Domácí fotbalisté v tomto zápase dokázali porazit Třinec 4:0. Dvě branky v prvním poločase vstřelil Surmaj, ve druhé půli se k němu připojili Císařovský a Matoušek, jehož gól z přímého kopu byl výstavní. Sparta tento zápas vyhrála a v celkově tabulce soutěže končí na druhém místě.
90+0
90
To už probíhá poslední minuta hry v zápase, ve kterém domácí Sparta svého soupeře celkem jednoznačně přehrála.
89
Hosté rozehrávali volný přímý kop, domácí brankář si na míč počkal a celkem snadno jej zastavil.
89
Třinec má k dispozici autové vhazování na útočné polovině, následně ale obrana Sparty míč bleskově odehrála mimo hrací plochu. Vhazování se bude opakovat.
88
Mnoho šancí už k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává.
86
Sparta celkem snadno vytlačila hru na útočnou polovinu a do zakončení se málem dostal Jan Špaček.
85
Lasota vhazoval na útočné polovině, ale nikdo z jeho spoluhráčů se do zakončení probojovat nedokázal.
84
Sparta kontroluje hru, hraje dostatečně daleko od své vlastní brány a Třinec má velké problémy se založením útoku.
83
Nechybělo mnoho a domácí celek se probojoval do další střelecké pozice, ale přihrávka na Eichlera neprošla.
81
Rohový kop měli k dispozici hosté, míč se dostal na kopačku Meleckého, který nedokázal přesněji zakončit.
80
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, Sparta před malou chvílí navýšila své vedení. 4:0 je aktuální stav a dominance domácích pokračuje.
79
Sparta právě vstřelila branku!
Stav je již 4:0. Krásnou ránou z volného kopu z ideální pozice se pod horní tyčku prosazuje kapitán Sparty MARTIN MATOUŠEK.
76
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.
75
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Surmaj, přichází Vojtěch Wala.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Jan Špaček, přichází Martin Palečko.
75
75
Kapitán Třince to zkoušel ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus do středu branky nepřekonal brankáře soupeře.
74
Jan Pavlík velmi dobře ze strany centroval na branku, jeho pokus se odrazil od horní tyčky zpět do hry. Následně míč z druhé strany poslal před branku Balvín, ale neuspěl.
72
Sparta vhazuje na obranné polovině, nikam se nežene a rozehrává hodně pozvolna.
71
Domácí celek kontroluje hru, snaží se vstřelit další branku, ale myslí také na defenzivu. Ve hře domácích je vidět snaha odehrát zápas bez inkasované branky.
70
Čmelík se probojoval do zakončení, s jeho pokusem si dokázal brankář Třince poradit.
68
Jan Pavlík vhazuje na útočné polovině, Sparta má více ze hry, vede o tři branky a míří za výhrou.
68
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden tým se nikam nežene.
67
Adamuška rozehrává míč od své branky, dlouhým výkopem našel na polovině hrací plochy stojícího spoluhráče, který ovšem rychle přišel o míč.
65
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Jakub Moravec, přichází Jakub Eichler.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Filip Císařovský, přichází Tomáš Balvín.
65
64
Sparta rozehrávala rohový kop, do zakončení se po centru pokoušel dostat Martin Matoušek, ale hostující hráč dostal mí do bezpečí.
62
Hostující Marcin Žyla dostal od domácí obrany dostatek prostoru pro zakončení, se kterým neměl brankář Sparty žádné problémy.
61
Filip Havelka vedl akci domácích, ale na polovině hrací plochy bylo tolik hráčů, že ani jeden z domácích se nedostal přes blok soupeře.
59
Po rohovém kopu se do šance dostal Třinec, ale rána Tobiáše byla velmi nepřesná.
59
Radovan Melecký se zkoušel po křídle probojoval do šance, ale obránce Sparty jeho pokus zablokoval na roh.
58
Přihrávka na domácího Jana Pavlíka byla příliš dlouhá, a tak vhazuje na své polovině Třinec.
57
Sparta rozehrává od své branky, snaží se něco vymyslet, zatím ale se nemůže probojovat do střelecké pozice.
56
Surmaj, autor dvou branek zkoušel přenést hru ze středu na křídlo, ale jeho centr nebyl přesný, a tak hrají hosté.
55
Chloň se dostal do střelecké pozice, ale jeho ránu z velké dálky celkem snadno kryje brankář Sparty.
