značná dávka nepřesnosti.
27
Z toho však nic nevzešlo.
27
Po závaru před hostující brankou mají domácí opět rohový kop.
26
Menší požár se již podařilo zlikvidovat a bez problémů se pokračuje dál.
25
A zdá se, že domácí ULTRAS nezvládají radost a v jejich sektoru začal hořet jeden z transparentů!
23
Most právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení! Výborný pas na nabíhajícího Štefka, který potáhl míč a všichni již čekali střelu. Štefko však našel lépe postaveného MARTINA VODIČKU, který s přehledem doklepl do prázdné branky.
22
Ústí se nyní zabydlelo na půlce Baníku.
21
Domácí obrana s problémy odvrací do autu.
21
I na druhé straně se bude zahrávat standartní situace ze zajímavé pozice.
20
V pokutovém území se během centru fauluje a z šance tak nic nebude.
20
Po faulu na Štefka budou domácí zahrávat přímý kop.
19
Hra se nyní trochu uklidnila.
15
Pokorný exceluje a to hned dvakrát. Střelu ze střední vzdálenosti s přehledem pokryl a následnou dorážku taktéž skvěle vyrazil! Bravo!
14
Ten se snesl na hlavy hostujících obránců. K jejich smůle jej však odvrátili přímo na kopačky domácího Šragy. Ten pálil z voleje a hostující brankář Novák musel vytáhnout skvělý zákrok, aby vytěsnil míč na roh.
13
Most bude zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
10
Ani z toho však nic není.
9
Také Ústí nad Labem získá výhodu rohového kopu.
7
Další ofsajd na straně hostí.
6
Ohromná šance Ústí nad Labem. Sám před brankářem se objevil Hrošovský. Jeho pokus však Pokorný dokázal skvělým zákrokem zlikvidovat!
5
I hosté se řítili náhle do šance. Dopadli však stejně jako Baník v 1. minutě - ofsajd.
4
Z toho však nic kloudného nevzešlo.
4
Domácí mají výhodu rohového kopu.
3
Domácí ULTRAS dávají svou přítomnost jasně najevo. Jejich "Baník do toho" se rozléhá po celém stadionu.
1
Baník se hned v první minutě řítil do šance. V té jim však zaťal tipec rozhodčí - ofsajd!
1
Ale ani hostující hrstka fanoušků nezůstává pozadu.
Domácí fanoušci se činí ještě před utkáním. Je jasné, že Baník dnes bude mít 100% podporu!

FK Baník Most: Pokorný – Pospíšil, Procházka, Běloušek, Šraga – Nguyen, Lácha, Schut, Pilař, Štefko – Vodička. Trenér: Zach.

FK Ústí nad Labem: Novák – Dvořák, Džuban, Valenta, Folwarczny – Volek, Dragoun, Hrošovský, Peterka – Veverka, Moulis. Trenér: Bičovský.

Rozhodčí: Drábek - Nádvorník, Pilný.
Pro domácí celek je Ústí nejneoblíbenějším soupeřem z neoblíbených. Od sestupu do druhé ligy v roce 2008 nedokázali baníkovci Armu ani jednou porazit. Ústí naopak zápasy s Mostem musí milovat, protože proti tomuto soupeři vždy dokázalo najet na vítěznou vlnu a stejně tomu tak bylo i před deseti dny, kdy se rivalové střetli v Poháru České pošty. Ústí doma zvítězilo a pár dní poté pak i poprvé vyhrálo v lize v Čáslavi.

Bude pokračovat mostecká fobie z Ústí, nebo už Baník dokáže rivala konečně udolat?

Zápas začíná v 16:30 a bude ho rozhodovat sudí Drahoslav Drábek.
V Ústí došlo hned zkraje sezony k změně trenéra, úspěšný Svatopluk Habanec po třetím kole odešel na štaci do prvoligového Slovácka a jeho místo zaujal Přemysl Bičovský. Ten je významně zapsán do historie právě v Baníku Most, se kterým v roce 2005 jako doposavad jediný kouč v historii postoupil do nejvyšší soutěže.
Naopak hosté, jenž v loňské sezoně jasně ovládli druhou ligu, ovšem kvůli zázemí nebyli do Gambrinus ligy vpuštěni, zahájili novou sezonu tragicky a čtyřikrát za sebou prohráli. Ústečtí zabrali až v minulém kole, když dokázali zvítězit na hřišti Čáslavi 2:1. V tabulce je tak Arma s třemi body na předposledním 15. místě.
Krajské derby pro tentokrát nemá žádného jasně daného favorita, a tak se dá očekávat vyrovnaná partie. Mostečtí nezahájili sezonu špatně, když v úvodních pěti kolech nasbírali šest bodů a patří jim 8. příčka. Naposledy mužstvo trenéra Zacha vybojovalo cenný bod za bezgólovou remízu na Žižkově.
Příjemnou neděli všem fanouškům fotbalu a především pak příznivcům druhé nejvyšší soutěže. Společně dnes budeme sledovat v podrobné reportáži severočeské derby v rámci 6. kola mezi domácím Baníkem Most a Ústím nad Labem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.