Beriša – Tolói, Palomino, Masiello – Hateboer, de Roon, Freuler, Castagne – Cristante (76. Barrow) – Cornelius (46. Iličič), Gómez (C) (82. Petagna)
Valeri – Dobosz, Perreti
Stadio Atleti Azzurri d'Italia (Bergamo)
Juventus
Buffon (C) – De Sciglio, Benatia (82. Barzagli), Chiellini, Sandro – Khedira, Pjanič (89. Bentancur), Matuidi – Douglas Costa (63. Bernardeschi), Higuaín, Mandžukič

Juventus vydřel výhru 1:0 v prvním duelu semifinále Coppa Italia proti Bergamu. Stačila mu k tomu trefa Higuaína do pravého dolního rohu branky ze třetí minuty. Zejména druhý poločas byl hodně nudný.

Domácí celek prakticky jen držel míče, ale vůbec nezakončoval proti Buffonovi. Nakonec outsidera duelu může hodně mrzet v kontextu celého dvojzápasu neproměněná penalta Gómeze z prvního dějství, kterou domácí kapitán zahodil k pravé tyči.

Tak či onak – pro Bergamo bude cesta do finále Coppa Italia hodně složitá, protože na Juventusu bude muset na konci února vyhrát.
90+6'
90+5'
Ale hosté všechno zablokovali.
90+5'
Iličič centroval nepřesně levačkou na zadní tyč. Následně ještě pokračoval tlak hostů okolo domácího vápna.
90+4'
Bentancur je potrestaný žlutou kartou v době, kdy chtěl srovnat zleva Castagne. Navíc se bude kopat standardní situace dvacet metrů od hostující branky.
90+4'
De Sciglio zapsal taktický faul po ztrátě míče a mohl klidně za přestupek na hranici domácího vápna vyfasovat kartu.
90+4'
De Sciglio vhazoval zprava z poloviny soupeře a posléze nikam nespěchal, nicméně odcentrovat mu obrana nedovolila.
90+3'
Higuaín přidal na důrazu na hranici vápna a poté na levé straně domácí poloviny absolvoval souboj s Iličičem, při kterém podržel čas.
90+2'
Sandro fauloval na vlastní polovině a při standardce zprava vsadil domácí celek chybně na rozehrávku nakrátko.
90+2'
Juventus se bude bránit poté, co rozehrával domácí akci Beriša svýma nohama.
90+1'
Iličič obešel Bernardeschiho na levé straně a narazil si míč na hranici vápna se spoluhráčem, což dokázala přečíst hostující obrana.
90+1'
Castagne získal otřením míče zleva o bránícího De Sciglia roh, rozehraje jej Iličič levou nohou.
90+1'
Pět minut má domácí celek na srovnání.
90'
Higuaín zblízka přihlížel tomu, jak je na levé straně domácí poloviny faulovaný Bentancur. Hosté rozehráli nakrátko.
89'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Pjanič, přichází Bentancur.
88'
Míč se šťastně odrazil na pravou stranu vápna. Petagna měl na noze srovnání, ale Buffon proti němu vyběhl a zlikvidoval asi největší šanci domácích v kontextu celého zápasu.
88'
Iličič, Freuler a Castagne udělali hostům pořádný nepořádek před vápnem, ale všechny pokusy byly zablokované.
87'
Ten vzal levačkou Iličič, ale nikdo z domácích hráčů nezakončil na Buffona. Což platí i v době, kdy se hraje ještě stále na hostující polovině.
87'
Castagne centroval zleva a De Sciglio poslal míč na roh.
86'
Higuaín na domácí polovině zpracoval míč, ale posléze jej dokázal ztratit. Takže na programu dne je útok po levé straně s Castagnem.
86'
Masiello centroval zleva levačkou na zadní tyč, kde byla připravena náruč Buffona.
86'
Freuler pokračoval v domácím tlaku na hostující polovině, ale zkrátka tomu chybí střely na Buffona.
85'
Masiello napálil míč při rozehrávce zleva z vlastní poloviny do protihráče, ale domácí celek neztratil balon.
