International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : Bayern - 25. července 2017   13:35

Chelsea
Chelsea
45+3' Alonso (Moses) • 85' Batshuayi (Morata)
2:3
(1:3)
Bayern
Bayern
6' Rafinha  (Ribéry) • 12' T. Müller  (Ribéry) • 26' T. Müller  (Tolisso)
Chelsea
Courtois (76. Eduardo) – Azpilicueta, Christensen (63. David Luiz), Cahill (C) – Moses, Kanté, Fàbregas (86. Pašalić), Alonso (76. Tomori) – Willian, Boga (63. Morata) – Batshuayi (86. L. Baker).
Aljaafari
National Stadium, Singapur
Bayern
Starke (46. Früchtl) – Rafinha (63. F. Götze), Hummels, Javi Martínez, Friedl – Sanches, Tolisso (63. Pantovič) – James Rodríguez, T. Müller (C) (80. Wintzheimer), Ribéry (80. Dorsch) – Lewandowski (46. Coman).

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Chelsea po špatném vstupu do utkání zápas velmi zdramatizovala a sahala po vyrovnání. Německý tým si ale nakonec vítězství vzít nenechal a může oslavit vítězství 3:2. Za Bayern se prosadili Rafinha a dvakrát Müller. Na straně Chelsea skórovali Alonso s Batshuayiem.
90+5'
90+4'
Bayern nepouští Chelsea před vlastní branku, tento duel pravděpodobně skončí vítězstvím německého celku.
90+3'
Hummels tvrdě dohrál Moratu a španělský útočník šel k zemi. Rozhodčí ale nechává hru pokračovat.
90+2'
Willian dokázal najít před vápnem Pašaliće, který se rozhodl vystřelit. Jeho pokus ale trefil pouze jednoho z bránicích hráčů.
90'
Nad rámec dnešního utkání budou nastaveny 4 minuty!
89'
Fotbalisté německého celku rozehráli volný kop nakrátko a o míč velmi rychle přišli. Podaří se Chelsea vyrovnat?
88'
Cahill opravdu nešetřil Götzeho a tvrdým skluzem ho poslal k zemi. Volný kop pro Bayern.
86'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Michy Batshuayi, přichází Lewis Baker.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Cesc Fàbregas, přichází Mario Pašalić.
85'
Chelsea právě vstřelila branku!
Kontaktní branka je na světě! Centr Fábregase od rohového praporku našel Moratu, který míč prodloužil na MICHYHO BATSHUAYIE, jenž míč doklepl do odkryté branky. Belgický útočník má v přípravě skvělou formu.
84'
Dobrý pas za obranu dostal Wintzheimer, který se natlačil až do zakončení. Eduardo si s tímto pokusem ale dokázal poradit.
83'
Chelsea se pokouší tento duel ještě zdramatizovat, německý klub si ale dvougólové vedení zkušeně hlídá.
81'
Tomori si z pravé strany seběhl do vápna a dostal se k hlavičce, kterou branku Bayernu neohrozil.
80'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Niklas Dorsch.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Manuel Wintzheimer.
79'
Morata se před pokutovým územím pokusil vybojovat míč, ale pomohl si faulem.
78'
Renato Sanches se prezentoval kvalitní střelou z dvaceti metrů, když jen těsně minul branku. Eduardo se musel hodně natahovat a ani tak by na míč nejspíše nedosáhl.
77'
Batshuayi se pokusil vystrašit Früchtla a vypálil z obrovské dálky. Míč skončil kousek od levé tyče.
76'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Marcos Alonso, přichází Fikayo Tomori.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Thibaut Courtois, přichází Eduardo.
74'
I ve druhém poločase nařizuje rozhodčí přestávku na občerstvení.
73'
Chelsea byla blízko kontaktní brance! David Luiz vystřelil zpoza vápna a trefil tyčku!
