Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Japonsko : Nový Zéland - 6. října 2017   12:20

Japonsko
Japonsko
49' Osako  • 87' Karata
2:1
(0:0)
Nový Zéland
Nový Zéland
59' Wood
Japonsko
Kawashima – Ideguchi, Kagawa, Kubo, Makino, Moto, Nagatomo, Osako, Sakai, Jamaguchi, Jošida
Higashiguchi – Asano, Endo, Haraguchi, Inui, Kobajaši, Kurata, Kurumaya, Sakai, Šoji, Sugimito, Euda
Nový Zéland
Marinovic– Boxall, Reid (C),Barbarouses , McGlinchey, Rojas, Colvey, Thomas, Durante, Wood, Ingham
Bevan – Tzimopoulos, Doyle, Brotherton, Dyer, Woud, Musa, Patterson, Tuiloma, Smeltz

Japonský celek, který má jistotu postupu do šampionát do Ruska, vyhrává tento zápas 2:1. Naopak Nový Zéland bude hrát ještě baráž proti pátému týmu Jihoamerické skupiny.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Jamaguchi, přichází Endo.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Nový Zéland mohl vyrovat, ale Winston Reid trefil z výborné pozice trefil jen domácího brankáře.
87'
Japonsko právě vstřelilo branku!
Střídající hráč dává gól a Japonsko se v samotném závěru zápasu dostává do vedení. Hlavičkou překonal brankáře Zélandu SHU KARATA.
86'
Hostující kouč dává jasné pokyny svému týmu. Co nejvíce bránit a pokusit se udržet remízový stav.
84'
Finální fáze druhého poločasu se blíží. Zatím stále platí nerozhodný stav, což je velká zásluha brankáře Marinovice. Nový Zéland má opravdu dobrého gólmana, podává stabilně dobré výkony. Což se pro tým dobrý zpráva vzhledem k baráži o postup na MS.
82'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází McGlinchey, přichází Toiloma.
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Ideguchi, přichází Kurata.
81'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice.
80'
Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, Nový Zéland se pokouší vstřelit vedoucí branku, ale Japonsko má více ze hry.
79'
Zdejší hlasatel právě oznámil informaci s počtem diváků. Dnešní utkání sleduje 38 461 platících diváků.
78'
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Kubo, přichází Asano.
77'
Japonsko se dostalo do další výborné střelecké pozice. Nagotoma tvrdě vypálil. Hostující brankář kryje další pokus. Nový Zéland se na svého gólmana může spolehnout.
75'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Rojas, přichází Tzimopoulos.
74'
Mnoho šancí k vidění není, optickou převahu dál mají domácí fotbalisté.
71'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Barbarouses, přichází Smeltz.
70'
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Muto, přichází Inui.
69'
Ryan Thomas měl velkou šanci, Nový Zéland se mohl dostat do vedení. Ale Woodova hlavička končí mimo branku.
66'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Colvey, přichází Doyle.
63'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Stav zápasu je vyrovnaný, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
60'
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Kagawa, přichází Kobajaši.
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Osako, přichází Sigumoto.
Chris Wood hraje 54 mezinárodní zápas, a zaznamenal gól číslo 24.
59'
Nový Zéland právě vstřelil branku!
Po výborné kombinaci je vyrovnáno. Marco Rojac našel volného CHRISE WOODA, který vyrovnává pohotovou hlavičkou.
57'
Po delší době registrujeme střelecký pokus. Boxall výborně vypálil, jeho pokus byl nepřesný. Následně se do šance dostalo Japonsko. Kagawi dobře vypálil, jeho šanci kryje brankář Marinovic.
50'
Žlutou kartu dostává Durante (Nový Zéland).
50'
Volný kop pro Nový Zéland. Vypálil Rojan, který ale trefil brankářem dobře postavenou zeď. Následovat bude vhazování.
49'
Aktivněji hrající celek se dostává do vedení. Pokutový kop proměnil JUJA OSAKO. Poslal míč na levou stranu brankáře, který neměl nárok zasáhnout.
48'
Durante zahrál v pokutovém území rukou, pokutový kop pro Japonsko.
47'
Hostující celek se propracoval do zajímavé střelecké pozice, Rojas rozehrával volný kop. Obrana Japonska si dokázala poradit za cenu rohového kopu.
46'
Japonsko mělo více ze hry, hraje aktivně, dokáže si vypracovat více šance, ale zatím má problémy se zakončením. Japonsko má postup na MS v Rusku jisté. To se nedá o Novém Zélandu napsat. Nový Zéland vyřadil Šalamounovy Ostrovy a postoupil do baráže, ve které se utkání (jednou doma, jednou venku) s pátým týmem Jihoamerické skupiny. Ta je mimochodem po nočních zápasech velmi zamotaná.
