Fotbalová národní liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Varnsdorf - 20. srpna 2017   17:00

Vlašim
Vlašim
25' Vodháněl  • 34' Hadaščok  • 51' Vodháněl  • 86' Fotr
4:1
(2:1)
Varnsdorf
Varnsdorf
2' Fenin
Vlašim
Nguyen – Wiesner, J. Štochl, Mil. Kadlec, Janda – Cabadaj, Hašek, Vodháněl (70. Dudl), Hadaščok (63. Plachý) – Fotr, Tusjak (87. Túlio).
Beník – Mara, Dudl, Plachý, Skopec, Túlio, Penc.
Slabý – Kubec, Kožár
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Varnsdorf
Samoel – Chlumecký, Zieris, Zbrožek, Král (37. Šulc) – Bláha, D. Breda, Dordič (35. Beránek), Rudnytskyy – Fenin (61. Barac), Kocourek.
Porcal – Švantner, Barac, Šulc, Kozma, Bílek, Beránek.

Je tu konec dnešního utkání, které končí zaslouženým vítězstvím Vlašimi 4:1. Z mé strany je to vše. Přeji příjemný zbytek nedělního dne.
90+1'
90'
Zápas se nastavuje o jednu minutu.
87'
Domácí střídají: Luboše Tusjaka nahrazuje Marco Tulio.
86'
Vlašim právě vstřelila branku!
Tak to byla lahůdka! Ladislav Janda si vyměnil míč s Haškem a právě Janda se ocitl sám před brankou a zachoval se týmově, když předložil míč na OSKARA FOTRA, který střílí čtvrtou branku Vlašimi.
85'
Hosté rohový kop ubránili.
84'
Rohový kop pro domácí barvy.
82'
Nyní vidí domácí hráč žlutou kartu.
81'
Petr Plachý byl sám před brankářem, ale nepochopitelně napálil Samoela i přes velké množství prostoru!
78'
Na hřišti se stále na co koukat. Nyní poslal míč těsně nad branku Breda!
74'
Krásné střela z domácí dílny a ještě lepší zákrok Samoela, který míč konečky prstů vyrazil na rohový kop.
70'
Domácí střídají: Jana Vodháněla nahrazuje Václav Dudl.
69'
Vlašim mírně polevila a Rudnytskyy byl ve velké šanci, ale Nguyen drží akci Vlašimi nahoře!
68'
Bláha se snažil vytvořit si střeleckou pozici, ale obránci Vlašimi byli proti.
67'
David Breda se snažil zastavit unikajícího Kadlece, což se povedlo, ale jen za cenu faulu.
65'
Dnešní utkání sleduje 823 diváků.
63'
Domácí střídají: Vojtěcha Hadščoka nahrazuje Petr Plachý.
61'
Hosté střídají: Martina Fenina nahrazuje Jakub Barac.
59'
Vlašim v klidu kombinuje a kontroluje hru.
56'
Janda po svém úniku vybojoval rohový kop, ale nakonec jej domácí rozehrávat nebudou, protože domácí hráč se přiznal, že míč ještě tečoval.
55'
Tentokrát zakončil akci Kadlec, ale Samoel neměl výraznější potíže s tímto pokusem.
54'
Cabadaj nedosáhl díky zásahu stopera hostí na zadní tyči na hlavičku. Roh se bude opakovat.
53'
Filip Hašek napřáhl a jeho pumelenice pořádně protáhla Samoela. Roh pro domácí.
51'
Vlašim rozehrála parádní akci a JAN VODHÁNĚL dostal míč do levé strany vápna a křížná střela z jeho dílny zapadla do sítě.
50'
Po nepřesném rozehrání Wiesnera musí zasahovat Nguyen.
50'
Na polovině hřiště faulován Hadaščok a sudí Slabý důrazně domlouvá Chlumeckému.
47'
Janda se pokusil o průnik po pravé straně, ale míč mu následně při kličce obránci utekl. Vykopává tak Samoel.
46'
45+2'
45'
Hra pokračuje. Sudí nastavují dvě minuty.
44'
Menší technický problém zastavuje utkání. Na hrací ploše se spustilo zavlažování.
43'
Vlašim se snaží dohrát první poločas v klidu a drží míč.
42'
A mohlo být vyrovnáno. Rudnytskyy se objevil před brankou, ale ze dvou metrů poslal svůj pokus vysoko nad branku!
40'
Domácí jsou při chuti a Samoel musel vytáhnou skvělý zákrok proti zakončení Fotra!
37'
Hosté chystají další střídání: Jana Krále nahrazuje na hrací ploše Jan Šulc.
35'
Hosté střídají: Bojana Dordiče nahrazuje na Adam Beránek.
34'
Závar ve vápně končí přesným zakončením VOJTĚCHA HADAŠČOKA a domácí otáčejí vývoj utkání.
32'
Ošetřován je nyní Bojan Dordič.
30'
Fenin nachytán v ofsajdu.
29'
Vodháněl v další obrovské šanci! Domácí záložník mohl střílet, ale ještě udělal kličku obránci a následně chtěl míč tlačit k tyči, ale o malý kousek minul!
27'
Vodháněl nyní zkoušel oslovit Wiesnera, který naběhl za obranu, ale k míči měl daleko.
25'
Konečně přišel ten pravý centr. Janda z pravé strany poslal míč na zadní tyč, kde nabíhal JAN VODHÁNĚL, který hlavou vyrovnává skóre utkání.
23'
Na druhé straně zastavuje ofsajd i akci domácího výběru.
21'
Domácí nevyšel pokus o brejk a na druhou stranu se valili hosté. Ovšem ani severočeský celek nebyl úspěšný, když je máván ofsajd.
20'
Domácí se ubránili.
19'
Hosté vybojovali rohový kop.
16'
Vlašim je aktivnějším týmem, ale nyní nedal přesnou přihrávku Janda.
14'
Hašek vnikl do vápna a jeho střela byla zablokována ve vápně se o míč rval ještě Hadaščok a byl jasně faulován, ale sudí si zřejmě prohřešku hostujícího hráče nevšiml.
12'
Rohový kop pro domácí barvy....
11'
Hadaščok dostával míč od Jandy do vápna, ale bohužel se mu míč svezl na paty.
9'
Centr Tusjaka bere ze vzduchu Samoel.
7'
Další přímý kop hostí a další šance! Zieris se dostal k hlavičce a ale Nguyen byl připraven.
5'
Oskar Fotr se hnal do zakončení, ale bohužel jej zradilo zpracování míče.
3'
Domácí se ihned tlačí směrem dopředu, ale zatím bez efektu.
2'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Přímá střela na branku z kopaček MARTINA FENINA a je z toho nádherný gól!
1'
Hned v úvodu utkání domácí tým fauluje a je tu šance pro hosty, kteří budou rozehrávat přímý kop.
1'
Hráči pomalu nastupují na hrací plochu.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Wiesner, J. Štochl, Mil. Kadlec, Janda – Cabadaj, Hašek, Vodháněl, Hadaščok – Fotr, Tusjak.
Náhradníci: Beník – Mara, Dudl, Plachý, Skopec, Túlio, Penc.