72'
Tentokrát Batshuayi odvedl ve vápně dobrou práci, když dokázal sklepnout míč na Williana. Tomu ale zakončení nevyšlo a branku přestřelil.
70'
Slibná akce Chelsea nakonec branku nepřinesla. Fábregas obloučkem za obranu našel Alonsa, který míč poslal z první na Batshuayie. Útočník londýnského klubu ale selhal a nedokázal poslat míč do branky. Mrzet ho to ale nemusí, následně byl odpískaný ofsajd a gól by stejně neplatil.
69'
Znovu James Rodríguez! Kolumbijský fotbalista vystřelil z hranice pokutového území a prověřil Courtoise v brance Chelsea. Belgický brankář si připsal velmi dobrý zákrok.
68'
Rodríguez hodně touží po gólu, ale zatím nemá potřebné štěstí. Po přihrávce Ribéryho střílel z levé strany těsně vedle vzdálenější tyče.
67'
David Luiz hledal dlouhým pasem dopředu Moratu, ten ale nevyhrál vzdušný souboj s Martínezem. Blues ale zůstávají u míče.
65'
Chelsea se usadila na útočné polovině a pokouší se najít recept na obranu soupeře. Bayern se ale úspěšně brání.
63'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Corentin Tolisso, přichází Miloš Pantovič.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Felix Götze.
63'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Álvaro Morata.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Andreas Christensen, přichází David Luiz.
63'
Dochází k mnoha střídáním.
63'
Coman uvolnil před vápnem Sanchese, jehož pohotová střela skončila nad břevnem.
61'
Bayern měl k dispozici rozehrávku rohového kopu, do zakončení se ale neměcký celek dostat nedokázal.
60'
Skvělý Ribéry vyslal do šance znovu Rodrígueze, který technickou střelou neuspěl. Tu mimo branku totiž srazil Cahill.
59'
Fábregas se pokoušel uvolnit rozběhnutého Alonsa, ale do přihrávky se na poslední chvíli vložil Martínez a míč zahrál do bezpečí.
57'
Velká šance Bayernu! Rodríguez si ve vápně našel cestu k centru z levé strany a zamířil těsně vedle pravé tyče.
56'
Ribéry obdržel míč před pokutové území, odkud vypálil z halfvoleje. Míč se zatočil vysoko nad branku a Courtois nemusel zasahovat.
54'
Alonso šel do riskantní kličky, která mu vyšla, ale do výhody se nedostal. Rafinha ho totiž podrazil a je odpískán faul.
53'
Chelsea se nedaří přejít s kombinací na útočnou polovinu. Bayern je v těchto chvílích znovu lepším týmem.
51'
Willian si hodil míč okolo Rodrígueze, který šel do skluzu a kromě míče trefil i brazilského fotbalistu. Ten zůstal chvíli ležet na trávníku.
50'
Chelsea nemá dobrý vstup ani do druhého poločasu, německý celek je aktivnější a pokouší se navýšit své vedení.
49'
Coman proletěl podél pravé lajny až k pokutovému území, odkud nepřesně odcentroval a ukončil celou akci Bayernu.
47'
Rafinha dlouhým pasem do vápna hledal rozběhnutého Müllera, ale před ním odkopl míč do bezpečí Christensen.
46'
Bayern se po rozehrávce pokusil zaskočit obranu Chelsea, Alonso si ale pomohl faulem a akci zastavil.
46'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Robert Lewandowski, přichází Kingsley Coman.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Tom Starke, přichází Christian Früchtl.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:38.
Bayernu se vydařil vstup do utkání, když se Rafinha trefil hned v šesté minutě. Do šestadvacáté minuty se dvakrát přesně trefil Müller a Bayern vedl 3:0. Londýnský celek se posléze začal probouzet a vzniklo z toho snížení, které přišlo z kopačky Alonsa v samém závěru prvního poločasu.
