Fotbalová národní liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Opava - 23. září 2023   16:30

Vlašim
Vlašim
69' Šubert
1:1
(0:1)
Opava
Opava
16' Blecha
Vlašim
Vágner – Lacík (75. Badu Dankwah), Heppner, Sanneh, Šubert, Breda (C), Šmiga (75. Biegon), Singhateh, Nogha, Labík, Kričfaluši.
Tichý – Musil, Toula, Kulhánek, Pernica.
Belak M.
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Opava
A. Richter – Kopečný, Janoščín (C), Helebrand, Hýbl – Blecha, Omale, Málek (88. Kadlec), Ondráček (77. Rataj), Rezek (59. Ščudla) – Vaněček (59. Velička).
Číž – Vincour, Marzuq.

Zápas mezi Vlašimí a Opavou nakonec končí oprávněnou remízou. Skóre otevřel v 16. minutě Blecha. V 69.minutě vyrovnal po centru Šubert. V 87.minutě mohl rozhodnout Velička, ale ve velké šanci selhal.
90+5'
90+5'
Vlašim se dokázala ubránit.
90+5'
Opava bude ještě těsně před koncem zápasu zahrávat rohový kop.
90+3'
Opava bude rozehrávat od své brány.
90+2'
Opava drží míč na polovině soupeře.
88'
Dlouhý nákop vlašimského obránce sbírá do rukavic Richter.
88'
Střídání v týmu SFC Opava:
ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Jan Kadlec.
87'
Rataj odcentroval z pravé strany na volného Veličku, ten však sám před brankářem bránu neohrozil.
86'
Žlutá karta pro tým SFC Opava (Solomon Omale).
85'
Badu Dankwah napřáhl z velké dálky, jeho střela končí v rukavicích Richtera.
84'
Šubert obdržel přihrávku na pravé křídlo, využil následně volného prostoru a navedl si míč až do vápna na levou nohu. Jeho střelu na zadní tyč chytil brankář Richter.
81'
Singhateh si našel centr z levé strany a nastavil hlavu, jeho pokus však končí vysoko nad bránou.
80'
Po nepovedeném centru z levé strany bude Vlašim rozehrávat od brány.
77'
ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Tomáš Rataj.
75'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Barnabáš Lacík, přichází Stephen Badu Dankwah,
ze hřiště odchází Daniel Šmiga, přichází Erik Biegon.
74'
Velký závar ve vápně domácích nakonec vyřešil odkopem Nogha.
71'
Do vápna Vlašimi přilétl nebezpečný centr, pozorný Vágner včas zakročil a dokázal ho vyboxovat do bezpečí.
69'
Vlašim právě vstřelila branku!
Z levé strany Vlašimi přiletěl do vápna Opavy polovysoký centr, na který naběhl MARTIN ŠUBERT a jemnou tečí dokázal překonat brankáře Richtera.
67'
Centr z levé strany Vlašimi odvrátila připravená obrana Opavy.
64'
Žlutá karta pro tým SFC Opava (Jaroslav Málek).
64'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Lukáš Musil). Musil do zápasu ještě nenaskočil.
62'
Kapitán Breda padá ve vápně, rozhodčí penaltu nepíská. Hráči Vlašimi se však rozčilují.
60'
Rychlý útok Vlašimi zastavil kapitán Janoščín.
59'
ze hřiště odchází David Vaněček, přichází Bohdan Velička,
ze hřiště odchází Jakub Rezek, přichází Adam Ščudla.
56'
Rezek běžel sám na bránu, ale zastavil ho hvizd rozhodčího. Opavský útočník se totiž v čase náběhu nacházel v ofsajdu.
54'
Vlašim bude zahrávat rohový kop, předtím však dojde k ošetření jednoho z domácích hráčů.
53'
Šmiga si navedl míč a z velké dálky napřáhl, jeho rána neohrozila bránu soupeře.
51'
Singhateh se snažil vyhodit míč na nabíhajícího Lacíka, ale jeho přihrávka byla nepřesná a příliš pomalá.
50'
Opava bude rozehrávat od vlastní brány.
48'
Vlašim bude kopat roh.
47'
Vlašim bude zahrávat standardní situaci z pravé strany.
46'
45+6'
45+5'
Tvrdou střelu z přímého volného kopu zlikvidoval povedeným zákrokem Matyáš Vágner.
45+4'
Opava bude zahrávat standardní situaci z dobrých 25 metrů.
45+4'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Raymond Roan Nogha, Albert Labík).