45+1'
45'
V poklidném tempu se dohrává první poločas, ani jeden celek se nikam nežene. Oba týmy vyčkávají na konec první části.
44'
Žlutou kartu dostává Wood (Nový Zéland).
43'
Výborně to vymyslel Rojas. Po jeho rychlé akci měl míč Wood. Následně Barbarouses přišel o míč a Japonsko se dostalo do rychlé protiakce. Osako minul.
40'
Domácí aktivně hrající Shinji Kagawa nemohl v akci pokračovat, a tak raději přihrával Mutovi, který byl v postavení mimo hru, pomezní sudí signalizuje ofsajd.
38'
Boyall vedl akci hostujícího celku, do střelecké pozice si nabíhal Barbarouses. Jeho pokus byl zablokovaný.
37'
Ryan Thomas se probojoval do střelecké pozice, ale obrana dokázala zablokovat jeho zakončení.
36'
Durante výborně centroval před branku, obrana si s jeho pokusem dokázala poradit. Následně se domácí dostali do rychlého brejku, který zastavila obrana Zélandu.
33'
Yuya Kubo předvedl pohlednou akci, přiťukl si míč se spoluhráčem, Marinovic už byl překonaný, ale svého brankáře zastoupil Winston Reid.
32'
Nový Zéland se dostává do tempa a začíná si vypracovávat střelecké pozice. Nyní McGlinchey přijal míč od Wooda. Následně se míč dostal do prostoru, kde byl Rojas, ten ale pálí nad branku.
30'
Šance Nového Zélandu! Po rychlém přenesení hry se do šance dostal Wood, jeho rána levou nohou končí o malý kousek nad brankou.
27'
Domácí útočné akce jsou minulostí. Nyní se pokouší hostující celek trpělivou hrou dostat do zakončení. Japonsko dobře začalo, Zéland se nyní hlásí o slovo.
24'
Do výborné střelecké pozice se dostal domácí Shinji Kagawa, jeho rána končí mimo branku. Tribunami to jen zahučelo.
22'
Hiroki Sakaj vedl akci domácích po leví straně, zastavil jej Reid. Míč tak získávají Zéland.
20'
Dvacet minut hry je pryč, aktivněji hrají hosté, kteří se ale nemohou propracovat do výraznější střelecké pozice.
18'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.
16'
Ryan Thomas odvedl pořádný kus práce, obešel několik soupeřů, dostal se do zakončení, ale nevypálil. Volný kop pro Nový Zéland.
14'
Domácí celek hraje většinu akcí přes hráčem jménem Osako. Ten také často zakončuje, ale nemůže se trefit.
11'
Zajímavou hostující akci vedl Marco Rojas, jehož pokus byl zablokovaný japonským obráncem.
11'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice.
9'
Domácí celek se mohl dostat do vedení. Velmi dobře vypálill Yuya Osako, který z hranice pokutového území napálil míč vedle branky, Novozélandský brankář zasahovat nemusel.
6'
Kubo výborně centroval do předbrankového prostoru, hledal Kagawu. Ten se k míči nedostal, protože dokázala zasáhnout obrana Nového Zélandu. Situaci odvrátila na rohový kop.
5'
Až po pěti minutách hry se hostující celek dostal na útočnou polovinu. Barbarouses a Ryan Thomas se pokoušeli něco vymyslet. První jmenovaný zakončoval nepřesně.
2'
Hostující tým vstoupil do zápasu hodně, vlažně, Japonsko kombinuje na útočné polovině.
1'
Domácí celek má míč pod kontrolou, podporují ho diváci z hlediště.
1'
Nový Zéland bojoval o postup do baráže o postup na MS se Šalamounovými Ostrovy. Oba zápasy jste mohli sledovat na onlajnech. V tom prvním, který se hrál na Novém Zélandu, vyhrál domácí celek 6:1 a učil důležitý krok k postupu. Odvetný duel přinesl remízu 2:2, hrálo se na velmi neobvyklém stadionu Lawson Tama Stadium v Honiaře. Nový Zéland tedy vybojoval postup do baráže, v níž se utkání s pátým klubem Jihoamerické kvalifikační skupiny.
Oba týmy se nacházejí ve zcela odlišné situaci. Japonsko se již kvalifikovalo na Mistrovství Světa do Ruska. Postoupilo přímo, protože skončilo na prvním místě své skupiny. Odehrálo deset zápasů s bilancí 6 výher, dvě remízy a dvě výhry. Skóre mělo 17:7. V posledních dvou zápasech ale vstřelilo Japonsko jen dva góly.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Japonsko a Nový Zéland.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:20.