45+3'
45+3'
Londýnský klub čekal na první trefu v zápase až do poslední minuty prvního poločasu. Centr Mosese z pravé strany propadl ve vápně až na MARCOSE ALONSO, který se do míče opřel a dělovou ránou překonal Starkeho.
45+2'
Courtois si po rohovém kopu udělal před vlastní brankou pořádek a vyboxoval míč daleko od své branky.
45+2'
Rodríguez přihrávkou mezi obránci vyslal do vápna Rafinhu, před kterým ukopl míč do zámezí Cahill. Rohový kop.
45+1'
V prvním poločase budou nastaveny tři minuty!
45'
Renato Sanches byl hodně sobecký a pokusil se dostat do zakončení individuální akcí. Alonso ho ale o míč připravil.
44'
Londýnský klub nakonec zahrával tři rohové kopy v řadě a zejména ten poslední přinesl slibnou šanci. Cahill hlavičkou zamířil těsně vedle.
43'
Pravděpodobně největší šance Chelsea v prvním poločase. Batshuayi se dostal ke střele přes obránce a Starke musel zasahovat. Míč konečky prstů vytáhl na rohový kop.
42'
Willian si z pravého křídla hodil míč do středu a našel ve vápně Alonsa. Ten si udělal prostor pro střelu a poslal míč vysoko nad branku.
41'
Willian vytvořil tlak na Friedla, který byl nucen odkopnout míč do autu. Londýnský celek se pomalu dostává do tempa.
40'
V posledních minutách se hraje převážně na středu hřiště, kde se oba celky střídají v držení míče.
37'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Willian, jeho tvrdá rána ale skončila v připravené zdi.
37'
Krásná individuální akce Bogy skončila před pokutovým územím Bayernu, kde byl faulován Sanchesem. Chelsea bude kopat přímý kop.
36'
Müller se mohl pokusit o vstřelení třetího gólu, Christensen ho ale vytlačil do nevýhodné pozice a posléze sám německý fotbalista míč dostal do zámezí.
35'
Chelsea hru mírně přitvrdila a po tvrdém zákroku Cahilla skončil na zemi Tolisso. Hlavní rozhodčí anglického obránce slovně napomíná.
33'
Boga si výborně naběhl pas Fábregase a dostal se až ke střele. Starke ale dobře vyběhl a mladík v základní sestavě Chelsea ho trefil.
32'
Po krátkém přerušení se pokračuje. U míče je Bayern.
30'
Rozhodčí přerušil hru, aby se mohli fotbalisté občerstvit. Antonio Conte důrazně domlouvá svým svěřencům.
29'
Moses naprosto zbytečně dohrál Friedla a obdržel žlutou kartu.
28'
Hraje se nadále na útočné polovině Bayernu, který se pokouší přidat čtvrtý gól.
26'
Bayern právě vstřelil branku!
Další míč v síti Courtoise! THOMAS MÜLLER se uvedl v báječném světle, když vystřelil z obrovské vzdálenosti a nasměroval míč přesně k tyčce. Tady byl belgický brankář téměř bez šance.
26'
Šance na druhé straně! Ribéry se z levé strany dostal až do vápna, přihrávka na Lewandowskiho ale byla zablokována.
25'
Willian si na útočné polovině narazil míč s Batshuayiem a pokusil se o zakončení. Přízemní střela ale nebyla přesná a Starke ani nemusel zasahovat.
24'
Chelsea se pokouší uklidnit hru a kombinuje na středu hřiště.
23'
Jednoznačně nejaktivnějším hráčem v zápase je Ribéry, který je téměř u všeho.
21'
Chelsea se na útočné polovině stále nedaří. Obrana Bayernu působí velmi jistým dojmem.
19'
Ribéry dalším skvostným centrem do vápna tentokrát oslovil Rodrígueze, který si navedl míč na levou nohu a technickou střelou přestřelil branku.
18'
Tolisso výborně přehodil hru z pravé strany na Friedla, ten ale selhal při zpracování a míč mu utekl do zámezí.