Žlutá karta pro tým SFC Opava (Jakub Rezek).
45+3'
Na hřišti je aktuálně velká strkanice, když obránce Vlašimi tvrdým zákrokem atakoval unikajícího hráče Opavy.
45+2'
Vlašim bude ještě těsně. před změnou stran zahrávat rohový kop.
45+2'
Žlutá karta pro tým SFC Opava (Matěj Helebrand).
45'
Obrovská šance Vlašimi! Po centru Lacíka z pravé strany zakončoval hlavou na zadní tyči Singhateh, jeho prudká hlavička mířila přímo na Richtera, který ji dokázal skvostným reflexem vyrazit na rohový kop.
43'
Závar ve vápně Vlašimi dokázal vyřešit výjezdem Singhateh.
42'
40'
Dalekonosná střela končí v rukavicích Richtera.
37'
Nebezpečný centr prolétl vápnem Vlašimi, následuje rozehrávka od brány.
36'
Domácí hráči reklamují hru rukou v pokutovém území Opavy, rozhodčí však penaltu nepíská.
35'
Kopečného centr z pravé strany odvrací hlavou Nogha.
34'
Po tvrdém zákroku na polovině hřiště bude rozehrávat Opava, konkrétně Omale.
31'
Málek se ve vápně Vlašimi dostal k zakončení, jeho slabou ránu však s přehledem lapil brankář Vágner.
30'
Jeden z hráčů Opavy si pomohl v souboji útočným faulem, rozhodčí Belak si toho samozřejmě všiml a odpískal faul.
27'
Lacík byl úplně sám na zadní tyči, když se k němu dostal míč. Pravý bek Vlašimi však branku vstřelit nedokázal, když protáhla nejlepší okamžik pro střelu a následně mu střelu zblokoval obětavým zákrokem obránce Opavy.
26'
Vlašim bude zahrávat rohový kop.
24'
Vlašim bude rozehrávat od brány.
20'
Labík se probíjel hostující obranou, ale nakonec ztroskotal na stoperské dvojici.
19'
Míč se odrazil na vápno k Rezkovi, ten se pokoušel o centr, ale přestřelil bránu Vlašimi.
18'
Opava bude kopat roh.
16'
Opava právě vstřelila branku!
Křídelní hráč hostujícího celku se krásně uvolnil u rohového praporku a na hranu vápna naservíroval přízemní přihrávku FILIPU BLECHOVI, ten si na střelu nádherně naběhl a z prvního dotyku překonal brankáře Vágnera na zadní tyč.
15'
Vlašim se dokázala pohledně vykombinovat z vlastního vápna.
12'
Centr z pravé strany prolétl vápnem Opavy.
11'
Z nacvičeného signálu vytěžila Opava pouze rohová kop.
10'
Hosté bude kopat zajímavou standardní situaci z pravé strany.
9'
Uvidíme rozehrávku od brány Vlašimi.
8'
Kapitán Breda si našel za vápnem odražený míč a vypálil, jeho střela byla zblokována.
7'
Singateh si věřil na souboj jeden na jednoho, ale neuspěl.
6'
U rohového praporku na polovině Opavy se jeden z domácích hráčů provinil útočným faulem.
4'
Opava bude rozehrávat faul z vlastní poloviny.
3'
Vlašim šla do rychlého brejku, centroval Šimla, jeho centr odvrátila připravená obrana hostí.
1'

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Lacík, Heppner, Sanneh, Šubert, Breda (C), Šmiga, Singhateh, Nogha, Labík, Kričfaluši.
Náhradníci: Tichý – Musil, Toula, Biegon, Kulhánek, Badu Dankwah, Pernica.
Trenér: Hyský M.

SFC Opava: A. Richter – Kopečný, Janoščín (C), Helebrand, Hýbl – Blecha, Omale, Málek, Ondráček, Rezek – Vaněček.
Náhradníci: Číž – Rataj, Vincour, Velička, Kadlec, Ščudla, Marzuq.
Trenér: Brožek M.

Rozhodčí: Belak M.
10. kolo FNL nabídne v sobotu od 16:30 zajímavý duel mezi Vlašimí a Opavou. Tento zápas odřídí zkušený rozhodčí Belak. Vlašim bude měla kratší dobu na regeneraci, když v týdnu prohrála v Mol Cupu na penalty s třetiligovým týmem z Velvar. Hosté z Opavy se nacházejí na 7. místě se ziskem 14 bodů. To domácí Vlašim se nachází na 4.místě se ziskem 17 bodů a to pouze o skóre za pražskou Duklou. Zápas začne v sobotu v 16:30, tak u toho buďte právě s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.