Fotbalová národní liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Sokolov - 4. srpna 2017   18:00

Ústí
Ústí
10' P. Pilík  • 84' Jindráček
2:1
(1:0)
Sokolov
Sokolov
70' Havel
Ústí
Kotěra – M. Zeman, Pimpara, L. Vaněk, Leibl (76. Šnirc) – J. Peterka (C), Miskovič – P. Pilík, Jindráček, D. Procházka (87. Gilián) – Kacafírek (66. Matějka). Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
Tvrdoň – Martykán, Zoubek, Gilián, P. Výborný, Šnirc, Matějka.
Houdek – Melichar, Kožár; delegát: Helebrant; technický delegát: Ubias
Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov
1 212 diváků
Sokolov
Belaň – Mejdr, Mráz, O. Ševčík, Končal – Machek, Glaser (C) – Kosak (54. Hlavatý), Jakub Dvořák II. (69. Havel), Provod (80. Rychnovský) – A. Ševčík. Trenéři: Vítězslav Hejret, Pavel Horváth, David Vaněček.
Jakub Dvořák I. – Hlavatý, Havel, Rychnovský, Strada, Přeučil, Čihák.

Sokolovu se podařilo v sedmdesáté minutě vyrovnat, když zhruba po minutovém pobytu na hřišti srovnal stav na 1:1 střídající Bohumil Havel. Po čtrnácti minutách vrátil vedení domácím Martin Jindráček, skóre zůstal do závěrečného hvizdu již nezměněno. Na konci zápasu hráči neskrývali emoce, když v čase "C", to jest po skončení utkání, udělil hlavní rozhodčí tři žluté karty.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
Pozápasové statistiky:

Branky:
10. P. Pilík, 84. Jindráček – 70. Havel.
ŽK: 18. Kacafírek, 74. Miskovič, 78. Matějka, C. Martykán, C. J. Peterka – 38. Kosak, 42. Končal, 65. Glaser, C. Machek.
Střely na branku: 3:6 (1:3).
Střely mimo branku: 5:4 (2:2).
Rohové kopy: 6:9 (3:4).
Ofsajdy: 0:0.
Fauly: 20:17 (8:9).
V čase "C", to jest po skončení utkání rozdal rozhodčí ještě žluté karty, a to Janu Peterkovi a Janu Martykánovi (UNL) a Vojtěchu Machkovi (SOK).
Na hřišti se strhla menší potyčka.
90+3'
Konec zápasu po nastavení dvou minut a čtyř sekund.
90+2'
Na pomoc na útočnou polovinu přiběhl i Jaroslav Belaň.
90+2'
Hosté ale v rámci fair-play domácím z autu míč nevrátili, což vzbudilo velký pískot fanoušků.
90+2'
Z důvodu ležícího Adama Ševčíka zahodil Jakub Kotěra míč do autu.
90+1'
Ivan Šnirc odkopává míč směrem k divákům.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.
90'
Lukáši Vaňkovi se podařilo míč vykopnout pryč z velkého vápna
89'
Závar před domácí bránou, naštěstí pro Armu netrefil Petr Glaser míč z hranice velkého vápna podle svých představ.
87'
Poslední střídání také na straně Ústí nad Labem. Daniela Procházku nahradil Patrik Gilián.
84'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Po chybě hostující defenzivy se do černého trefil MARTIN JINDRÁČEK, který nalezl místo u pravé tyče.
82'
Michal Zeman zprava přestřelil.
80'
Realizační tým Sokolova připravil poslední střídání. Z trávníku odstupuje Lukáš Provod, jehož místo zaujme Martin Rychnovský.
78'
Lukáš Matějka (UNL) byl příliš důrazný v souboji s brankářem Baníku, a proto uviděl z rukou Jiřího Houdka žlutou kartu.
78'
Michal Zeman z pravé strany nevyzrál na gólmana hostů.
Dnešní utkání sleduje 1 212 diváků.
76'
Druhá změna v sestavě Ústí nad Labem. Michala Leibla střídá Ivan Šnirc.
74'
Jiří Miskovič (UNL) dostal za faul na obranné polovině žlutou kartu.
73'
Martin Jindráček centroval na hlavu Daniela Procházky, který akci ale nedokázal zakončit podle svých představ.
72'
Lukáš Provod zabránil míči dostat se k Danielu Procházkovi za cenu rohového kopu pro domácí.
70'
Sokolov právě vstřelil branku!
Adam Ševčík předal na pravé straně balón BOHUMILU HAVLOVI, který zhruba po minutě pobytu na hřišti dokázal nalézt recept na Jakuba Kotěru.
69'
Druhé střídání Sokolova. Jakuba Dvořáka II. nahradí Bohumil Havel.
68'
Jiří Miskovič podle názoru hostů zahrál rukou, fotbalisté Baníku se dožadovali penalty. Sokolov bude kopat pouze roh.
66'
První změna v sestavě Army. Jiří Skála stahuje ze hřiště Štěpána Kacafírka, příležitost dostane Lukáš Matějka.
65'
Petr Glaser (SOK) za ošklivý zákrok na Michala Leibla na útočné polovině obdržel žlutou kartu.
64'
Špatnou rozehrávku Sokolova zachytil Jan Peterka, který v přečíslení mírně zaváhal a celkem pozdě předal míč Štěpánu Kacafírkovi. Posledně zmiňovaný nechal pouze vyniknout hájce hostující svatyně, který přízemní střelu zlikvidoval.
63'
Jedovka Jakuba Dvořáka II. skončila na rohu.
61'
Provizorní střela Petra Glasera téměř z poloviny hřiště skončila mimo.
60'
Pokus Lukáše Provoda z ostrého úhlu skončil díky teči Michala Zemana v zámezí.
58'
Petr Glaser z přímého volného kopu vystřelil vedle.
58'
Michal Zeman podle arbitra Jiřího Houdka fauloval Adama Ševčíka deset metrů za hranicí velkého vápna, další šance pro hosty.
56'
Hra je nyní hodně kouskovaná, obětí nedovoleného zákroku se nyní stal Pavel Pilík.
54'
První střídání v týmu Sokolova. Jan Kosak přenechává místo na hrací ploše Michalu Hlavatému.
54'
Petr Glaser z přímého volného kopu dosáhl pouze rohu.
53'
Baník bude zahrávat standardní situaci z pravé strany.
51'
Daniel Procházka vybojoval rohový kop pro svůj tým.
48'
Jakub Dvořák II. z levé strany prověřil pozornost Jakuba Kotěry.
48'
Jan Peterka faulován na obranné polovině.
46'
Do kabin odcházejí šťastnější hráči domácích, kteří zásluhou Pavla Pilíka vedou nad Sokolovem 1:0. Sokolov se rovněž pokoušel dobýt tvrz Ústí nad Labem, avšak Jakub Kotěra nemusel dosud řešit žádnou složitější akci.
Statistiky prvního poločasu:

Branka:
10. P. Pilík.
ŽK: 18. Kacafírek – 38. Kosak, 42. Končal.
Střely na branku: 1:3.
Střely mimo branku: 2:2.
Rohové kopy: 3:4.
Fauly: 8:9.

Druhý poločas začne přibližně v 19:00 hod.
45+1'
První poločas skončil po nastavení čtyř sekund.
45+1'
Daniel Procházka nalezl Štěpána Kacafírka, který z bezprostřední blízkosti zadovkou vysněný cíl minul.
44'
Míč putoval po ose Jan Peterka, Martin Jindráček, Štěpán Kacafírek, přičemž posledně jmenovaný by zakončoval do odkryté brány, když by do finální přihrávky nevložil kopačku Peter Mráz, jenž změnil mírně směr balónu.
43'
Čtvrtý rohový kop ve prospěch Baníku.
42'
Matěj Končal (SOK) za své předchozí počínání i přes omluvu Janu Peterkovi vyfasoval od Jiřího Houdka žlutou kartu.
42'
Po ponechané výhodě zůstal na trávníku ležet Jan Peterka, Matěj Končal se ústeckému kapitánovi došel omluvit.
40'
Dlouhý pas na Pavla Pilíka neslavil úspěch, pozorný Peter Mráz případnému brejku domácích zabránil.
38'
Za útočný faul inkasoval žlutou kartu Jan Kosak (SOK).
37'
Petr Glaser z dálky nemířil přesně.
35'
Lukáš Provod si s míčem z levé strany seběhl až do velkého vápna, odkud se zasloužil o roh, který zahraje Petr Glaser.
31'
I přes napadání hostů Arma kombinuje na vlastní polovině a nikam se nežene.
29'
Martin Jindráček mohl společně se spoluhráči jít do přečíslení, skvělým obranným zákrokem se ale prezentoval Peter Mráz.
27'
Sudí Jiří Houdek odpískal faul hostů, avšak v době, kdy mohl směrem k bráně soupeře postupovat Daniel Procházka. To vzbudilo velké emoce u kapitána Jana Peterky i domácích příznivců.
23'
Po tlaku hostů odvrátil Lukáš Vaněk míč na roh.
22'
Jiří Pimpara nepropustil k vlastní bráně dělovku Lukáše Provoda z levé strany.
20'
Fotbalisté Sokolova se pokusili o založení ofenzivní akce na útočné polovině, defenziva domácích pozorná.
18'
Štěpán Kacafírek (UNL) obdržel od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
17'
Hlavička Jiřího Pimpary mířila nad bránu.
16'
Michal Zeman vybojoval třetí roh pro Ústí nad Labem.
14'
Martin Jindráček nestačil Petru Glaserovi, za středovou čárou ho proto zastavil nedovoleným způsobem. Jedná se o čtvrtý faul Army v dnešním utkání.
12'
Také druhou standardní situaci domácích od rohového praporku vezme na sebe Pavel Pilík.
10'
Krátce po zahrání rohového kopu domácích se míč dostal zpět k PAVLU PILÍKOVI, který střelou z levé strany k opačné tyči přeloboval Jaroslava Belaňa.
10'
První roh Ústí nad Labem zahraje Pavel Pilík.
9'
Kuriózní situace. Sokolovský obránce při odkopu míče z vlastní poloviny se trefil přímo do kýble s vodou u středové čáry, čímž si vysloužil i potlesk domácích fanoušků.
6'
Matěj Končal hledal v předbrankovém prostoru nepokrytého Lukáše Provoda, který měl balón na dlouhou nohu.
6'
Michal Leibl si počínal v souboji s Janem Mejdrem před vlastní střídačkou proti pravidlům, standardní situace ve prospěch Baníku.
4'
Kapitán Petr Glaser zahraje první rohový kop Sokolova.
3'
Po přihrávce Jana Mejdra se ke střele z pravé strany odhodlal Jan Kosak, Jakub Kotěra připraven.
2'
Daniel Procházka faulován před vlastní střídačkou, Arma bude zahrávat přímý volný kop z vlastní poloviny.
1'
Střelecký pokus Jakuba Dvořáka II. z pravé strany zblokoval Lukáš Vaněk.
1'
Úvodní výkop obstarali hosté.
1'
Před samotným začátkem střetnutí předají Jiří Dušek (1. místopředseda představenstva FK Ústí nad Labem) a Stanislav Pelc (sportovní ředitel FK Ústí nad Labem) dárkový koš a pamětní dres jako památku na působení na severu Čech Zdeňku Zachardovi, který se závěrem loňské sezóny ukončil aktivní hráčskou kariéru.
Arma nastupuje v bílomodré barvě dresů, Sokolov se představí v dresech žlutých. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu černou.
Poslední ligová utkání obou celků (1. kolo Fortuna národní ligy ČR):

