Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Anglie : Slovensko - 4. září 2017   20:45

Anglie
Anglie
37' Dier (Rashford) • 59' Rashford (Henderson)
2:1
(1:1)
Slovensko
Slovensko
3' Lobotka  (Nemec)
Anglie
Hart – Walker, Cahill, P. Jones, Bertrand – Henderson (C), Dier – Oxlade-Chamberlain (84. Sterling), Alli (90+3. Livermore), Rashford (85. Welbeck) – Kane.
Heaton, Butland – Smalling, Cresswell, M. Keane, Stones, N. Chalobah, Sterling, Sturridge, Welbeck, Vardy, Livermore.
Turpin – Danos, Gringore
Wembley Stadium, London
Slovensko
Dúbravka – Pekarík, Škrtel (C), Ďurica, Hubočan – Škriniar, Lobotka – Weiss (69. Rusnák), Hamšík (79. Duda), Mak – Nemec (69. Ďuriš).

To je z mé strany vše, hezký večer.
Po tomto utkání je Anglie jednou nohou na šampionátu, jelikož na prvním místě ve skupině F má před Slovenskem náskok pět bodů. Slovensko zůstává na druhé pozici, ale před Slovinskem a Skotskem má náskok už pouze jeden bod.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:9.
Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které začalo lépe pro hostující sloveský celek, který se ve třetí minute dostal do vedení 1:0, když se trefil Stanislav Lobotka. Jenže pak začali na trávníku pomalu dominovat domácí borci, kteří se dvakrát prosadili a nakonec vyhráli zaslouženě 2:1.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Jake Livermore.
90+3'
Slovenský záverečný tlak se nekoná. Domácí drží míč a kráčí za postupovým vítězstvím.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Anglie zvládá konec utkání opravdu výborně. Hosté se k ničemu nemohou dostat a troufám si tvrdit, že domácí získají všechny body.
86'
Čas se hostům velmi rychle krátí a zatím to na nejaký záverečný tlak vůbec nevypadá. Anglie drží míč, chodí do rychlých brejků a kontroluje své vedení.
85'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Danny Welbeck.
84'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Alex Oxlade-Chamberlain, přichází Raheem Sterling.
82'
Nyní hosté kombinovali na polovině Anglie, ale nic z toho nebylo, protože domácí se brání naprosto v pohodě.
80'
Je před námi posledních deset minut. Slovensko i nadále prohrává o jednu branku, tak uvidíme, zda ještě něco vymyslí.
79'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Ondrej Duda.
78'
Domácí celek už hraje to, co potřebuje. Drží míč, čeká na chybu slovenských hráčů a jinak se nikam příliš netlačí.
76'
Dele Alli dostal po rychlém brejku dobrou přihrávku do vápna, ale se zpracováním tak dlouho váhal, až o míč přišel.
75'
Hosté nyní hodně vysoko napadají a domácí měli velké problémy při rozehrávce.
73'
Žlutou kartu dostává Eric Dier (Anglie).
72'
Na trávníku se nyní trochu přitvrdilo a k vidění bylo několik tvrdých soubojů.
70'
Žlutou kartu dostává Milan Škriniar (Slovensko).
70'
A stejně dopadla také akce Anglie, takže na tahu je opět Slovensko.
70'
Snažení slovenského celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
69'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Adam Nemec, přichází Michal Ďuriš.
69'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Vladimír Weiss, přichází Albert Rusnák.
67'
Slovenskému celku se nedaří něco kloudného vymyslet. Hosté to zkouší, ale Anglie ve v pohodě brání.
65'
Po centru se ve vápně Anglie dostal k míči Tomáš Hubočan, ale v zakončení selhal a z dobré pozice branku přestřelil!
63'
Dele Alli napřáhl z hranice velkého vápna, ale s tímto slabým pokusem neměl Dúbravka velký problém.
62'
Ale domácí jsou opět u míče a kombinují. Anglie nyní už hraje přesně to, co potřebuje.
61'
Hostující celek má posledních třicet minutek na to, aby něco udělal s nepříznivým výsledkem. Je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Anglie právě vstřelila branku!
MARCUS RASHFORD zavinil v prvním poločase branku, ale nyní vše napravil, protože posílá Anglii do vedení 2:1! Útočník Manchesteru United napřáhl z dálky a Martin Dúbravka si s tímto pokusem nedokázal poradit. Nutno dodat, že trefa to byla povedená.
57'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Nyní už jsou u míče opět domácí borci, kteří se pochopitelně tlačí dopředu.
56'
Snad poprvé se dopředu ve druhém poločase vydali i hosté a vybojovali rohový kop.
55'
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu a Slovensko se pouze brání. Na další branku ale stále čekáme.
53'
Marcus Rashford pronikl do vápna, ale přihrávku před branku nezvládl, protože po jeho centru míč sebral pozorný Martin Dúbravka.
51'
Až nyní se hosté dostali k míči a snaží se něco vymyslet, ale ve druhém poločase se jim zatím vůbec nedaří.
49'
Další akce domácích skončila velmi nepřesnou přihrávkou.
48'
Domácí začali velmi aktivně. Po hezké kombinaci byla střela zblokována, ale míč se odrazil na hranici velkého vápna, kde byl zcela volný Jordan Henderson, ale zakončení nezvládl a branku netrefil!
46'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46'