85'
Higuaín na pravé straně vypálil po zemi pravačkou vedle zadní tyče, ale svým přízemním pokusem nerozhodl tento zápas. Míč šel totiž mimo branku.
84'
Madžukič si myslel, že je na levé straně na domácí polovině faulovaný. Rozhodčí měl opačný názor. Ale Juventus tento fakt mrzet nemusel.
83'
Sandro vhodil míč zleva z vlastní poloviny do hry. Na hrací ploše probíhala hostující kombinace za pískotu domácích fanoušků.
83'
Tohle už byl trošku zákrok z frustrace, domácím pochopitelně čas ubíhá velice rychle.
82'
Domácí mají více faulů dnes, což potvrdil zákrokem při útoku hostů po levé straně de Roon.
82'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Gómez, přichází Petagna.
81'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Benatia, přichází Barzagli.
81'
Masiello to přehnal v souboji s Bernardeschim na hostující polovině, kdy šel do souboje nohou napřed a vidí tak žlutou kartu.
80'
Freuler kooperoval s Castagnem a Gómezem na levé straně, ale nikterak zásadně nerozšířil historii tohoto zápasu.
80'
Higuaín šel na pravé straně do dvou hráčů, konkrétně do Palomina a Masiella a míč ztratil, ačkoliv byl důrazný.
79'
Po aktivitě Gómeze na levé straně byla levačka Iliiče sražena z hranice vápna doprostřed šestnáctky, kde Buffon chytil míč do koše.
79'
Ačkoliv domácí celek má převahu ve druhém poločase na držení míče, tak směrem dopředu není vůbec nebezpečný.
78'
Před Barrowem zasáhl zleva na vlastní polovině nohou Benatia a domácí celek posléze natáhl svojí kombinaci a převahu držení míče Masiellem.
77'
Hostující celek útočil po levé straně a po zablokované střele Pjaniče má výhodu autu pro Sandra.
76'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Cristante, přichází Barrow.
76'
A posléze zastavil Tolói na ose hřiště Higuaína faulem a dostal kartu.
76'
Cristantemu sebral míč na pravé straně protihráč...
75'
Otázkou zůstává, kdy pochopí domácí celek, že je potřeba také vystřelit na Buffona. Protože zatím sází na velký počet krátkých nahrávek.
74'
Po souboji Gómeze a De Sciglia na polovině hostů vhazoval zleva pod sebe Castagne, což se nelíbilo vůbec zmiňovanému obránci Juventusu.
74'
Času už nemají domácí hráči až tolik na srovnání a nemohou slavnějšího soupeře dostat pod větší tlak.
73'
Bernardeschi přihrával křížem na pravou stranu. Následoval centr na zadní tyč, kde zakončoval hlavou nepřesně Mandžukič, když ještě netrefil míč čistě.
72'
Hostující hráč se snažil napadat Berišu. Následně kombinoval domácí celek na vlastní polovině s Gómezem a Castagnem.
72'
Pjaničův centr pravačkou na přední tyč neměl vůbec nic, ani délku a ani přesnost, takže bránící hráč odkopl míč z jedničky nohou mimo vlastní šestnáctku.
71'
Tvrdý zákrok zleva v podání Castagneho na De Scigliu na vlastní polovině. Tady se rozhodně karta udělit dala, ale nestalo se.
70'
Cristante udělal faul na polovině hřiště v souboji s Benatiou a útok hostů tak bude mít další návaznost.
70'
Freuler kombinoval se spoluhráči na polovině hřiště a domácí tak potvrzovali svojí převahu na držení balonu v posledních minutách.
69'
Po faulu na Pjaniče se mohl hostující celek uklidnit rozehrávkou na levou stranu na Mandžukiče z vlastní poloviny.
68'
Gómez útočil po levé straně s Castagnem a málem se ukličkoval před Berardeschim. Nicméně ani tak neodcentroval do vápna.
68'
Ve druhém poločase čekáme na větší šanci. I tak se jedná stále o vyrovnaný duel.