FK Varnsdorf: Samoel – Chlumecký, Zieris, Zbrožek, Král – Bláha, D. Breda, Dordič, Rudnytskyy – Fenin, Kocourek.
Náhradníci: Porcal – Švantner, Barac, Šulc, Kozma, Bílek, Beránek..
Hned ve třech posledních vzájemných střetnutích těchto protivníků rozhodovala o vítězi jediná branka. Loni se dvakrát radovala Vlašim.
To Varnsdorfu vstup do nového ročníku vůbec nevyšel. Severočeši se krčí až na samém chvostu šestnáctičlenného startovního pole, když zatím brali jen jediný bod za remízu proti Žižkovu.
Domácí půjdou do utkání v roli papírových favoritů. Tým trenéra Petra Havlíčka figuroval po třech odehraných zápasech na pěkném pátém místě a po úspěšné loňské sezóně tak i letos dávají Středočeši tušit, že budou patřit v druhé nejvyšší soutěži k těm lepším týmům. Naposledy Vlašim zvítězila na hřišti exligové Příbrami, když o třech bodech rozhodl až v nastaveném čase útočník Hadaščok.
Příjemné nedělní odpoledne. Na závěr 4. kola Fortuna národní ligy se spolu utkají týmy Vlašimi a Varnsdorfu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.