Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Spal : Cittadella - 28. listopadu 2017   18:00

Spal
Spal
0:2
(0:1)
Cittadella
Cittadella
13' Konate (vl.)  • 87' Schenetti
Spal
Gomis – Väisänen (76. Rizzo), Cremonesi, Oikonomou – Schiavon, Vitale, Schiattarella (58. Lazzari), Mora, Konate (68. Mattielo)– Floccari, Borriello
Marini – Sociaro, Rossi
Stadio Paolo Mazza (Ferrara)
Cittadella
Paleari – Caccin, Pelagatti, Adorni, Salvi – Settembrini, Bartolomei, Lora – Chiaretti (68.Schenetti)– Arrighini (80. Litteri), Fasolo (80. Kouamé)

Díky za pozornost a hezký večer!
Hotovo! Cittadella postupuje přes Spal poměrem 2:0 do osmifinále Coppa Italy. Je to postup zasloužený, protože celek ze Serie A se snad nedostal do větší šance ve druhém poločase a naopak hosté měli více ze hry a měli také více brankových příležitostí. Jednu z nich dokázali proměnit z brejku, když po nahrávce Kouamého z pravé strany zakončil Schenetti ze středu mezi nohama brankáře. Následně už Paleari chytil například centr Rizza zleva a nebylo o čem!
90+5'
90+5'
Rizzo po narážečce zřejmě s Morou odcentroval z levé strany hodně nepřesně mimo tři tyče a vykopávat bude Paleari.
90+5'
Při centru z pravé strany nezakončil domácí hráč na zadní tyči, ale Spal má ještě šanci autovým vhazováním.
90+4'
Vitale se dotkl balonu na pravé straně. Hra se přesunula ještě k Mattiellovi, ale na dvaceti metrech od branky soupeře jsme viděli ztrátu Spalu.
90+3'
Vitale byl úspěšný v hlavičkovém souboji. Ale Borrielův pokus z osy hřiště byl sražený a spadl do náruče Paleariho.
90+3'
Rizzo si na levé straně odstavil protihráče. Ještě Cremonesi zatlačil hosty až vše skončilo střelou Floccariho z otočky nad branku při snaze trefit levý horní roh branky.
90+2'
Rizzo si na levé straně vyměnil balon se spoluhráčem, ale domácí celek neměl dobrou přechodovou fázi, i tak zůstává na balonu.
90+2'
Po autu Caccina z pravé strany už došlo na hostující ztrátu, ale chyby v rozehrávce soupeře se snažil využít marně Schenetti, před kterým skočil pro balon Gomis.
90+1'
Caccin vhazoval z pravé strany a Kouamé se Schenettim táhli rychlý brejk po pravé straně až hosté získali další ze série autových vhazování.
90+1'
Pět minut se nastavuje.
90'
Mora měl na starosti aut z levé strany, domácí celek byl hodně aktivní při presinku, byl také důrazný, ale hosté uklidili míč na další vhazování.
90'
Caccin opět vhazoval, ale Kouamé ztratil balon a posléze fauloval Creonesiho. Rozehrávat bude Mora.
89'
V obraně zasáhl ve skluzu na levé straně Cremonesi, hostující celek bude vhazovat z poloviny Spalu.
89'
Mattiello to měl složité na levé straně až si nerozuměl s Rizzem, takže vhazuje Caccin.
88'
Rizzův centr z levé strany skončil v náruči Paleariho, který ještě pošetřil nějakou tu sekundu.
87'
Cittadella právě vstřelila branku!
Cremonesi odehrál míč na levé straně hlavou. Po sérii odrazů šel Kouamé do brejku. Z pravé strany nahrál na střed, kde ANDREA SCHENETTI se štěstím mezi nohama Gomise, který si balon i sáhl, dává na 2:0 pro Cittadellu.
86'
Salvi nesebral ani nadvakrát protihráči z levé strany balon, ale na levém křídle nezpracoval křižnou nahrávku Mattiello, takže aut pro Cittadellu.
