Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Írán : Panama - 9. listopadu 2017   19:30

Írán
Írán
15' Dejagah  • 19' Ghoddos
2:1
(2:1)
Panama
Panama
39' Torres
Írán
Beiranvand – Ghafoori (60. Karimi), Cheshmi, Pouraliganji (68. Hosseini), Aghaei – Ezatolahi (60. Azmoun) – Ghoddos (78. Amiri), Taremi (60. Razaiean), Dejagah (68.Jahanbakhsh), Ansarifard – Abdollahzadeh
Panama
Calderon – Heraldez, Chen, J. Vargas (46. Escobar), Davis – Cooper, Sanchez (37. Murillo), M. Vargas, Nuňez (46. Diaz), Avila (81. Stephens) – Torres

Sledovali jsme mezistátní přátelský zápas mezi dvěma reprezentacemi, co se za pár měsíců představí na MS. Nakonec se z vítězství dnes radoval po brankách Dejagaha a Ghoddose Írán. Torres z penalty na konci první půle pouze korigoval. Druhý poločas už moc fotbalové krásy nenabídl. Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás příště.
90+2'
90+1'
Brankář Beiranvand odkopl míč daleko za půlku, obránci Panamy si pro něj musí doběhnout. Zřejmě nastane jedna z posledních příležitostí k vyrovnání.
90'
Nastavovat se budou 2 minuty.
89'
Zdá se, že Írán zatím celou situaci dobře zvládá. Panama je zatím bezzubá.
88'
Jahanbakhsh fauloval a rozehrávat budou hráči Panamy.
87'
Početná skupinka fanoušků Íránu je s přibývajícími minutami stále víc slyšet.
85'
Naopak útočí hráči v bílých dresech a teď také vybojovali aut blízko k brance Panamy.
83'
Panama se stále nemůže dostat v závěrečných minutách do nějakého souvislého tlaku.
81'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Avila, přichází Stephens.
80'
Při další útočné snaze Íránu byl opět odmáván ofsajd.
78'
Střídání v týmu Írán: ze hřiště odchází Ghoddos, přichází Amiri.
76'
Ansarifard si krásně navedl míč až do vápna a v rozhodující chvíli se ještě rozhodl odcentrovat. Díky výborné práci panamských obránců bylo nakonec nebezpečí zažehnáno.
74'
S bolestivou grimasou zůstal ležet na trávníku levý obránce Íránu Aghaei. Právě je ošetřován lékaři.
73'
Escobarovu dělovku zablokovala zeď a následovat bude rohový kop.
72'
Diaz byl nedovoleně zastaven asi 23 metrů před bránou Beiranvanda. Uvidíme přímý kop z velice zajímavé pozice.
71'
Vysoký centr Karimiho skončil pouze v rukavicích Calderona.
70'
Írán se v těchto chvílích výborně brání a Panamu k ničemu nepouští.
68'
Střídání v týmu Írán: ze hřiště odchází Dejagah, přichází Jahanbakhsh.
Střídání v týmu Írán: ze hřiště odchází Pouraliganji, přichází Hosseini.
64'
Avila to zkoušel velmi dobrou střelou ze střední vzdálenosti. Škoda pro něj, že branku o pár centimetrů minul.
63'
Na střely je to zatím v dnešním utkání 11:5 pro Írán.
62'
Šanci Íránu výborným obranným skluzem zastavil Chen.
60'
Střídání v týmu Írán: ze hřiště odchází Taremi, přichází Reazeian.
Střídání v týmu Írán: ze hřiště odchází Ezatolahi, přichází Azmoun.
Střídání v týmu Írán: ze hřiště odchází Ghafoori, přichází Karimi.
59'
Panama zatím hraje ve druhém poločase lépe než její soupeř. Uvidíme, zda-li se ji podaří vyrovnat.
58'
Střela Coopera ze střední vzdálenosti byla zablokována obráncem Íránu.
56'
Manuel Vargas zůstal ležet na zemi na pár sekund, už se ale zvedá a zdá se, že bude pokračovat v zápase.
54'
Akrobatické zakončení nůžkami zkoušel jeden z íránských hráčů. Se svou střelou vysoko nad bránu ale neuspěl.
52'
Centr Diaze propadl malým vápnem až k zadní tyči, tam jej pohotově odvrátil Aghaei.
50'
Íránští hráči se už radovali ze třetí branky v utkání. Rozhodčí ale odmával Ansarifardovi ofsajd. Podle opakovaného záběru byl odmáván správně.
49'
Další ostrý střet a další odpískaný faul ve prospěch Íránu.
48'
Abdollahzadeh byl faulován záložníkem Vargasem. Rozehrávat budou íránští.
47'
Panama měla hned na začátku poločasu obrovskou šanci na vyrovnání.
46'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází J. Vargas, přichází Escobar.