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:45 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý duel, který zatím nabídl dvě branky. Do utkání vstoupil slovenský celek na jedničku a hned ve třetí minute se trefil Stanislav Lobotka. Postupem času ale domácí převzali otěže utkání a na trávníku začali dominovat. Nakonec se Anglie dočkala vyrovnání, když se po rohovém kopu trefil Eric Dier. Je to tedy 1:1 a ve druhém poločase to bude velmi zajímavé.
45+1'
45'
Z následného rohu nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane.
45'
Nyní to z dálky zkusil Marcus Rashford a byl to také velmi povedený pokus, ale Martin Dúbravka dobrým zákrokem míč vyrazil na rohový kop!
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel Ryan Bertrand, ale Martin Dúbravka si s tímto dělovým projektilem poradil a míč dokázal vyrazit!
42'
Stále se hraje na polovině slovenského celku, který je v závěru prvního poločasu pod velkým tlakem.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Domácí jsou po vyrovnávací brance na koni a opět se tlačí dopředu.
37'
Je vyrovnáno! Po rohovém kopu se k míči na přední tyči protlačil ERIC DIER, který zvládl zakončení na jedničku a míč uklidil přesně pod břevno slovenské branky.
36'
Obraz hry je stále stejný. Nyní už hrají hlavne domácí fotbalisté, kteří se stále tlačí dopředu a jdou za vyrovnáním.
34'
Z rohu nic nebylo, ale domácí zůstali u míče. Nakonec to z hranice velkého vápna zkusil Marcus Rashford, ale jeho přízemní pokus byl velmi nepřesný.
33'
Domácí celek nakonec vybojoval svůj šestý rohový kop.
32'
Anglie se snaží něco vymyslet, ale zatím se ve finální fázi dnes velmi trápí.
30'
Slovensko ale stále brání velmi dobře. Domácí nyní kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Martin Dúbravka.
29'
Anglie zahrávala už pátý rohový kop, ale ani z toho posledního se nic neurodilo. Domácí přidali a nyní jsou lepším celkem.
28'
Po snažení domácích hráčů je tu další rohový kop pro Anglii.
27'
Rohový kop pro Anglii.
26'
Po boji u postranní lajny odpískal rozhodčí faul hostujícího hráče, takže u míče už jsou domácí, kteří pospíchají dopředu.
25'
Nakonec se hosté prokombinovali před velké vápno soupeře, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostal.
24'
Slováci drží míč a nikam nepospíchají, což je zcela logické.
23'
Domácí v posledních minutách pidali a je to znát. Anglie se více tlačí dopředu, ale žádná střela se zatím neujala.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek. Slovensko i nadále vede o jednu branku a nutno dodat, že zatím předvádí velmi dobrý výkon a vede zcela zaslouženě.
19'
Míč poslal do vápna Marcus Rashford, který chyboval při úvodní brance, ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav se tedy nemění.
18'
Na hranici velkého vápna se k míči dostal Dele Alli, ale i jeho pokus byl zblokován a je tu třetí rohový kop pro Anglii.
17'
Marek Hamšík se pokoušel prodrat mezi protihráči, ale nakonec byl zdvojen a o míč obrán.
16'
I tentokrát to hostující hráči zvládli na jedničku a jsou u míče.
16'
Po obrovském závaru před branku hostů míč uklidil na další rohový kop kapitán Martin Škrtel.
15'
Po bleskové akci se do zakončení dostal Kane, ale jeho rána byla zblokována, roh pro Anglii.
15'
Hosté zatím velmi dobře kombinují a domácí hráči si s tím vůbec neví rady.
14'
Při přechodu do útoku hosté ztratili míč, ale domácí toho nedokázali využít, protože Harry Kane o kulatý nesmysl velmi rychle přišel.
13'
Anglie se vydala dopředu, ale ani tentokrát domácí nic nevymysleli a práci tak bude mít Martin Dúbravka, který bude rozehrávat od své branky.
12'
Nyní je k vidění pouze mnoho nepřesných přihrávek a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy.
10'
A opět velmi aktivní Vladimír Weiss, který si nyní navedl míč na střed hřiště, ale nakonec o něj přišel. Slovensko ale zatím hraje opravdu skvěle.
9'
Po dobré kombinaci se do vápna Anglie dral Vladimír Weiss, ale nakonec si v souboji pomohl faulem a na tahu je tak Anglie.
8'
Nakonec se domácí dopředu vydali, ale po nepřesné přihrávce bude od své branky rozehrávat Martin Dúbravka, který nikam nepospíchá.
7'
Nyní už jsou u míče domácí borci, kteří trpělivě kombinují, ale zatím pouze na své polovině.
5'
Slovensku pokračuje v dobrém napadání a držení míče. Domácí fotbalisté zatím vůbec, ale vůbec neví, co mají hrát.
3'
Slovensko právě vstřelilo branku!
Tak to je fantastický začátek ze strany slovenského celku, který jde ve třetí minutě do vedení 1:0! Rashford ztratil míč, k tomu se dostal Adam Nemec, který vymyslel zajímavou přihrávku do vápna a STANISLAV LOBOTKA si před Hartem poradil a zkušeně ho překonal!
2'
Hostující celek začal velmi dobře. Stále drží míč a tlačí se dopředu, ale zatím se k brance Harta nedostal.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří hrají v modrých dresech. Anglie hraje v bílém.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!