86'
Litteri na pravé straně spolupracoval s Caccinem, ale vinou Bartolomeie hostující celek ztratil balon.
85'
Domácí hráč fauloval a Paleari nepospíchal s rozehrávkou z vlastní poloviny, načež hostující celek útočil Litterim.
85'
Schiavon a Vitale stáli u balonu, Schiavon trefil zeď a následně se vápně na středu neprosadil Floccari.
83'
Balon prolétl na přední tyč, kde vyskakoval marně Kouamé, ale poté hrál v rozporu s pravidly Schenetti, z čehož plyne standardní situace pro domácí z levé strany těsně za vápnem.
83'
Mattiello odcentroval pouze do Caccina, ale domácí celek i tak může vyrovnat z rohu.
82'
Gomis poslal dlouhý míč, ale hostující celek se bez problémů ubránil. Ještě je tady šance pro domácí tým na pravé straně, kdy se snaží hrát Rizzo.
82'
Gomis chytil střelu z pravé strany ze střední vzdálenosti doprostřed branky. Z kontru nevyšla Spalu narážečka Floccariho na levém křídle se spoluhráčem.
81'
Domácí celek dává svojí frustrací po ztrátě balonu najevo, uvidíme aut soupeře z pravé strany, a sice Caccina.
80'
Střídání v týmu AS Cittadella: ze hřiště odchází Arrighini, přichází Litteri.
Střídání v týmu AS Cittadella: ze hřiště odchází Fasolo, přichází Kouamé.
79'
Mora zrychlil hru přihrávkou na levou stranu na Borriella, ani po přizemním centru Rizza ovšem nepřišlo zakončení na Paleariho a navíc domácí po ztrátě balonu faulovali.
79'
Mattiello vhazoval z levé strany a tři hráči Spalu se posléze sešli na levé straně. Borriello nahrával špatně na střed a hostující celek spěchá do brejku.
78'
Rizzo byl stínovaný v souboji jeden na jednoho na levé straně po nahrávce Mory a právě proto uvedl míč do hry výkopem Paleari.
77'
Mattiello zlobil hosty na středu, z čehož těžil na levé straně Mora. Balon přistál opět na noze Matiella, ale ten přihrával pouze na polovinu hrací plochy pod sebe k Cremnosemu.
76'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Väisänen, přichází Rizzo.
76'
Mora si navedl míč zleva na střed, ale hostující celek zablokoval jeho střelu. Posléze by měl navíc z druhé strany vhazovat Salvi.
76'
Paleari vykopával pravačkou na pravou stranu. Ale špatná nahrávka křížem na střed hráče hostů dostala domácí celek k brejku.
75'
Po výkopu Paleariho svedl na levé straně Arrignihi osobní souboj. Domácí celek poté mohl hrát směrem dopředu Mattiellem, ale byl hodně zbrklý, takže balon pro brankáře Cittadelly.
74'
Fasolo byl vynikající v souboji jeden na jednoho, kdy obral Väsiänena o balon, ale jeho spoluhráč zakončoval z pravé strany vápna vedle přední tyče.
73'
Mattielův centr z levé strany byl sražen vyskakujícím Caccinem. Další centr pod sebe odehrála obrana hostů do bezpečí.
73'
Viděli jsme hraniční zákrok hostujícího hráče proti Moremu, následně hru zklidnil na vlastní polovině jeho spoluhráč a domácí budou útočit na Paleariho.
72'
Balon se při centru levačkou tak dlouho odrážel až jej zřejmě Borriello umístil vedle levé tyče, výkop pro Paleariho.
72'
Faul na Moru, takže po přestupku proti kapitánovi domácích je tady standardní situace zleva pro Vitaleho.
71'
Mattiello zkusil aut zleva, ale hostující celek opět výbornou obranou znemožnil domácím pokus na Paleariho, který je ve většině případů bez práce ve druhém poločase.
71'
Caccin vhazoval z pravé strany, ale při kontru soupeře zasáhl v obraně na středu Fasolo.