17'
U míče jsou nadále fotbalisté Bayernu, kteří se v tuto chvíli pokouší dostat do pokutového území Blues.
16'
Rodríguez z pravé strany poslal do vápna přízemní centr, Cahill ale dokázal tento pas zneškodnit a odkopl míč do bezpečí.
15'
Ribéry se znovu pokoušel o individuální akci, Fábregas ho ale zastavil.
14'
Londýnská Chelsea zatím nehraje vůbec dobře, směrem dopředu je zcela nulová a ani v obraně to není žádná sláva. Bayern je lepší ve všech směrech.
12'
Německý celek přidává druhou branku! Ribéry z levé strany nacentroval míč přes Courtoise na neobsazeného THOMASE MÜLLERA, který z malého vápna dokázal trefit odkrytou branku.
11'
Znovu Lewandowski. Útočník Bayernu se hnal do vápna, kde se ale dobře vrátil Alonso a míč odkopl do bezpečí.
9'
Po rychlém protiútoku se do zakončení pomalu dostával Lewandowski, nakonec mu ale byl míč odebrán.
8'
Anglický mistr se okamžitě pokouší na inkasovanou branku reagovat a kombinuje na útočné polovině.
6'
Německý celek se dostává do vedení. RAFINHA dostal míč na své kopačky kousek od půlící čáry, udělal pár kroků dopředu a vystřelil. Dalekonosná střela o tyčku zapadla za Courtoise, jenž s podobnou situací rozhodně nepočítal.
5'
Azpilicueta tvrdě dohrál rychlonohého Ribéryho, Bayern bude mít k dispozici volný kop.
4'
Bayern se usadil na útočné polovině a kombinační hrou se pokouší dostat do šance.
2'
Ani z prvního útoku Chelsea nezapršelo. Kanté vyslal do vápna Mosese, který byl ale velmi dobře hlídán a nedokázal se prosadit.
2'
Po špatné rozehrávce zálohy anglického celku se k míči dostal Ribéry, po levém křídle se ale výrazněji neprosadil.
1'
Chelsea se ujala úvodního výkopu a zahájila dnešní duel.
1'
Fotbalisté jsou již na trávníku. Utkání za malou chvíli začne.

Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta, Christensen, Cahill (C) – Moses, Kanté, Fàbregas, Alonso – Willian, Boga – Batshuayi.
Náhradníci: Caballero, Eduardo, Bulka – Morata, Rémy, David Luiz, L. Baker, Pašalić, Tomori, Kalas, Clarke-Salter, Scott.

Bayern Mnichov: Starke – Rafinha, Hummels, Javi Martínez, Friedl – Sanches, Tolisso – James Rodríguez, T. Müller (C), Ribéry – Lewandowski.
Náhradníci: Hofmann, Ulreich, Früchtl – Pantovič, Wintzheimer, F. Götze, Alaba, Coman, Dorsch..
Německý gigant odehrál v rámci International již dva duely, pokaždé ale odcházel s nepořízenou. V úvodním klání remizoval s Arsenal 1:1 a následně prohrál po pokutových kopech. Ve druhém duelu prohrál Bayern vysoko s AC Milán, od kterého schytal debakl v poměru 0:4. Německý mistr by se rád dostal na vítěznou vlnu a dneska k tomu má příležitost.
Chelsea v letošní přípravě stihla odehrát dvě utkání. To první se odehrálo za zavřenými dveřmi, kde londýnský klub zničil Fulham vítězstvím 8:2. V Pekingu si poté svěřenci Antonia Conteho poradili s Arsenalem, který porazili po kvalitním výkonu 3:0. Vyhraje Chelsea i v dalším zápase?
Přeji krásné odpoledne a vítám Vás u sledování utkání International Cupu, kde se v Singapuru proti sobě postaví londýnská Chelsea a Bayern Mnichov.

Úvodní výkop je naplánován na 13:35.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:35.