54
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Penc, přichází Sváta.
53
Moravec a Císařovský kombinovali na polovině hrací plochy, ale nedokázali se dostat do zakončení.
52
Sparta se pokoušela o rychlý brejk, ale přihrávka na nabíhajícího hráče postrádala přesnost, a tak se do rozehrávky zapojil brankář Třince Adamuška.
51
Rohový kop mají k dispozici hráči Třince. Míč do hry uvede Radovan Malecký. Na jeho centr doskočil obránce Sparty, který směr hry otočil.
48
Po rychlé akci se do střelecké pozice dostal domácí FILIP CÍSAŘOVSKÝ, který se probojoval až před branku a z bezprostřední blízkosti překonal brankáře soupeře.
47
Moravec se na konci čtyřicáté osmé minuty probojoval do zakončení, ale minul branku.
46
Třinecký brankář rozehrával od své branky. Následně na hrací ploše po faulu soupeře zůstal ležet Filip Havelka. Ten rozehrál volný kop.
46
Po prvním poločase jsou spokojenější domácí fotbalisté, kteří se dokázali dvakrát prosadit a vedou 2:0. Oba střelecké úspěchy Sparty zařídil Surmaj.
45+0
45
Poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda sudí nějaký čas nastaví.
44
Na půlce má vhazování Třinec, který se nyní nemůže probojovat do výraznější šance.
43
Více ze hry mají nyní domácí, kteří se pokoušejí první poločas dohrát co nejdál od vlastní branky.
42
Další akce Sparta vedená po křídle končí nepřesnou přihrávkou na nabíhajícího hráče. Útočný faul ukončuje akci domácích.
41
Po rychlém přesunutí hry se do šance probojovali domácí, ale nepodařilo se jim přesně vystřelit. Následovat bude odkop od třinecké branky.
40
Pět minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, Třinec se tlačí do zakončení a zadní řady Sparty mají co dělat, aby akci zastavily. Nakonec se to podařilo, a tak se směr hry otáčí.
38
Sparta kontroluje hru, snaží se držet míč daleko od své branky a nedává soupeři mnoho prostoru pro vedení útočných akcí.
37
Bleskově se hostující celek dostal do útoku, ale domácí Špaček zastavil akci soupeře.
36
Hra se přelévá ze strany na stranu, v posledních minutách se ani jeden celek nedostal do střelecké pozice. Gólmani mnoho práce nyní nemají.
35
Po autovém vhazování se do slibné akce dostali domácí fotbalisté, ale nikdo nedokázal přesněji zakončit.
34
Jeden z hráčů Sparty se na polovině dopustil faulu, a tak volný kop mají k dispozici hráči Třince. Dlouhý míč zastavila obrana domácích.
33
Domácí přišli při pokusu vyslat hráče do brejku o míč, a tak hrají hosté. Ti klidným, postupným útokem hledají pozici pro zakončení.
32
Třinečtí hráči vhazují na útočné polovině, hosté se snaží něco vymyslet před brankou domácích.
30
Půlhodina hry je pryč, Sparta vede o dvě branky a pokračuje v aktivní hře.
29
Kapitán Sparty vedl rychlou akci středem, ale jeden z beků jeho úmysl odhalil, a tak akce Sparty končí.
28
Třinec rychle vybojoval míč a pronikal po straně na útočnou polovinu. Sparťanská obrana si dokázala poradit ještě dříve, než se soupeř dostal do střelecké pozice.
27
Domácí mají k dispozici rohový kop. Hostující defenziva si s akcí dokázala poradit.
26
Samiec ve spolupráci s kapitánem vedli akci hostujícího celku, ale k výraznějšímu zakončení se nedostali. Následovat bude odkop od branky Sparty.
25
Třinec se rychle po inkasované brance propracoval na útočnou polovinu. Akci zastavil Moravec, a tak hosté vhazují na polovině hrací plochy.
24
Sparta se zmocnila míče na polovině hrací plochy, dostala se do šance, kterou dokázala proměnit. Domácí celek se tak po necelých pětadvaceti minutách hry dostává do vedení o dvě branky. DAVID SURMAJ vybojoval míč na půlce, prchl s tím přes hřiště a skóruje povedenou ránou.
22
Hraje se zejména na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Více ze hry mají nyní hosté, ale do střelecké pozice se zatím nedokázali dostat. Latocha vedl zajímavou akci Třince.