70'
Mora zůstává ležet na zemi po souboji se Schenettim, nakonec je vše v pořádku a Spal bude pokračovat klasicky v jedenácti hráčích na trávníku.
70'
Lora fauloval, ale domácí celek rozehrál nakrátko přes levou stranu, kde se do akce zapojili Mora a Mattielo, ale centr z toho nebyl.
68'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Konate, přichází Mattielo.
Střídání v týmu AS Cittadella: ze hřiště odchází Chiaretti, přichází Schenetti.
68'
Protože hostům nevyšla souhra s útočníkem, tak se hrát nebude a vykopávat bude od vlastní branky Gomis. Chiarettiho do toho berou křeče.
67'
Mora svojí chybou na polovině hřiště dostal hosty ke kontru. Arrighini centroval z pravé strany na střed, kam si sbíhal Arrighini, u balonu ovšem Bartolomei.
66'
Souhra hostů po pravé straně až Chiaretti padl ochotně na zem ve vápně, ale penalta se pískat nebude, hostující zmiňovaný hráč se tomu směje. Bartolomei chtěl ještě vyvinout tlak na rozhodčího.
66'
Oikonomou dostává kartu za faul na polovině domácích.
66'
Spal se nemůže dostat k většímu tlaku a jeho hra směrem dopředu je velice špatná. Hostující celek se prezentuje lepším dojmem.
65'
Floccariho snažení proti dvojici hráčů na pravé straně bylo marné a následně už měli hostující fotbalisté vše pohlídané díky své dobře pohybující se obraně.
64'
Lazzari na pravé straně prohrál souboj jeden na jednoho se Salvim. Hostující celek spěchal na zteč a vybojoval faul díky Chiarettimu v souboji se Schiavonem.
64'
Paleari hledal marně spoluhráče na pravé straně, kterého pokryl Mora, balon se následně vrátil na nohu hostujícího brankáře. Cittadella ovšem pouze odevzdala v úvodu své akce míč až do náruče Gomise.
63'
Borriello se snažil prosadit po pravé straně, ale hostující celek dobře zhustil prostor kolem vlastní šestnáctky, zhruba dvacet metrů od branky Paleariho, který tak nezasahoval a začne kontr outsidera zápasu.
62'
Hostující celek rozehrál roh z levé strany na bližší tyč, odražený balon napálil kousek za vápnem fotbalista hostů zcela mimo tři tyče z jedničky.
61'
Při centru z pravé strany pod sebe měl dobrou šanci Arrighini na přední tyči, ale balon netrefil čistě svojí levačkou, jinak by před Gomisem hořelo.
61'
Další ze série faulů, a sice ten, o který se postaral domácí hráč proti Chiarettimu.
61'
Domácí celek směrem dopředu tápe a spíše to jsou hosté, kdo má více ze hry ve druhém poločase.
60'
Lora si pomohl rukama v souboji s Oikonomouem stojícím na pravé straně. Domácí celek hrozil po levém křídle Konatem, ale střela z pětadvaceti metrů v podání jeho spoluhráče Schiavona byla sražena fotbalistou Spalu.
59'
Faulovaným hráčem byl Mora, čehož se dle všeho dopustil Bartolomei. Jenže domácí celek se nedostal přes polovinu hrací plochy.
59'
Chiaretti to zkusil sám po pravé straně až jeho spoluhráč na přední tyči, zřejmě Bartolomei, zakončoval nůžkami vedle bližší brankové konstrukce.
58'
Dlouhý míč hostů na pravé straně se nedostal ke spoluhráči a po několika nepřesnostech bude vhazovat Konate.
58'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Schiattarella, přichází Lazzari.
58'
Chiaretti fauloval Vitaleho na polovině domácích a hra bude přerušena.
57'
Konate vyzval k pokračování akce Moru, ale Paleari dobře četl hru nohama a navíc nenahrál při své rozehrávce domácím do větší šance.
57'
Špatná souhra Chiarettiho se spoluhráčem na pravé straně znamená, že domácí celek bude vhazovat Konatem.
