Předehrávka 9. kola Fotbalové národní ligy mezi Ústím nad Labem a Táborskem vítěze nepoznala. V prvním poločase měli herně navrch Severočeši, ve druhé půli si šance vytvořily oba celky. Oba brankáři za svá záda ale jediný míč nepustili, a tak se svěřenci Jiřího Skály i Petra Frňky musí smířit s bodem. V deváté minutě nastřelil břevno Pavel Moulis.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
Statistiky utkání:

Bez branek.
ŽK:
47. Výborný, 55. Zukič – 8. Ciku, 77. Hovorka, 86. A. Hanzlík.
90+1
Střídání Antonína Presla za Adnana Džafiče se neuskuteční, hlavní rozhodčí zápas ukončuje.
90+1
Táborsko drží míč na útočné části hřiště.
90
Nastavovat se bude jedna minuta.
89
Poslední střídání Jiřího Skály, který ze hry stahuje Pavla Moulise, šanci dává Františku Myslivečkovi.
88
Zukič čistým skluzem nedovolil pokračovat s balónem směrem k vlastní brance Ciferskému. Pokud by domácí levý stoper nezasáhl, Ciferský by šel téměř ze středové čáry zcela sám na Tvrdoně.
86
Žlutou kartu inkasoval Aleš Hanzlík (TAB).
86
Táborsko brání jako o život, k bráně neprošla ani dělovka Moulise.
83
Výborný posunul balón na Píchu, jehož ránu z úhlu si Toma pohlídal.
81
Druhá změna v sestavě hostů. Odchází Elvist Ciku, naopak přichází Jakub Fulnek.
80
Druhé střídání Army. Z hrací plochy odstupuje Jan Martykán, důvěru kouče Jiřího Skály dostal Jiří Miskovič.
První změna proběhla také v sestavě Táborska, utkání končí pro Tomáše Mrázka, místo kterého si zahraje Tomáš Froněk.
80
80
Pouček vystřelil z pravé strany mimo.
78
Kateřiňák ze standardní situace zamířil trestuhodně nad.
77
Marek Hovorka (TAB) ošklivě fauloval při pronikání obranou Jakuba Píchu, pravý obránce Táborska uviděl žlutou kartu.
77
Petr Javorek z dvaceti metrů jen těsně přestřelil.
75
Peter Mráz se zmohl pouze na daleký odkop.
74
První střídání Ústí nad Labem. Martina Jindráčka nahrazuje Jakub Pícha.
73
Naopak na opačné straně z pravé strany vybojoval rohový kop Adnan Džafič.
72
Jiří Kateřiňák nalezl na hranici malého vápna Martina Jindráčka, který nemířil mezi tři tyče.
Dnešní utkání sleduje 905 diváků.
71
Střelecká muška Nešického z dálky nebyla přesná.
70
Domácí mohli jít do přečíslení, Pavel Moulis ale akci po přihrávce Petra Výborného překombinoval.
68
Táborsko začíná více kousat! Marek Hovorka z pravé strany mířil pod břevno, gólman Ústí nad Labem vytáhl jeho střelu konečky prstů na roh.
67
Míč putoval od Jindráčka přes Kateřiňáka k Martykánovi, který zpoza velkého vápna trefil obranný val soupeře.
66
K odražené střele Aleše Hanzlíka se dostal Marek Hovorka, pokus druhého jmenovaného k pravé tyči vystihl Marián Tvrdoň.
64
Tomáš Mrázek zblízka minul.
63
Hra se uklidnila, opticky lepším celkem je nadále Ústí nad Labem. Táborsko hrozí z protiútoků.
61
Martin Jindráček bude ve hře pokračovat.
60
Střela Petra Výborného se od hájce hostující svatyně odrazila k Martinu Jindráčkovi, který nedokázal z velkého vápna zakončit podle svých představ a zůstává po střetu ležet. Domácí příznivci si žádali o penaltu.
59
Skákavou jedovku Džafiče si Tvrdoň pohlídal.
57
V pokutovém území před brankářem hostů zůstal ležet Peterka. Pravý stoper Ústí nad Labem se zvedá a bude pokračovat ve hře.
56
Pavel Moulis se zasloužil a sám bude kopat pátý roh domácích.
55
Adnan Zukič (UNL) vyfasoval o přerušené hře žlutou kartu, kterou rozhodčí Ondřej Pechanec odložil při signalizované výhodě. Levý stoper Army protihráče fauloval na středové čáře.
54
Táborsko kombinuje na vlastní polovině a vyčkává na vhodnou příležitost.
52
Aleš Hanzlík zahraje pátý rohový kop Táborska.
50
Opět Pavel Moulis se snažil nalézt v dobré pozici Jiřího Kateřiňáka, obrana Táborska posílá míč raději na rohový kop.
48
Adnan Džafič vybojoval jen roh.
47
Petr Výborný (UNL) vyfasoval za faul vzdálený patnáct metrů před velkým vápnem žlutou kartu.
47
Jindráčkovu hlavičku po centru Moulise si Toma pohlídal.
46
Krátce po zahájení druhé půle hosté faulují. Trestný kop zahraje Pavel Moulis.
46
V úvodní pětačtyřicetiminutovce branka nepadla, více ze hry ale měli domácí. V deváté minutě nastřelil břevno z přímého volného kopu Pavel Moulis, o šestnáct minut později opět stejný hráč přestřelil odkrytou bránu. V minutě třicáté sedmé se odmítl do listiny střelců zapsat Martin Jindráček, v poslední minutě řádné hrací doby prvního poločasu zaváhal se střelou Petr Výborný.