21
Nyní se hostům podařilo tlak Sparty zastavit, a tak se Třinec snaží něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím se ale útočníci FK Fotbal Třinec nemohou dostat do lepší pozice pro zakončení.
19
Centr od rohového praporku zamířil do pokutového území, kde se do zakončení dostal jeden z hráčů Třince. Jeho rána končí mimo branku, a tak bude gólman Sparty rozehrávat.
19
Sparta má k dispozici vhazování na útočné polovině. Následně ale přišla o míč, a tak se do šance dostal Třinec. Hostující akce končí střelou, kterou brankář Budinský vyrazil na roh.
18
Domácí Latocha se zkoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho akci zastavil hostující Čmelík, který zablokoval pokus o střelu. Rohový kop.
17
Domácí fotbalisté i po vstřelené brance pokračují v aktivní hře, snaží se něco vymyslet. Obrana Třince má hodně práce. Další akce Sparty zastavil Melecký.
14
Domácí tým se dostává do vedení. Aktivní hra Sparty přináší gól. DAVID SURMAJ dostal pěknou přihrávku od Moravce a neměl problém se zakončením.
12
Eichler se zapojil do domácí kombinace, ale překonat obranu hostů se nepodařilo. V úvodních deseti minutách jsou domácí aktivnější, snaží se tvořit hru a mají optickou převahu.
11
Další nebezpečný útok domácího celku končí nepovedenou akcí. Míč má třinecký brankář, který jej odehraje.
10
Budinský zastavuje akci Třince, pak následně odkopává míč od své branky až za půlící čáru.
9
Na konci deváté minuty vhazuje Třinec na polovině hrací plochy.
9
Zadní řady obou týmů jsou pozorné a nedávají útočníkům prostor pro vedení dlouhých akcí.
8
Míč od své branky nyní odkopne brankář Třince. Adamuška pomohl svým spoluhráčům a založil útočnou akci.
7
Pražené hrají aktivně, tlačí se do zakončení, vyhrávají osobní souboje, na obranu Třince recept zatím nenašli.
6
Hra se přelévá ze strany na stranu, jednu jedinou střelu na branku zatím zaznamenali domácí fotbalisté.
5
Třinec se na své polovině zmocnil míče a dostává se rychle k brance Sparty. Domácí defenziva dlouhou dobu nemohla soupeře zastavit. Následně se to podařilo, Penc dobře zasáhl.
4
Hosté rychle akci domácích zastavili hosté, a tak Sparta znovu vhazuje z podobné pozice.
3
Na polovině hrací plochy má Sparta k dispozici autové vhazování.
2
Hosté z Třince se nyní dostali do útoku, snaží se něco vymyslet a překonat obranu Sparty. Zatím ale marně.
1
Hned v první mnutě se Sparta dostala do střelecké pozice, ale Matoušek nedokázal přesněji zakončit.
1
Domácí tým se dostal k míči a dostává se na útočnou polovinu. Třinec se tako musí bránit jako první.
1
Za malý moment hráči nastoupí na hrací plochu.

AC Sparta Praha: Budinský – Pavlík, Penc, Čmelík, Havelka, Cabadaj, Špaček, Moravec, Císařovský, Matoušek (K), Surmaj
Náhradníci: Vorel – Sváta, Balvín, Eichler, Palečko, Wala

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Janoščík, Melecký, Kučera, Lasota, Chloň, Žyla, Samiec, Tobiáš, Latocha (K), Kohouo Bommanin Darria Peggy
Náhradníci: Bocek, Lanc, Stříž, Nieslanik, Potůček, Pleva

Rozhodčí: Klíma – Petřík, Koval.
Z posledních pěti zápasů se vždy radovala Sparta.
Sparta je v tabulce druhá (17-2-10; 53 bodů) a Třinec předposlední patnáctý (7-8-14; 29 bodů).
AC Sparta Praha z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Uspěla nad Příbramí 8:0, Karvinou 3:1 a Hradcem Králové 4:3. Tým nestačil na Plzeň 1:2 a Liberec 1:2.
FK Fotbal Třinec z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si se Slavií 2:1 a Libercem 5:3. Nestačil na Teplice 0:1 a Karvinou 2:3. Remizoval s Hradcem Králové 2:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky juniorské fotbalové ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupá Sparta a Třinec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.