56'
Bartolomei zvýšil tlak při presinku, ale hostujícím hráčům to nakonec bylo k ničemu.
55'
Chiaretti přes dva hráče na pravé straně odcentroval na zadní tyč, kde střelou o zem ve velké šanci neposlal hosty do vedení 2:0 Arrighini, když Gomis vyboxoval šanci pravou rukou.
55'
Paleari si vyskočil na centr protihráče při rozehrání levačkou a skryl balon do koše.
54'
Vitale centroval levačkou na bližší tyč, kde centr zlikvidoval z jedničky svojí nohou hráč hostů. I tak po faulu na Schiattarellu je tady standardní situace domácích z levé strany.
54'
Po výborné práci Floccariho uvidíme roh zleva.
53'
Schiattarella hrál po pravé straně. Hosté byli ovšem aktivní v obraně a při centru nedopustili nebezpečí před Palearim.
53'
Bartolomei fauloval na polovině domácích Borriella, ale domácí celek rozehrál jistě dozadu na Gomise, který pokračoval na pravou stranu a posléze si zahrál také Poluzzi.
52'
Domácí zkazili rozehrávku, ale následně neprošel na pravé straně Caccin přes Moru, takže další aut pro Spal z levé strany.
52'
Roh zahraný levačkou byl zablokovaný na bližší tyči a vhazovat bude z levé strany Konate.
51'
Ani napodruhé nedostal Fasolo míč do ohně z pravé strany přes bránícího hráče. Hostující celek ještě pokračoval Arrighinim a Bartolomeiem až zapsal roh.
50'
Bartolomei neuspěl narážečkou na středu na vlastní polovině. Jenže Arrighini na pravé straně získal faul na vlastní osobu.
49'
Lora nedopravil na zadní tyči dobrý centr z pravé strany v podání Arrighiniho. Následně se chtěl domácí celek prosadit středem, což se mu vinou zákroku stopera Caccina nepovedlo.
48'
Hra se zatím hodně kouskuje v prvních sekundách druhého poločasu. Nikdo z fotbalistů nevystřelil pořádně na branku.
48'
Po zásahu Konateho měli hostující hráči další aut z pravé strany. Až zrychlil hru Arrigihini, ale zároveň nepřesně odcentroval na přední tyč.
47'
Konate nezpracoval míč po nahrávce pod sebe na Moru a je z toho ztráta domácích hráčů, tím pádem aut pro hosty.
47'
Lora vyfasoval kartu za držení Schiattarelly na polovině hřiště při přechodu domácích do útoku.
46'
Caccin si narazil míč se spoluhráčem na pravé straně, ale svým centrem našel náruč Gomise.
46'
Konate vhazoval z levé strany, ale i domácí se dopustili nepřesnosti v začátku své akce, takže aut pro Caccina.
46'
Hostující celek rozehrál druhý poločas, ale svojí akci po pravé straně uspěchal.
46'
Po prvním poločase vede Cittadella 1:0, když jediný gól byl vlastní. Po centru Salviho šel balon těsně za brankovou čáru od Konateho v souboji na malém vápně. Hosté byli ovšem většinu úvodního dějství horším týmem. Největší šanci po centru Schiattarelly z levé strany spálil na zadní tyči Floccari, když místo prázdné branky trefil boční síť. V závěru měl ještě právě Schiattarella zajímavou šanci, ale zakončoval ze středu vedle levé tyče při nahrávce z pravého křídla.
45+1'
45+1'
Centr na zadní tyč byl přetažený a Paleari snadno chytá zakončení hlavou ze svého pohledu u levé tyče.
45'
Celkem rychlá domácí rozehrávka šla přes levou stranu až byl odpískaný faul na Moru.
44'
Z hlavičkového souboje na pravé straně vzešli lépe hosté. Následně z levého křídla centroval Salvi na hlavu fotbalisty Spalu na bližší tyči.
