Druhý poločas přinesl hned čtyři góly, k radosti hostů z Karviné v poměru 3:1 v jejich prospěch. Táborsko v závěru zápasu hru hodně otevřelo, k vyrovnání to bohužel pro domácí nevedlo. Dnešní tip na přesný výsledek mi k smůle domácího týmu nevyšel. Táborsko se opět přiblížilo sestupovým vodám, od kterých ho chrání už jen dvoubodový náskok, přičemž předposlední Opava má odehráno o zápas méně. Naopak Karviná si může oddechnout. Příští zápas odehraje Táborsko za týden v Pardubicích a doma se představí 20. dubna v nesnadném duelu proti kvalitnímu Znojmu. Loučí se s vámi Josef Janda.
90
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
89
Ani Kotrbův centr nenašel ve vápně hlavu spoluhráče.
89
Domácí se snaží, jenže hosté pozorně brání, je rozhodnuto.
87
Hráči hostů drží míč poblíž autové čáry a šetří čas.
85
Mráz hledal centrem ve vápně Macha, Paleček byl ale rychlejší.
84
Na centr Strnad nedoskočil. Snahu mu nelze upřít, ale k ničemu to zatím nevede.
82
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Besta, přichází Fischer.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Kočí, přichází Jasanský.
82
82
Strnad poslal přihrávku do vápna hodně naslepo, protože tam vůbec nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
80
Ciferský odkopává do autu a odvrací tak další snažení hostů.
78
Domácí se ještě snaží, ale Kotrbův centr hosté odvrátili.
78
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Hoferica, přichází Sobala.
77
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Radoš, přichází Mach.
76
Karviná právě vstřelila branku!
Další díra v táborské obraně končí gólem. Z blízkosti se prosadil opět ALEŠ BESTA a zvyšuje na 3:1 pro Karvinou.
75
Mišinský našel po rychlém úniku hlavu Aleše Besty, ten poslal míč jen kousek nad branku. Tohle mohli zelení vyřešit lépe. Táborsko už hodně otevírá zadní vrátka!
73
MAS právě vstřelil branku!
Střídání domácím vyšlo! MILOSLAV STRNAD poslal po zemi nechytatelnou střelu, které předcházel velký závar před Palečkovou brankou. Táborsko – Karviná 1:2.
72
Hottek na poslední chvíli zachránil před Dolejšem a odkopl na roh.
70
Nádherný gól! Nacentrovaný míč ze standardní situace poslal krásnou hlavičkou do šibenice ALEŠ BESTA. Nechytatelné! Karviná vede už 2:0.
69
Mišinský pálil nebezpečně k tyči, k té měl ale naštěstí pro domácí Fryšták blízko, a tak míč vyrazil mimo nebezpečí.
67
Dolejš se chystal k centru z pravé strany do otevřené obrany hostů, Mikula ale skvěle jeho pokus zblokoval. Ve vápně bylo hodně volno!
67
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Sladký, přichází Strnad.
66
Centr na Dolejše zastavil Vaněk odhlavičkováním do autu. Ten se mohl řítit do nadějné pozice.
64
Domácí jsou gólem hodně zaskočeni, míč jim utíká od nohy a nejsou schopni si přihrát. Na Táborsko je teď smutný pohled. Hosté by jejich splínu mohli využít a vstřelit druhý gól, čímž by zřejmě definitivně rozhodli zápas ve svůj prospěch.
63
Střelec gólu Mišinský nezpracoval dobře vhozený aut, míč tak končí za brankou a rozehraje Fryšták.
61
Hosté s chutí dál útočí, Besta se dožadoval faulu, jenže u rozhodčího nepochodil.
60
První gól zápasu je tu. Po pravém křídle upaloval VLADIMÍR MIŠINSKÝ, který poslal přesně umístěnou střelu k tyči, Fryšták na míč nedosáhl a Karviná vede nad Táborskem 1:0.
58
Mráz nakopával míč kupředu skoro od vlastního vápna, jenže v útoku adresáta nenašel. Hra domácích je plná nepřesností, takhle se ke gólu nepropracují.
56
Dolejš vyslal opět špatnou přihrávku. Jeho nakopnutý míč na levé straně nikoho nenašel.
54
Presl se na hranici vápna hezky otočil s míčem, vypadalo to velice nadějně, ale nakonec míč do branky neposlal. Následný centr z levé strany končí sražený za bránou.
52
Ani Karvinští si ve finále nepřihrají přesně. Hodně vysoký centr z pravého křídla končí v oblacích za brankou.
50
Začátek druhého poločasu má opět rychlé tempo jako počátek první části hry, snad to fotbalistům za studeného počasí vydrží.
48
Táborsko se tlačí hodně dopředu, centr do vápna ale Paleček s jistotou lapil.
46
Hned v první minutě druhého poločasu se řítili domácí na branku, celou akci vyřešil střelou vedle branky Sladký.
46
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Limanovský, přichází Fiala.
46
V první půli diváci gól neviděli, nicméně zápas začal velice svižně a šance jsme viděli na obou stranách. V jeho druhé části přebrali iniciativu hosté, nicméně ani oni neskórovali. V půli tak hraje Táborsko s Karvinou 0:0. Druhý poločas začne v 16:06.
45
Domácí se v závěru poločasu prezentují hromadou nepřesných přihrávek, přestávka pro ně bude vysvobozením.
43
Domácí se snaží o přechod do útoku, jenže nepřesnými přihrávkami jejich snaha končí.
40
Modří se hnali do nadějného přečíslení, nepřesnou přihrávkou se o možnost připravili. Míč tak končí v autu ve prospěch Karviné.
39
Radoš na levé hranici vápna nepřešel přes Hofericu. Karviná tak zhatila domácím nadějnou pozici, do kterých se v posledních minutách Táborsko vůbec nemůže dostat.
38
Optickou převahu přebírají hosté, domácí obrana ale nemá problém.
36
Hráči hodně bojují o míč poblíž půlicí čáry a k slušnému zakončení se nemůže dostat ani jeden z týmů.
33
Dobalovu přihrávku zachytil Vaněk a řítil se na branku domácích, ti si museli pomoct faulem. Slušná standardka pro Karvinou. Hottek ji napálil po zemi do vápna, odkud se míč odrazil k autové čáře.
30
Centr na Kočího lapil Paleček do koše.
30
Táborsko si opět neví s rozehrávkou rady a nahrává si na vlastní polovině bez hlubší myšlenky.
28
Kočí nezachytil nadějnou přihrávku do volného prostoru, míč končí v autu.
27
Hottek poslal ze standardky míč do vápna, modří ale bez problémů odhlavičkovali mimo nebezpečí.
26
Krch s Mrázem si už vyměnili několik přihrávek a nemohou se odhodlat k rozehrávce kupředu.
23
Po souboji u autové čáry rozhodčí faul neodpískal a pořádně rozzlobil hráče i trenéry hostů. Nervy v důležitém utkání tak poprvé vytryskly naplno ven. Aut pro Táborsko.
20
Obrovský závar před brankou Karviné po rohu! Neprosadil se Presl, ani Sladký hlavičkou o zem nemířil přesně a ve finále neumístil míč do branky ani Ciferský. Velká příležitost Táborska zůstává nevyužita.
19
Dolejšův centr sražen na roh.
16
Presl srazil Hofericu. Následný centr do vápnu domácí odvrátili odkopem za půlku.
15
Nákop na Bestu vyřešil Krch s brankářem Fryštákem a hostujícího dotírajícího hráče k ničemu nepustili.
13
V posledních minutách domácí míče kupředu spíše nakopávají, hru po zemi už tolik nevyužívají.
12
Kočí centroval z levé strany, ale ve vápně nikdo nebyl.
11
Po odskoku míče se ve vápně Táborska ke střele dostal Limanovský. Jeho pokus ale nebyl důrazný a Fryšták ho lapil do rukou.
10
Presl hledal pasem na pravém křídle Dolejše, jenže myšlenka byla lepší než provedení, zelení tak odkopli do autu.
9
Po zmatku kolem rohového praporku mohou domácí nakonec rozehrát rohový kop.
8
Krch obral o míč Limanovského a založil další ofenzivní snažení modrých.
6
Další pěkná příležitost domácích. Z prostoru před vápnem pálil Sladký, karvinskou branku minul jen o kousek. Táborsko velice rychle přistupuje k hráčům Karviné, čímž se jim daří získávat na nich míč.
5
Hosté se nemohou do příležitostí propracovat, obrana Táborska je zatím bezchybná.
3
Utkání začalo hodně svižně, hra se přelévá ze strany na stranu.
1
Výkop patřil domácím a hned po prvním centru se k hlavičce dostal Presl. Mířil krásně pod břevno. Paleček vyrazil jeho pokus nad branku.
1
Hráči už nastupují na hřiště, Karviná v zelených dresech, Táborsko v modrých.