67'
Po křižné nahrávce spoluhráče byl Masiello s míčem na levé straně hostující poloviny již v zámezí, a tak reaguje vhazováním De Sciglio.
66'
Palomino nahrával na polovině hřiště křížem na levou stranu na Masiella, ale jinak vyjma držení míče domácími fotbalisty na hostujícím území se nic zásadního nedělo.
66'
Beriša byl pod tlakem dvou presujících fotbalistů, ale vše zvládl. Následně tak hráli po levé straně Freuler a Cristante.
65'
Míč byl na přední tyči odvrácen hlavou. Následoval centr Sandra z levé části vápna taktéž na bližší brankovou konstrukci, kde zasáhl do koše Beriša.
65'
Hosté budou mít k dispozici roh zprava.
64'
Ten vzal De Sciglio a po krátké odmlce a zákroku Castagneho si jej zopakuje.
64'
Higuaín odcentroval zprava do ohně, kde ovšem měly navrch modročerné dresy a hosté z toho vytěžili pouze aut blízko domácího vápna.
63'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Douglas Costa, přichází Bernardeschi.
63'
Pjanič mířil vedle zadní tyče, což kontroval v poklidu Beriša.
62'
Sandro svedl na levé straně domácí poloviny souboj s de Roonem a následně vybojoval faul na vlastní osobu po přestupku zezadu. Takže standardka proti domácím. Ačkoliv se de Roonovi výrok rozhodčího nelíbí.
61'
Masiello měl míč na své noze na levé straně, stejně také následně Cristante a další domácí hráči na hostující polovině. Zatím ovšem může být Buffon v klidu.
60'
De Sciglio si na pravé straně narazil míč se spoluhráčem na vlastní polovině, ale ihned poté skončila hostující akce.
59'
Masiello rozehrával se spoluhráčem. Domácí celek byl posléze trpělivý na polovině hřiště až se k míči na levém křídle dostal Castagne proti De Scigliovi.
59'
Další faul. A zase jeho obětí na domácí polovině Higuaín, takže hosté mají míč na vlastních kopačkách při kombinaci.
58'
Costa vystoupil proti Castagnemu, ale ten pokračoval nadále ve snaze o vyrovnání po levé straně až zapsal faul de Roon proti Matuidimu.
58'
Freuler fauloval Higuaína a hosté kopali standardní situaci zleva, kterou uhasil na přední tyči bránící fotbalista nohou.
57'
Higuaín přihrával z první do levé části vápna, což věděla také domácí obrana a nepustila hráče ve žlutém ke střele z šestnáctky.
56'
Hostující obrana přečetla křižnou nahrávku Iličiče na pravou stranu na hranici vápna, kde marně čekal na míč de Roon. Posléze Khedira měl celkem složitou práci na vlastní polovině.
56'
De Sciglio kontroval hru na polovině hřiště. Stejně tak jeho spoluhráči na levé straně, avšak k zakončení na Berišu nedošlo.
55'
Castagne potěšil hostující fanoušky odevzdáním balonu na levé straně na polovině hřiště a následuje aut pro Juventus.
55'
Tolói nechal odcentrovat Juventus zleva, ale na přední tyči spadl míč do koše brankáře domácích.
54'
Beriša hrál zleva levačkou z jedničky. Následovala nevýrazná domácí přechodová fáze, a tak je nařízen aut z poloviny hřiště pro hosty, konkrétně pro Sandra.
53'
Higuaín dnešní zápas hodně prožívá. Naposledy si vyměňoval názor se soupeřem na dění na hrací ploše.
53'
Po sérii odrazů na polovině hřiště je pískáno ve prospěch Juventusu, což bere v potaz i rozehrávající noha Pjaniče.
52'
Už se opět po rozehrávce Buffona hraje a těžiště hry je na polovině hostů, kde je mimo jiné také De Sciglio na pravé straně.
52'
Hra je přerušena kvůli problémům hlavního rozhodčího.
51'
Freuler vyskakoval po rozehrávce pravou nohou na přední tyči, ale nebylo mu umožněno zakončit. Následoval pokus jiného domácího hráče hodně mimo branku Buffona.