43'
Floccari a Schiattarella zkusil rychlý brejk po levé straně a rozpohybovali obranu hostů až Schiattarella zakončoval po nahrávce z pravého křídla na středu vedle levé brankové konstrukce.
43'
Konatemu utekl míč na levé straně do zámezí a hostující hráči budou tím pádem vhazovat z poloviny hřiště pod sebe na nohu Adorniho.
42'
Bartolomei rozehrál z vlastní poloviny. Akce hostů posléze vedla přes Salviho na levé straně, který nebyl úspěšný v souboji se Schiavonem.
42'
Chiaretti přišel o balon na hranici vápna, na středu. Brejk soupeře si ovšem pohlídal Paleari.
41'
Po ztrátě domácích podrazil Schiattrella fotbalistu hostů na polovině soupeře a hostující celek se asi nebude nikam hnát.
41'
Borriello byl součástí domácí kombinace na levé straně, zatím z ní vyplynul pouze aut pro Konateho.
40'
Konate ztratil balon na levé straně a hosté měli tak aut, jenže dlouhý balon zapadl k noze stopera Spalu.
40'
Borriello posunul míč ze středu na levou stranu špičkou kopačky, ale jeden z hostů zasáhl hlavou na přední tyči proti centru.
40'
Statistika držení balonu: 58% – 42%.
39'
Schiattarella z levé strany velkého vápna centroval křížem po zemi na zadní tyč, kde Floccari v obrovské šanci uklidil balon pouze do boční sítě v době, kdy před ním byla prázdná branka.
38'
Schiattarella byl výborný na pravé straně, kde si pohrál s obránci. Nakonec on byl právě dirigentem domácí kombinace, která skončila rohem.
38'
Oikonomou totiž prakticky ihned po autu svého spoluhráče fauloval Ariginiho a hosté šli tím pádem směrem dopředu.
37'
Lora, Borriello a Schiattarella spolupracovali na polovině soupeře, posledně jmenovaný hráč vhazoval z pravé strany a to byl začátek konce šancí Spalu.
37'
Lora se na levé straně zbavil protihráče a odcentroval na hlavu Schiattarelly na přední tyči, jehož pokus hostující celek stihl zablokovat a Paleari nezasahoval.
36'
Konate se hnal po levé straně směrem dopředu. Hra se následně přesunula na střed, kde domácí celek nevystřelil směrem na Paleariho.
35'
Borrello udělal kličku zpět na pravé a tím pádem byl nejistý Schiattarella, takže hrají Salvi a Arrighini.
35'
Schiattarella ovšem centroval nepřesně, a sice z pravé strany doprostřed branky k Palearimu, což se hostujícím fotbalistům náramně hodí.
34'
Ani druhý pokus hostů o přesnou rozehrávku z pravé strany nebyl ideální, a tak bude útočit domácí celek Schiattarellou.
34'
Chiaretti nebyl faulovaný na pravé straně. Fasolo nakonec po chybě soupeře centroval po zemi z pravé strany, kde zachytil balon fotbalista Spalu.
33'
Hostující hráč na polovině hřiště podržel balon před dvojicí fotbalistů Spalu až hosté hráli radši přes Paleariho.
32'
Floccari zastavil útok domácích útočným faulem po zajímavém křižném centru z pravé strany. Obětí nedovoleného přestupku se stal Adorni.
32'
Hostující celek chtěl využít špatné kombinace soupeře a i přes komplikovanou rozehrávku bude mít možnost rozehrávky z pravé strany z vlastní poloviny v podání Paleariho.
31'
Mora svojí chybou na levé straně nahrál spoluhráči, ale posléze fauloval Arrighini na pravém křídle, takže se hraje proti hostům.
30'
Hostující celek se směrem dopředu unáhlil a Gomise donutil centrem z levé strany k jednoduchému zákroku rukama. Následně si ovšem při protiútoku ukopl balon na pravém křídle Schiavon.
30'
Schiattarella centroval pravačkou na střed malého vápna, kde bez potíží chytil míč do náruče zatím nechybující Paleari.