FC MAS Táborsko: Fryšták – Radoš, Krch, Kotrba, Kočí, Ciferský, Dolejš, Presl, Mráz, Sladký, Dobal.

MFK Karviná: Paleček – Hoffmann, Limanovský, Ciku, Vaněk, Hoferica, Besta, Hottek, Mišinský, Homola, Mikula.

Rozhodčí: Bílek – Kovařík, Pilný.
Letošní vzájemný zápas skončil v září na hřišti Karviné jejím vítězstvím 1:0. Oba týmy dělí od sestupové pozice jen dva, resp. tři body. Táborsko ztrácí v tabulce na Karvinou jeden bod, navíc hosté mají odehráno o utkání méně. Domácím tak povinnost velí zvítězit, nebude to ale snadné. V dnešním zápase můžeme očekávat opatrnou hru a vyrovnanou bitvu o každý metr na hřišti, každé zaváhání může mít tragické následky! Určitě to bude také souboj nervů a moc šancí zřejmě neuvidíme. Přesto věřím, že se gólů dočkáme a odhaduji remízu jedna ku jedné. Co myslíte? Uvidíme po zápase.
Dnešní soupeř Táborska, MFK Karviná, také představí nového trenéra. V prvním soutěžním zápase povede Karvinou Josef Mazura. Karvinští fotbalisté prožívají rovněž jarní mizérii. Tři zápasy, jeden gól a jeden bod, hrozivé skóre 1:7. Naposledy si přivezli z Vlašimi prohru 1:4.
Tým FC MAS Táborsko nedosáhl zatím v jarní části soutěže očekávaných výsledků. Vedení týmu se tak rozhodlo odvolat trenéra Zákostelského. Na jeho pozici nastoupil 2. dubna Roman Nádvorník. Nový kouč má dnes možnost dokázat, že jeho angažování byl krok správným směrem. Táborsko se pokusí přerušit nepovedenou jarní sérii čtyř utkání, ve kterých získalo jediný bod. Z posledního zápasu ve Zlíně si Táborští přivezli prohru 2:3.
Pěkné sobotní odpoledne ze soukenického fotbalového stadionu, kde sehrají utkání 22. kola Fotbalové národní ligy týmy FC MAS Táborsko a MFK Karviná.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.