50'
Domácí zkusili rozehrávku nakrátko a nakonec z jejich aktivity vyplynul roh zprava.
50'
Při domácím útoku po pravé straně se Chiellini dpoustil faulu, za který na vlastní polovině viděl žlutou kartu.
49'
De Sciglio vhazoval zprava z poloviny hřiště a jeho spoluhráč mu vrátil míč, což byl začátek konce pro hosty. Kontrovat může rozehrávající Castagne.
48'
Iličič rozehrál roh zleva levačkou na bližší tyč, kde byla převaha žlutých dresů. Ty vyhnaly svého soupeře až na polovinu hřiště, kde byl Castagne.
48'
Po souboji jeden na jednoho měla domácí akce po pravé straně své pokračování, ale míč nemohl dostihnout po centru spoluhráče na zadní tyči Gómez.
47'
Khedira byl dokonce ošetřovaný, což byl důsledek souboje s de Roonem. Hosté budou muset hrát chvíli o desíti.
47'
Khedira ovšem zůstává ležet na hrací ploše, a tak se nyní chvíli hrát nebude.
46'
Gómez se na levé straně rozhodl, že si navede míč na pravačku, ale poté slabou střelou doprostřed branky vypálil do rukou Buffona.
46'
Douglas Costa a Gómez se ještě bavili před začátkem druhého poločasu. Který začal domácím výkopem.
46'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Cornelius, přichází Iličič.
46'
Juventus svedl s Bergamem v prvním poločase zajímavou bitvu. Dostal se do vedení, když Higuaín se zbavil protihráče a zakončil ze středu vápna do pravého dolního rohu branky. Následně mohl domácí celek srovnat Gómezem z penalty. Hlavní arbitr si vzal na pomoc video a to uznalo, že Benatia hrál rukou ve vlastní šestnáctce. Balon směřující k pravé tyči ovšem vyrazil Buffon a nikdo z domácích fotbalistů už nemohl dorážet za italskou legendu.
45+3'
45+2'
Castagne a Freuler tvořili hru na levé straně až zapsal obranný zákrok bránící fotbalista.
45+2'
Buffion vzal výkop od vlastní pokladnice a posléze se bojovalo na levé straně, kde míč skončil na noze Corneliuse.
45+1'
Cristante posunul míč na pravou stranu, kde ovšem byl hlídaný Cornelius. Ale po zásahu Benatii je tady konec domácích šancí.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45+1'
Higuaín měl na sobě na levé straně Palomina, a tak se rozhodl se Sandrem zklidnit hru na polovině domácích.
45'
De Roon a Hateboer na pravé straně zamkli Juventus, ale tomu se podařilo střelu z hranice vápna zablokovat.
45'
Rozhodčí neodpískal podle mínění hostujícího hráče faul na Higuaína, který na hranici soupeřova vápna poznal důraz Tolóie.
44'
Hosté napadali rozehrávajícího Berišu, ale ten odmítl udělat větší chybu. Nicméně, i tak je míč na levé straně na noze Sandra.
43'
Domácí celek vytáhl svůj presink a povedlo se mu získat balon, posléze pracuje na polovině hřiště Palomino proti Higuaínovi.
43'
Buffon zastavil míč nohou ve vlastní šestnáctce a právě on nahrával na levou stranu Chiellinimu, kterého fauloval v souboji jeden na jednoho Cornelius.
42'
Na tahu byl domácí celek, ale chyboval na polovině hřiště. Toho chtěl využít Mandžukič, ale reagoval ztrátou v soupeřově vápně.
41'
Rychlý útok hostů po pravé straně zakončila nahrávka do vápna na paty a posléze míč přikryl do vlastní náruče bez potíží Beriša.
40'
Pjaničova pravačka centrovala na delší tyč, kde hosté neměli prostor k zakončení a zásahu brankáře.
39'
Beriša svojí chybou málem nalil hostů na jistý gól. Po tlaku soupeře nakonec byla střela Matuidiho z levé části vápna sražena na roh.