Fauly: 13:12.

Druhý poločas začne přibližně v 18:58 hod.
45
45
Jiří Kateřiňák servíroval gólovou přihrávku z pravé strany na střed Petru Výbornému, který z bezprostřední blízkosti se střelou zaváhal a nastřelil obránce soupeře.
44
Rána Jiřího Kateřiňáka k bráně Táborska nedošla.
43
Tomáše Mrázka nedovoleně zastavili domácí u postranní čáry.
42
Moulis se ze standardní situace od pravé postranní čáry zasloužil o rohový kop.
40
Hlavička Šnirce neprošla přes bránicí hráče Táborska.
39
Výborný zastaven za cenu faulu na obranné polovině.
37
Michal Zeman od pravého rohového praporku centroval ze hry na Martina Jindráčka, který odkrytou bránu hlavou netrefil.
37
Balón od Zukiče končí v zámezí, Pouček míč doběhnout nestihl.
35
Adnan Džafič pálil do Jana Martykána, z čehož vznikl rohový kop pro hosty.
34
Domácí se hrnuli do přečíslení, Kateřiňák však zpracoval míč od Moulise rukou. Standardní situace pro Táborsko.
33
Kateřiňák hledal Výborného, přihrávku prvně zmiňovaného překazil skluzem Mráz.
31
Peterka prošel přes tři hráče Táborska, obrana následně ústeckého pravého stopera ale o kulatý nesmysl obrala.
29
Moulis zahlédl v ofenzivě na hranici pokutového území Kateřiňáka, který nezpracoval přihrávku podle svých představ.
27
Hovorka z pravé strany velkého vápna volil v situaci dva na dva místo nahrávky střelu. Pravý obránce se chytá za hlavu.
25
Lukáš Pouček si ve velkém vápně vyměnil míč s Pavlem Moulisem, který zahodil tutovou šanci a zamířil nad.
25
Džafič z pravé strany prověřil pozornost Tvrdoně.
24
Propagační střela Zemana brankáře Táborska nevystrašila.
23
Ciku neustál souboj s Moulisem, počínání druhého jmenovaného posoudil hlavní arbitr jako nedovolený.
21
Hanzlíkovu ránu zblokoval Moulis na roh.
21
Po chybě Zemana se k míči dostal Ciku. Na přihrávku pravého ofenzivního záložníka naštěstí pro domácí nikdo z hráčů Táborska nedosáhl.
19
Pas Zemana na Moulise byl příliš dlouhý.
18
Peterka z dálky vystřelil vedle.
17
Tomáš Mrázek potrápil domácí obranu, než se dopustil prohřešku proti pravidlům. Po jeho nedovoleném zákroku nařízen trestný kop pro Ústí nad Labem.
16
Džafič z ostrého úhlu z pravé strany přestřelil.
15
Rohový kop v podání Pavla Moulise neslavil úspěch.
14
Ciku faulován v blízkosti středové čáry.
13
Pouček před vlastní střídačkou neprošel přes defenzivu soupeře.
12
Ciku z levé strany nemířil přesně.
11
Petr Výborný si počínal za hranicí pravidel na útočné polovině. Sudí Ondřej Pechanec přisoudil balón hostům.
10
Zukič si došel pro faul pět metrů za velkým vápnem.
9
Pavel Moulis orazítkoval ze standardní situace břevno!
8
Michal Zeman těsně před pokutovým územím na pravé straně. Žlutou kartou napomenut Elvist Ciku (TAB).
7
Peter Mráz z těžké pozice z velkého vápna hlavičkoval mimo.
6
Táborsko ze svého tlaku vytěžilo pouze roh.
5
Mráz odvrátil hlavičkou míč na rohový kop.
4
Moulis faulován vedle velkého vápna, standardní situace pro Armu.
3
Ani Zukič se neprezentoval nejideálnějším centrem, od své brány bude vykopávat Toma.
2
Útočný faul Táborska, přímý volný kop ve prospěch Ústí nad Labem.
1
Ciku se snažil centrovat z levé strany, Kateřiňák míč zblokoval.
1
Arma zahájila střetnutí rozehráním ze středového kruhu.
1
Zápas začne o dvě minuty dříve.
Arma nastupuje v bílé barvě dresů, Táborsko se představí v dresech červenočerných. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu modrou.
Celá jména sudích a delegátů:

Hlavní rozhodčí:
Ondřej Pechanec.
Asistenti: Tomáš Mokrusch, Zdeněk Arnošt.

Delegát svazu: Slavomír Kozel.
Technická delegátka: Radim Adamec.
Domácí volí rozestavení 4-2-3-1, hosté sází na rozestavení 4-3-2-1.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – M. Zeman, J. Peterka (C), Zukič, Šnirc – Martykán, Kateřiňák – Moulis, P. Výborný, Jindráček – Pouček. Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
Náhradníci: Zacharda – D. Procházka, Miskovič, Mysliveček, Seidl, Pícha.

FC MAS Táborsko: Toma – Hovorka, Mráz (C), Cíferský, A. Hanzlík – Kalvach, Nešický, Javorek – Ciku, Džafić – Mrázek. Trenéři: Petr Frňka, Radim Kokeš.
Náhradníci: Brych – Navrátil, Kočí, Presl, Froněk, Fulnek.

Rozhodčí: Pechanec – Mokrusch, Arnošt; delegáti: Kozel, Adamec.
Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí mírně favorizují mužstvo FK Ústí nad Labem.
Poslední vzájemné ligové utkání obou celků (30. kolo Fotbalové národní ligy; 28. 5. 2016):

FC MAS Táborsko – FK Ústí nad Labem

5:1 (3:1)
Branky: 37., 40., 58. a 70. Linhart, 20. Presl – 35. Zukič.
Rozhodčí: Královec – Mokrusch, Hrabovský.
ŽK: 33. Kučera, 66. Juroška – 20. L. Vaněk.
Diváci: 315.
Poslední ligová utkání obou celků (8. kolo Fotbalové národní ligy ČR):

FK Fotbal Třinec – FK Ústí nad Labem

0:2 (0:1)
Branky: 4. Pouček, 56. P. Výborný
Rozhodčí: Julínek – Kotalík, Vodrážka.
ŽK: 50. Dedič, 72. M. Čelůstka, 85. Motyčka, 90. Janoščín – 51. Kateřiňák, 76. Martykán.

FK Ústí nad Labem:

8 zápasů: 3 výhry, 1 remíza, 4 porážky; skóre 12:13, 10 bodů, 9. místo.

FC MAS Táborsko:
7 zápasů: 2 výhry, 3 remízy, 2 porážky; skóre 9:9, 9 bodů, 10. místo.
Příjemný páteční podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky předehrávky 9. kola Fotbalové národní ligy ČR. Hráči FK Ústí nad Labem hostí FC MAS Táborsko.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 30,13" s. š., 14° 0′ 58,47" v. d.;
kapacita: 4 000 diváků;
rozměry: 105 x 68 m.