Anglie: Hart – Walker, Cahill, P. Jones, Bertrand – Henderson (C), Livermore – Oxlade-Chamberlain, Alli, Sterling – Kane.
Náhradníci: Heaton, Butland – Smalling, Cresswell, M. Keane, Stones, N. Chalobah, Defoe, Sturridge, Welbeck, Vardy, Rashford.

Slovensko: Dúbravka – Pekarík, Škrtel (C), Štetina, Hubočan – Škriniar, Lobotka – Weiss, Hamšík, Mak – Nemec.
Náhradníci: Polaček, Novota – Gyömbér, Duda, Greguš, Mihalík, Rusnák, Hrošovský, Mazáň, Sabo, Kucka, Ďuriš.

Slovensko – Anglie 1:2
Anglie domácí celek je zatím na první pozici, když vyhrál pet zápasů a dvakrát remizoval. Naposledy hrála Anglie na Malte, kde se dlouho trápila a vedla pouze 1:0, ovšem na konci třikrát udeřila a vyhrála 4:0. Pokud by dnes Anglie vyhrála, tak by udelala velký krok k postupu z prvního místa.

Slovensko má pouze o dva body méne. Hostující celek nezvládl vstup do kvalifikace, když dvakrát prohrál, ale od té doby vyhrál všech 5 zápasů a znovu bojuje o první místo ve skupine. Pokud by dnes hosté vyhráli, posunou se před Anglii. Slovensko naposledy hrálo doma se Slovinskem a vyhrálo 1:0.

6. Malta 2:19 0 bodů
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další kvalifikační zápasy a my budeme sledovat duel mezi Anglií a Slovenskem. Mírným favoritem je domácí Anglie, ale myslím si, že tento duel může dopadnout jakkoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.