38'
Pjaničova pravačka přetáhla míč při standardní situaci zleva vedle zadní tyče, kde vyskakovalo několik hráčů Juventusu, ale nikdo z nich se nedotkl balonu hlavou.
37'
Hostující celek přenesl při své kombinaci hru na levou stranu, kde proti žlutému celku stál Cornelius až Tolói vše přerušil faulem zezadu na Pjaniče. Domácí hráč si nedovoleně pomohl rukama.
36'
Hosté se rychle dostali do útoku a Mandžukič přihrával zleva pod sebe na střed vápna Sandrovi, jehož levačka byla tvrdá, ale mířila po razantní střele mimo branku.
35'
Nicméně, sledujeme vyrovnaný zápas, kdy Juventus nedělá nějaké výrazné chyby a je jistý v kombinaci.
34'
Tolóiovi na pravé straně utekl míč od nohy a vykopávat bude od vlastní branky pravá noha Buffona, zřejmě bude adresovat míč na osu hřiště na Higuaína.
34'
Benatia ležel na hrací ploše, následně debatoval Cornelius a hlavní rozhodčí.
33'
Mandžukič netrefil míč dobře a byla z toho rána do levého dolního rohu branky, kde míč do koše schoval snadno Beriša.
32'
Tak přece musí Mandžukič v doprovodu dvou členů realizačního týmu mimo hrací plochu a Juventus hraje o desíti při rozehrávce Buffona.
31'
Sudí viděl útočný faul Hateboera na hranici hostujícího vápna v souboji s Mandžukičem. Chorvat posléze chvíli ležel na hrací ploše, ale vše se obejde bez ošetření.
31'
Freuler se chtěl prosadit po levé straně, ale po zpomalení akce na křídle mělo jeho snažení k ideálu daleko.
30'
Castagne na tomto faktu útokem po levé straně nic nezměnil, když zapsal ztrátu zhruba pětadvacet metrů od hostující branky.
30'
Ze hry zatím nemělo Bergamo výraznější šanci.
29'
Higuaínova střela šla zprava do zadního horního rohu branky a mířila mimo dosah brankáře, ale tomu pomohlo břevno.
28'
Higuaín otřel svůj centr zleva o soupeře, takže k autu nedaleko domácího vápna byl vyzvaný Sandro.
27'
Chiellini vhazoval zleva z poloviny hřiště pod sebe, následně si hostující hráči nahrávali tak dlouho až spolupracoval Higuaín a Sandro.
25'
Buffon ji chytá! Z pohledu střelce poslal Gómez míč pravačkou do pravého dolního rohu a celkem bez problémů zasáhla italská legenda rukama. Tohle je docela zahozená penalta domácího kapitána.
24'
Bude! Higuaín tomu nemůže uvěřit, ale zase se ukázalo, jak moc je zapotřebí video ve fotbale. Benatia hrál opravdu pravou rukou ve vlastní šestnáctce.
24'
A tak si hlavní rozhodčí vyžádal pomoc u videa. Bude kopat Bergamo penaltu proti Jvenutusu?
23'
De Roon se s ničím na pravé straně nerozpakoval, chybu neuděl. Domácí útok trval až do šestnáctky soupeře, ve které sudí odmítl odpískat penaltu. Domácí hráči i fanoušci si mysleli, že jeden z protihráčů hrál rukou ve vlastním vápně.
22'
Hateboera akce po pravé straně skončila tím, že domácí bek šel do dvou hráčů. Posléze se hraje stále na hostující polovině.
22'
Bergamo si zatím nepřipsalo snad žádnou střelu na hostující branku. Žlutý tým se velice dobře pohybuje v obraně.
21'
Cornelius měl proti sobě na pravé straně Chielliniho, který zajistil konec domácích šancí na ohrožení Buffona.
21'
Pjanič faulovaný de Roonem na domácí polovině, což se fanouškům Bergama vůbec nelíbilo. Následně hostující celek sáhl k rozehrávce nakrátko.
20'
Higuaín dělal potíže domácí obraně. Po přetaženém centru na zadní tyč zprava vrátila míč do ohně z druhé strany levačka Sandra.
