Vlašim vyhrála v Ústí 1:0 a slaví tak velmi cenné tři body, které ji v podstatě zachránily ve FNL i pro příští ročník. Vlašim podala koncentrovaný výkon a po trefě obránce Petrů, tak bude odjíždět ze severu Čech v dobré náladě.

Ústí naopak podtrhlo svou herní i výsledkovou mizérii. Prohrálo popáté v řadě, Michal Valenta navíc dnes ještě neproměnil penaltu.
90
Vlašim ještě v samém závěru bude zahrávat rohový kop.
89
Vlašim brání těsné vedení a sází na brejky. Ústí se nemůže prosadit přes hostující neprodyšný obranný val.
87
Utkání v ústecké fotbalové aréně sleduje 641 diváků.
85
Centrovaný míč proletěl vlašimským vápnem, ze druhé vlny nabíhající Veverka na něj nedosáhl.
83
Posléze z hranice vápna vystřelil Jícha, ale velmi nepřesně.
81
Kocourek střílel nad bránu, po delší době se tak hosté z Vlašimi dostali do zakončení.
79
Zraněný Putz odstoupil ze hry, v závěru zápasu si zahraje Matějka.
78
Valenta (UNL) sejmul Putze a za své počínání nemohl čekat nic jiného, než žlutou kartu!
77
Neskutečné, co Ústí zase neproměnilo. Opravdu naprosto nevídané. Hanich z úhlu sám zakončoval na gólmana, posléze měl při dorážce Veverka úplně prázdnou bránu, přesto ji netrefil!
74
Hanich byl poprvé u míče, ale přihrával nepřesně.
72
Ústí podruhé střídá. Místo Folwarcznyho, bývalého hráče Viktorie Žižkov, si zahraje Hanich.
71
Dvořák (UNL) dostal žlutou kartu. Vlašim bude kopat standardku.
68
Moulis nyní minul ostrý centr Benčíka, Vlašim se musela bránit.
66
Nyní zahrozil Moulis po centru Benčíka, míč ale sebral do rukavic hostující gólman Toma.
65
Ústí se sice snaží a kombinuje s míčem na kopačkách, Vlašim ale už sází na obranu a brání hubený náskok.
62
Veverka (UNL) dostal žlutou kartu.
59
Změnu v sestavě provedla i Vlašim. Jandu nahradil Jeřábek.
59
Ústí posílilo útok. Moulis nahradil Volka.
56
K exekuci pokutového kopu se postavil domácí zadák Michal Valenta, ale svou šanci neproměnil! Valenta pálil po zemi k pravé tyči, kde přesně zasáhl gólman Toma.
55
Po ruce hostujícího záložníka Putze sudí Mikel nemilosrdně nařídil penaltu ve prospěch Ústí!
53
Hrošovský operoval ve vápně, míč nakonec skončil na rohu.
50
Brzký úvodní gól Vlašimi ze začátku druhého poločasu je hotová rána pro domácí. Ti se stále nemohou z inkasované branky vzpamatovat. Vlašim je aktivnější.
47
Vlašim právě vstřelila branku!
Hosté z Vlašimi se brzy po úvodním hvizdu sudího Mikela dostali do vedení. JIŘÍ PETRŮ si naskočil na přesný centr a poslal hlavou míč přesně k tyči.
46
Sudí nenastavil ani sekundu a ukončil první poločas. Prvních dvacet minut bylo velmi zajímavých, posléze tempo hry ale polevilo. Šance měly oba celky, gól jsme ale zatím neviděli.
44
Přestože sedíme na kryté tribuně, stejně na diváky prší. I to dokumentuje smutný stav místního stadionu.
42
Veverka potáhl míč po lajně a centroval, balon prodloužil hlavou Volek, ale velkou příležitost zmařilo šílené zakončení Hrošovského, které bylo přespříliš nedůrazné!
41
Menší závar před vlastní brankou domác ustáli a hned přešli do brejku.
39
Ústí sice opticky drží míč, ale v posledních minutách měla větší šance paradoxně Vlašim.
36
Vzápětí technickou střelou mířil těsně nad branku vlašimský Křeček.
35
Janda přiťukl ve vápně míč Wojnarovi, který pálil na gólmana. Vynikajícím zákrokem se zaskvěl ústecký gólman Zacharda!
33
Veverka se dopustil útočného faulu, míč pro Vlašim.
31
Valentovi míč utekl, ale na hranici vápna se jej zmocnil Hrošovský, který vyprášil Tomovi rukavice!
28
Nyní ale Jícha hlavičkoval a gólman Zacharda se štěstím vytáhl míč na rohový kop.
27
Zatímco úvod utkání byl hodně zajímavý, poslední minuty byly spíše uspávací.
24
Nyní domácí Martykán režírovalzajímavou akci, ale posléze Benčík nepřesně přihrál, takže se k míči dostali hosté z Vlašimi.
22
Volek (UNL) vyfasoval žlutou kartu poté, co nakopl míč při přerušené hře.
20
Severočeši sice drží míč, ale do větších šancí se v posledních minutách nedostávají.
17
Ústí pozvolna rozehrává útočnou akci ale zrovna příliš nespěchá. Hrstka fanoušků, která na zápas dorazila, píská.
15
Domácí měli v úvodu zápasu navrch, ale své šance nevyužili a nyní se čím dál častěji dostává ke slovu Vlašim.
13
Vlašim mohla skórovat, z hranice vápna napřáhl k technické ráně Putz a jen o centimetry minul tyč!
10
Hosté z Vlašimi poprvé zahrozili, Šus střílel z hranice vápna. Na zem musel ústecký gólman Zacharda.
7
Benčík zahrával trestný kop, na který si naběhl domácí kanonýr Veverka a svou hlavičkou málem překonal gólmana Vlašimi!
4
Ústí zůstává nadále aktivním týmem, Vlašim se k míči prakticky nedostává.
1
Domácí se hned v úvodu zápasu dostali do velké gólové šance. Hrošovský se zjevil sám před brankou a jen těsně minul levou šibenici.
1
V utkání 28. kola přivítají fotbalisté Ústí nad Labem na svém trávníku soupeře z Vlašimi.

Domácí Severočeši se nenacházejí zrovna v nejlepší formě. Po porážkách se Sokolovem, Karvinou, Zlínem a Bohemians 1905 nebodovali již čtyři zápasy v řadě a v tabulce klesli až na 10. místo.

Před týdnem ústecký celek prohrál na Bohemians 1905 po matném výkonu 0:3. Dnes se proto před domácími fanoušky bude chtít prezentovat v lepším světle.

Vlašim je na tom ale ještě hůře. Středočeši se pohybují v pásmu sestupu, byť na poslední příčky mají náskok. Vlašim se v současné době pohybuje na 13. místě se ziskem 27 bodů. Na patnáctou Čáslav má náskok šesti bodů, na poslední Opavu dokonce sedmi. Záchranu tak má ve svých rukách.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.