MFK Vítkovice – FK Ústí nad Labem

0:0
Bez branek.
Rozhodčí:
Mrázek – Horák, Pochylý.
ŽK: 35. Matěj, 54. Prajza, 65. Mikula, 68. Honiš – 55. J. Peterka.
Diváci: 472.

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Baník Sokolov
2:1 (0:1)
Branky: 54. Fotr, 55. Wiesner – 30. A. Ševčík.
Rozhodčí: Pechanec – Poživil, Fišer.
ŽK: 61. Skopec, 85. Vodháněl, 87. Hadaščok – 84. Mejdr.

Technický delegát: Emil Ubias.
Domácí i hosté volí pro dnešní zápas rozestavení 4-2-3-1.

FK Ústí nad Labem: Kotěra – M. Zeman, Pimpara, L. Vaněk, Leibl – J. Peterka (C), Miskovič – P. Pilík, Jindráček, D. Procházka – Kacafírek. Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
Náhradníci: Tvrdoň – Martykán, Zoubek, Gilián, P. Výborný, Šnirc, Matějka.

FK Baník Sokolov: Belaň – Mejdr, Mráz, O. Ševčík, Končal – Machek, Glaser (C) – Kosak, Jakub Dvořák II., Provod – A. Ševčík. Trenéři: Vítězslav Hejret, Pavel Horváth, David Vaněček.
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Hlavatý, Havel, Rychnovský, Strada, Přeučil, Čihák.

Rozhodčí: Houdek – Melichar, Kožár; delegát: Helebrant; technický delegát: Ubias.
Předchozí vzájemné soutěžní střetnutí obou celků (16. kolo Fotbalové národní ligy ČR 2016/2017):

FK Baník Sokolov – FK Ústí nad Labem

0:2 (0:0)
Branky: 77. P. Výborný, 90. Šnirc.
Rozhodčí: Dubravský – Horák, Pochylý.
ŽK: 34. Provod, 44. Medvěděv, 90+1. Machek – 24. Kateřiňák, 32. Seidl, 75. J. Peterka.
ČK: 47. Provod, 60. Medvěděv (oba SOK; oba po 2. ŽK)
Diváci: 620.
Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí mírně favorizují mužstvo FK Ústí nad Labem.
Příjemné páteční odpoledne z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky utkání 2. kola Fortuna národní ligy ČR. Hráči FK Ústí nad Labem vyzvou FK Baník Sokolov.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 30,13" s. š., 14° 0′ 58,47" v. d.;
kapacita: 4 000 diváků;
rozměry: 105 x 68 m.