19'
Sandro měl čas a klid na rozehrávku na levé straně, Juventus posléze podržel míč na polovině hřiště a vůbec nikam se nehnal.
18'
Domácí pokračování akce nevypadalo vůbec zle, Corneliusova levačka napálila míč v pravé části vápna do muže ve žlutém.
18'
Hateboer po křižném pasu odcentroval zprava po zemi na střed vápna, kde byla noha protihráče, ale domácí celek i tak pokračuje v útoku vhazováním pro Tolóie.
17'
Zatím tohle utkání rozhodně nenudí. Je nač se dívat a velkou měrou se na tom podílel Higuaín svojí brankou.
16'
Buffon si zatím nesáhl na balon rukama, ale nyní plnil takovou roli třetího hostujícího stopera. Jinak řečeno – s míčem se mohly pomazlit jeho nohy. Nikdo z domácích hráčů nepresoval.
16'
Juventus vsadil na rozehrávku nakrátko, na což přesně čekal domácí fotbalista a jeho hlava na přední tyči, která ihned odklidila míč mimo šestnáctku.
15'
Po solidním přechodu do útoku po levé straně si Mnadžukič navedl míč na pravačku, ale z dvaceti metrů trefil Tolóie. Ten zablokoval balon na roh, který vezme noha Pjaniče zleva.
15'
Dlouhý a rychlý kříž ze středu na pravou stranu v podání hostujícího hráče se nesetkal s přesností. To nic nemění na tom, že úvod zápasu je v režii žlutého týmu.
14'
Domácí celek začal svůj útok u Hateboera a Tolóie na vlastní polovině, ale soupeř předvedl vynikající a aktivní presink, díky kterým měl outsider zápasu problémy s přechodem do útoku.
13'
Asi není překvapením, že hostující celek se zatím prezentuje velice dobrou obranou a protivníkovi toho směrem dopředu opravdu moc nedovolil.
13'
Freuler byl agilní na levé straně, ale hosté dobře ucpali prostor okolo vlastní šestnáctky a nikoho v domácím dresu nedovolili prověřit Buffonovy schopnosti.
12'
Higuaín se omlouvá svým spoluhráčům za nevynucenou chybu v první fázi útoku, a tak má výhodu kombinace na vlastní polovině s Tolóiem soupeř.
11'
Odpískán první ofsajd tohoto zápasu, a sice při hostující akci.
11'
Protože byl balon tečovaný na roh zleva, který vzal Pjanič, avšak centroval pouze na osu vápna k Berišovi.
10'
Hostující přechodová fáze byla v pořádku po pravé straně a po obléhání branky domácích vypálil z dvaadvaceti metrů hodně mimo tři tyče Costa.
10'
Je vidět, že branka Higuaína utkání pomohlo. Zatím má tento souboj celkem spád.
9'
Gómez jednal zbrkle na pravé straně a výrazně nepřesným balonem z křídla pozdravil fanoušky za brankou hostů.
8'
Cornelius vyzval křížem na pravé straně Hateboera, který centroval na delší tyč. Jeho spoluhráč zakončoval hlavou ze záklonu, a tak si let míče pohlídal v poklidu Buffon.
8'
Freuler odstartoval útok na ose hřiště, na pravé straně byl připravený Hateboer na vlastní polovině, ale hrací předmět se k němu zatím nedostal.
7'
Dlouhou kombinaci hostů na polovině domácích ukončila nahrávka na pravou stranu, kdy míč skončil až u nohou brankáře modročerných.
7'
Domácí fanoušci pískají na hostující fotbalisty v době, kdy favorit zápasu tlačí svého soupeře a je trpělivý v kombinaci.
6'
Sandro na levé straně zpracoval balon, jeho centr byl zablokovaný Freulerem, ale nařízen je další aut pro tým z Turína blízko vápna protivníka.
6'
Khedira šel na středu do souboje s Hateboerem a hosté budou pokračovat rohem zprava.