29'
Zajímavý aut z levé strany a protože Mora při centru trefil protihráče, tak se kope roh.
28'
Fasolo prohrál hlavu na levé straně. Ale hostující celek srazil Adornim na přední tyči centr Konateho z levého křídla.
28'
Oikonomou kooperoval se spoluhráči na pravé straně, ale Schiattarella neprošel přes levého beka soupeře, k čemuž přidal i dávku frustrace.
27'
Paleari rozehrával z vlastního vápna a jeho dlouhý míč nic nepřinesl. Z kontru ovšem překazil domácí plány na vyrovnání svojí chybou v první fázi útoku Konate na levé straně.
26'
Konate zatopil na levé straně hostům, ale ti jej na poslední chvíli nepustili ke střele. Posléze centr zleva vyboxoval Paleari ke spoluhráči.
25'
Domácí celek si s Morou na levé straně vůbec nerozuměl a připravil tím pádem pro hosty aut. Po sérii hlavičkových soubojů přišla ztráta Salviho.
25'
Schiattarella fauloval Chiarettiho zezadu, ale hostující celek ani neodcentroval Salvim z levé strany a musí spěchat do obrany proti Konatemu.
24'
Konate utekl protihráči po levé straně, ale následně zpomalil hru, čehož hostující celek využil k souhře s Palearim.
24'
Po výkopu Gomise se hrálo pár sekund na polovině hřiště až bude vhazovat Salvi z levé strany.
23'
Hostující hráč si proti Oikonomouovi pomáhal rukama při presinku, ale hostům pomohl špatnou rozehrávkou Väisänen.
22'
Dlouhý míč z pravé strany měl být výzvou pro Arrigniho, jehož šance na prosazení se byly pro Väisänenovi malinkaté. I tak hostující celek vhazuje před vápnem domácích.
21'
Adorni jistě odevzdal míč hlavou na pozici stopera do koše Palearimu, jenže chabá rozehrávka hostů dostala hostující celek pod tlaku. Vše bylo nakonec vyřešeno ofsajdem Konateho.
21'
Schiattarella přetáhl hru křížem ze středu na levou stranu, kde Mora odcentroval výrazně mimo tři tyče, když balon netrefil čistě.
20'
Schiavon našel autem z pravé strany nohu Schiattarelly, domácí celek měl další autové vhazování pro Oikonomoua z poloviny hrací plochy.
19'
Centr Schiavona z pravé strany byl lehkým soustem pro hosty. Domácí celek pokračoval v tlaku Morou až kapitán Spalu byl zastaven v rozporu s fotbalovými pravidly.
19'
Protože byl na levé straně faulovaný Mora zezadu, tak měli domácí hráči výhodu útoku, ale nevyšla jim přechodová fáze a posléze si s balonem poradil rukama Paleari.
18'
Balon šel od Paleariho na polovinu hrací plochy, hra se dostala na pravou stranu, kde byl připravený Bartolomei až presoval Arrighini.
17'
Vitale zvládl kličku na levé straně, ale radost mu neudělal Paleari vyskakující na přední tyči pro balon.
17'
Gomis si počkal na balon na levé straně a vyhodil hrací předmět na pravou stranu, balonu se při rozehrávce dotkl také Oikonomou, ale hosté se velice aktivně bránili i proti Shiattarellovi.
13'
Salvi to ovšem zkusil ještě jednou z levé strany a balon se od Chiarretiho na přední tyči odrazil na zadní část malého vápna, kde nohou dostal míč do sítě bránící PA MOMODOU KONATE v souboji s Arrighinim. Balon byl kousek za brankovou čárou. 0:1.
13'
Salvi předskočil hráče domácích na levé straně a poté byl vynikající, jenže jeho centr byl sražený.
13'
Hostující celek si vyměňoval balon na pravé straně, ale jeden z nich byl nalezen v ofsajdu před bránícím protihráčem.