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Nuňez, přichází Diaz.
46'
Právě nám skončil první poločas. Viděli jsme v něm dvě penalty na obou stranách. Obě střelci proměnili. Írán byl do třicáté minuty velmi aktivní a zaslouženě získal dvougólové vedení, pak ale mírně polevil a inkasoval. Uvidíme co nám nabídne druhý poločas, který začne přibližně ve 20:34.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude 1 minuta.
45'
Propagační rána Ansarifarda přesná nebyla. Odkopávat bude Calderon.
44'
Přímý kop se Dejagahovi moc nepovedl. Přibližně z dvaceti metrů vysoko přestřelil bránu.
44'
K mání dostane standartní situaci z velmi příhodného místa.
43'
Írán uklidnil hru a snaží se prokombinovat až do vápna Panamy.
41'
Abdollahzadeh byl zastaven nedovoleně, míče se ujme Panama.
39'
Panama právě vstřelila branku!
K exekuci se postavil GABRIEL TORRES a svou nechytatelně umístěnou ránou k levé tyči nedal Beranvandovi šanci.
38'
Odpískána penalta pro Panamu! Cheshmi fauloval Coopera.
37'
Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Sanchez, přichází Murillo.
36'
Ve velké šanci se ocitl Taremi. Na hranici pokutového území si navedl míč na pravou nohu a tvrdou ráno chtěl překonat Calderona. Jeho rána však minula panamskou tyč asi o metr.
35'
Nuňez byl chvílí ošetřován, ale už se stačil vrátit zpátky na hřiště.
33'
Momentálně se na hřišti nic moc neděje, hraje se převážně u půlící čáry.
30'
Ghafoorimu se centr do vápna vůbec nepovedl. Na míči teď bude Panama.
29'
S útočnou akcí Íránu musel panamským stoperům vypomoct brankář Calderon.
27'
Žlutou kartu dostává Chen (Panama).
27'
Ojedinělá panamská akce skončila nepřesností. Odkopávat bude brankář Beiranvand.
26'
Panama se v těchto pasážích hry velice málo dostává na útočnou polovinu.
25'
Íránští fotbalisté jsou v tomto zápase na rakouské půdě hlasitě podporováni svými příznivci.
23'
Nuňez byl ostře atakován jedním z íránských hráčů.
22'
Další průnik Ghoddose tentokrát beci v červeném zastavili.
21'
Držení míče je také zatím ve prospěch Íránu. 61% ku 39%.
19'
Írán právě vstřelil branku!
A je to tady! Panamská obrana nechala za svými zády úplně volného SAMANA GHODDOSE, který si přebral míč a tváří v tvář Calderona jej překonal střelou umístěnou k tyči.
18'
Jde vidět, že vstřelená branka hráče v bílém velmi povzbudila a snaží se přidat další.
15'
Fotbalisté Íránu jdou do vedení. K pokutovému kopu se postavil ASHKAN DEJAGAH a střelou po zemi doprostřed brány překonal Calderona, který skočil na pravou stranu.
15'
Žlutou kartu dostává Cooper (Panama).
14'
Odpískána penalta ve prospěch Íránu. Faulu se dopustil Vargas.
12'
Panamští obránci zažehnali další nebezpečný íránský výpad.
10'
Od prvních minut se hraje tvrdě na obou stranách. Po jednom z faulů rozehrávali hráči Íránu standartní situaci, po které zasáhl brankář Calderon
7'
Na míči jsou zatím výraznější hráči Panamy, šanci si zatím nevytvořili.
5'
První střeleckou pozici zápasu si vytvořil Ansarifard. Pálil ale mimo branku.
3'
Cheshmi se dopustil faulu okolo půlící čáry.
3'
Míče se na delší dobu ujímají hráči Íránu.
2'
Fotbalisté Panamy se hned ze začátku zápasu vydali dopředu.
1'

Írán: Beiranvand – Ghafooiri, Cheshmi, Pouraliganji, Aghaei – Ezatolahi – Ghoddos, Taremi, Dejagah, Ansarifard – Abdollahzadeh
Náhradníci: Abedzadeh, Mazaheri – Amiri, Azmoun, Hajsafi, Ebrahimi, Hosseini, Imani, Karimi, Mohammadi, Razaei, Razaeian, Jahanbakhsh, Ghoochannejhad

Panama: Calderon – Heraldez, Chen, J. Vargas, Davis – Cooper, Sanchez, M. Vargas, Nuňez, Avila – Torres
Náhradníci: Penedo – Baloy, Diaz, Escobar, Buitrago, Murillo, Gonzalez, Ovalle, Perez, Stephens.
Jedná se o konfrontaci týmů, které si zahrají příští rok na světovém šampionátu v Rusku.
Pěkný fotbalový podvečer při sledování online přenosu přátelského zápasu mezi reprezentací Íránu a Panamy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.