5'
Hostující celek se prosadil svojí vůbec první střelou na branku. Uvidíme, co se stane po útoku žlutých po pravém křídle.
5'
Juventus je v prvních okamžicích zápasu více na balonu, Buffon hraje zatím hlavně nohama.
3'
Juventus právě vstřelil branku!
Velká chyba domácích na vlastní polovině. GONZALO HIGUAÍN nemohl jinak než se v levé části vápna zbavit obránce a z osy hřiště namířit míč pravačkou do pravého dolního rohu branky.
3'
Higuaín se diví, ale hlavní rozhodčí nařídil po akci po levé straně hřiště, ve které byl také Mandžukič odkop od branky domácích.
2'
Higuaín sklepl kříž z levé části vápna pod sebe, ale nikdo z jeho spoluhráčů nemohl dorážet do prázdné branky.
2'
Dle dostupných záběrů je na hřišti poměrně špatná viditelnost v době, kdy se těžiště hry dostalo na polovinu hostů k Sandrovi.
1'
Domácí celek se bez problémů ubránil, zprava z poloviny hřiště vhazuje pod sebe De Sciglio.
1'
Juventus ve žlutém proti soupeři v mdoročerném útočí po levé straně Sandrem.
1'

Atalanta Bergamasca Calcio: Beriša – Tolói, Palomino, Masiello – Hateboer, de Roon, Freuler, Castagne – Cristante – Cornelius, Gómez
Náhradníci: Orsolini, Gosens, Caldara, Mancini, Petagna, Rossi, Haas, Iličič, Schmidt, Gollini, Bastoni, Barrow

Juventus FC: Buffon – De Sciglio, Benatia, Chiellini, Sandro – Khedira, Pjanič, Matuidi – Douglas Costa, Higuaín, Mandžukič
Náhradníci: Marchisio, Barzagli, Pinsoglio, Asamoah, Szczesny, Rugani, Lichtsteiner, Sturaro, Bentancur, Bernardeschi.
Sestava Atalanty ze zápasu se Sassuolem:
Consigli – Peluso, Acerbi, Goldaniga, Lirola – Duncan (76. Ragusa), Magnanelli (C), Missiroli – Politano (90. Scamacca), Falcinelli (55. Matri), D. Berardi.
Sestava Juventusu ze zápasu s Chievem:
Szczęsny – De Sciglio, Barzagli (C), Benatia, Asamoah (72. Lichtsteiner) – S. Khedira, Pjanić, Sturaro (52. Bernardeschi) – Costa, Higuaín (89. Bentancur), Mandžukić.
Atalanta je mírným outsiderem tohoto zápasu podle mínění sázkových kanceláří. Ve čtvrtfinále Coppa Italia překvapivě vyřadila ze hry o pohár aktuálního lídra Serie A Neapol, když na hřišti soupeře zvítězila 2. ledna 2:1.

V ligové tabulce patří domácímu celku osmá pozice, když z dvaadvaceti odehraných duelů vytěžil celkem třiatřicet bodů. Naposledy z toho byla o víkendu výhra na stadionu Sassuola 3:0. Svými góly se o tento konečný stav zasloužili Freuler, Masiello a Cristante.
Juventus je fenoménem italského klubového fotbalu v posledních letech. V letošní sezoně navíc chytá naposledy brankář Buffon. Ten oslavil v týdnu čtyřicáté narozeniny. A je součástí celku, který již čtyři duely v řadě neinkasoval.

V posledním utkání z toho byla výhra vypsaná poměrem 2:0 na hřišti Chieva v rámci Serie A. Do listiny střelců se zapsali Khedira a Higuaín. Celek z Turína je v tabulce nejvyšší italské fotbalové soutěže na druhém místě, když na vedoucí Neapol ztrácí pouhý bod.
Vzájemné zápasy
ATA – JUV 2:2
JUV - ATA 3:2
JUV - ATA 3:1
ATA – JUV 0:2
Hezký večer, Coppa Italia má na programu semifinále a my se zaměříme na první utkání mezi Atalantou a Juventusem. Začínáme textovou podobou ve 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.