12'
Schiavon si na pravé straně zpracoval balon prsama před Salvim. Domácí celek neměl jistou rozehrávku až vše zkazil Väsiänen. To ovšem napravil při centru z pravého křídla Gomis.
11'
Dva hráči hostů znemožnili zakončení protihráči z hranice penalty z levé strany. Při brejku poté zakončoval Chiaretti snadno do náruče Gomise.
10'
Po autovém vhazování Chiarettiho z levé strany vytáhl hostující celek svůj presink až balon skončil na noze Adorniho a Paleariho.
10'
Adorni dobře stínoval na pravé straně protihráče a sražený centr poté spadl do náruče Paleariho. Kontr hostů zastavil svým obranným zákrokem Schiattarella.
9'
Väisänen se svými spoluhráči měli na starost rozehrávku až Lora nepustil přihrávku na pravého beka domácích, ti ovšem i tak vhazovali a směřovali své snažení na Paleariho.
9'
Na přední tyči promáchnul jeden z hostujících hráčů. Pro centr z levé strany si seběhl Gomis a chytil balon ve velkém vápně do koše.
8'
Chiaretti faulovaný na vlastní polovině, následně přes Väsiänena získal hostující celek roh zprava.
7'
Schiattarella to měl na pravé straně celkem složité v rozehrávce. Z druhé strany poté Mora odvedl solidní práci a Spal zatím neodcentroval před Paleariho.
6'
Vitale se na levé straně vysunul z obrany a Arrignihimu tím pádem nefungovala spolupráce se spoluhráčem, na tahu bude tak od vlastní poloviny Spal.
6'
Lora na levé straně prvním dotekem zrychlil hru, posléze přišel faul zezadu v podání jednoho z hostů, který mohl být oceněn i žlutou kartou.
5'
Flocarri se pokusil o presink, ale k balonu měl celkem daleko. Následovala souhra beků Salviho a Pelagattiho.
5'
Schiavon si narazil balon se spoluhráčem, ale domácí celek nedisponoval nějakou rychlou kombinací na pravé straně, a tak se míč vrátil na nohu Gomise.
4'
Nakonec se tak stalo. Gomis vykopával na pravou stranu, kde od Salviho spadl míč do zámezí, tak práce pro Schiavona.
4'
Faul Chiarettiho po ztrátě balonu daroval domácím rozehrávku na krátko, zatím Spal neoslovil brankáře Gomise.
3'
Schiattarella vhazoval z pravé strany, ale v obraně zasáhl Lora, takže mají domácí hráči ještě jednu příležitost z poloviny hrací plochy.
3'
Míč se odrážel ve vápně domácích po centru Lory zleva, ale nikdo z mužů v červeném jej nevyslal směrem na branku Gomise.
2'
Domácí se bránili Vitalem, nakonec soupeř má alespoň aut zleva poblíž vápna protivníka.
1'
Hosté hráli na jistotu dozadu na Paleariho, následoval dlouhý balon na polovinu hřiště, kde jsme viděli ztrátu Cittadelly.
1'
Caccin uklidil míč do zámezí a domácí celek vhazoval z levé strany, stejnou situaci si zopakoval Mora ještě jednou, ale bez většího nebezpečí pro soupeře.
1'
Domácí celek v modrobílém mě výkop zápasu, do hry se zapojil Mora na pravé straně a posléze poprvé v utkání Gomis.
1'

Spal: Gomis – Väisänen, Cremonesi, Oikonomou – Schiavon, Vitale, Schiattarella, Mora, Konate – Floccari, Borriello
Náhradníci: Bellemo, Bonazzoli, Rizzo, Mattielo, Poluzzi, Vicari, Felipe, Lazzari, Paloschi, Viviani, Grassi, Marchegiani

AS Cittadella: Paleari – Caccin, Pelagatti, Adorni, Salvi – Settembrini, Bartolomei, Lora – Chiaretti – Arrighini, Fasolo
Náhradníci: Alfonso, Scaglia, Schenetti, Litteri, Kouamé, Varnier, Pasa, Corasaniti, Maronilli, Maniero.